Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

B*szki és tényleg igaz! :o Valamiért hihetetlenül várom a dolgot, pedig nem vagyok híve a halhatatlan karaktereknek, viszont Ahsoka még bőven jó helyen van hisz a ROTJ után mentek keresni Ezrát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit most így érzem a Lucasfilmmel kapcsolatban:

 

Sajtósok: Szóval X és Y benne lesz a 2. évadban!

Lucasfilm 4 héttel a premier előtt: .........

A németek: Hold My Beer! :cool:

 

:D

 

Amúgy bennem van egy kis félsz, de ugyanakkor nagyon izgatott vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bár hivatalos a dolog, de ezt sunyiban vették fel, szóval ezért valaki kapni fog. ;) 

Elvileg még mindig elérhető a videóanyag. :D Valószínűleg délután lehet lekerül, ha majd Amerika is felébred.

 

Bár tudtommal az egyes országok azt csinálhatnak, amit akarnak a kapott produktummal, nem? Ha a németek úgy gondolták, hogy kicsit boostolják a sorozat következő évadját, hát most kapjanak a fejükre? Legalább ők elmondták, ami úgy tűnik hónapok óta igaz. Most tehetnek róla, hogy az amcsik be vannak tépve, olyan lassan reagálnak a dolgokra? (khm... TCW 6. évad, Resistance... ott is a németek szivárogtattak elsőként) :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezt azét így kihozni... :D Jók ezek a németek, onnan mindig jön valami finomság. 

 

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

Bár tudtommal az egyes országok azt csinálhatnak, amit akarnak a kapott produktummal, nem?

Szerintem nem, ez valamiért csak a németekre lehet igaz vagy nemtom. Már a TROS promo alatt is hatalmas spoilerek voltak egyszerű kereskedelmi reklámokban. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De ezt azét így kihozni... :D Jók ezek a németek, onnan mindig jön valami finomság. 

Bizony. :D

germany beer GIF

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem nem, ez valamiért csak a németekre lehet igaz vagy nemtom. Már a TROS promo alatt is hatalmas spoilerek voltak egyszerű kereskedelmi reklámokban. :D 

Burger King -es esetnek vajon mi lett a vége? :D

Amúgy van benne valami, a németek mindig előrukkolnak valamivel. Ez nekünk csak jó. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány kép a The Art of The Mandalorian könyvből. :) Phil Szostak tweetjeiből:

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Jól olvastam a 3. képen a szövegeknél feltűnik egy Mátyás nevezetű emberke is? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jól olvastam a 3. képen a szövegeknél feltűnik egy Mátyás nevezetű emberke is? :D

A sorozat egyik látványtervezője magyar származású, Brian Matyas névre hallgat, a ziro.hu készített vele tavaly egy interjút :) 

https://ziro.hu/sorozatok/eloszereplos-sorozatok/exkluziv-brian-matyas-a-mandalore-i-latvanytervezoje-nem-tudta-hogy-a-vizsla-magyar-kutya/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A sorozat most kb. abban a státuszban van, mint anno a TCW. Az SW zászlós hajója. Óriási aktivitásra számítok a premier körül. 

Valószínűleg jövőre is zászlóshajó lesz, hiszen jövőre nem jön más produktum. A Bad Batch lesz a kérdéses, milyen szintet üt majd meg. 2022 -től viszont nem kell a Mandinak egyedülállóként tartania a lelket az emberekben. Legalábbis ha minden jól megy majd. :D

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

A sorozat egyik látványtervezője magyar származású, Brian Matyas névre hallgat, a ziro.hu készített vele tavaly egy interjút :) 

Ez tök jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült, hogy az egyes írók mely epizódokat írták

 

https://directories.wga.org/project/1185542/the-mandalorian/

 

Spoiler

Filoni 5. epizód. Ahsoka? ;) 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Kiderült, hogy az egyes írók mely epizódokat írták

Akkor az epizódcímek lehet nem is valódiak.

Spoiler

Ugye ott a 6. rész címe The Sorcerer, ami Ahsokára utalhat. Így viszont, mivel Filoni az 5. részt írja, azon címek nem valódiak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Akkor az epizódcímek lehet nem is valódiak.

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Lehet...

 

De lehet az a csavar az egészben, hogy R.D. nem is Ahsokát fogja alakítani, hanem valami teljesen új karaktert :lol: ez lenne ám a plot twist :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 03. - 8:41, Bence1997 írta:

Köszönjük meg a németeknek az újabb leak -et. :D Szóval ezzel már mondhatni biztos a dolog!!!

(valamiért az amerikaiak Dániát írnak, miközben meg a németek voltak azok, kis szépséghiba. :lol:)

 

 

 

WTFFF, nekem ez a nap (egy hetes) híre  :love::yeah:  Tudom, hogy sokan unjuk már a visszatérőket, de részemről Ahsokából soha se elég! Már ha Rosario tényleg őt fogja játszani; valamiért nem merem beleélni még magam ... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden stimmelni fog, akkor heti egy résszel kell számolnunk és ez lesz a menetrend:

 

CHAPTER 9: 10/30

CHAPTER 10: 11/6

CHAPTER 11: 11/13

CHAPTER 12: 11/20

CHAPTER 13: 11/27

CHAPTER 14: 12/4

CHAPTER 15: 12/11

CHAPTER 16: 12/18

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Esetleg tudsz adni egy forrást ehhez?

Egyrészt a twitteren ezt közölte Jordan Maison:

 

 

Másrészt logikus, hiszen az első évad is heti egy résszel jött és péntekenként. Kivéve az első két epizódot, ahol is ugye a nyitány kedden volt és még pénteken is kaptunk egy részt, továbbá a TROS miatt előbb jött a 7. rész. :)

Itt ilyen nem nagyon lesz, hacsak nem lesz valami nagy esemény, ami miatt előbb leadják az egyik részt, mint péntek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nagyon bedurrant a sorozat! Hihetetlenül várom a folytatást! Most ez a Star Wars zászlóshajója, és roppant népszerű is! Kíváncsi leszek milyen aktivitás lesz a fórumon a második évad alatt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a jövőhéten kezdem el újranézni az első évadot, lehet a hétvége felé. Nagyon várós a 2. évad is, ha minden igaz, a jövőhéten jön is a 2. előzetes, persze nem mondom 100% -ra, de várható egy új anyag, illetve szerintem mostmár tényleg elkezdik a marketinget. Jaj de izgatott vagyok. :D:D:D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Starwars.com megerősítette a rendezőket. Ezek szerint:

- Jon Favreau

- Dave Filoni

- Bryce Dallas Howard

- Rick Famuyiwa

- Carl Weathers

- Peyton Reed

- Robert Rodriguez

 

Továbbá guest stars -ként van hivatkozva Gina Carano, Carl Weathers és Giancarlo Esposito.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.