Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Október 30? Lol, ez már annyira október, hogy már-már majdnem november. :lol: No de a lényeg, hogy jön. :yeah: Mostmár csak egy előzetest perdítsenek és minden rendben is lesz. :D

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

@Ody Mandrell!

Készüljön a kék logóval a feliratok szekcióhoz kép? Szerintem igen. 

Pont erre gondoltam amikor megláttam ezt. :D Jöhet nyugodtan. A méretek megvannak még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

Miért is készüljek? :D

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

Most olvastam, hogy a SWNN "felkereste" a Disneyt, válaszként azt kapták, hogy mára nem terveztek mással.

 

Amúgy a héten kaphatunk előzetest, ha akarnak dobhatnak egyet. :D Nagyon mondják szeptember 14. -ét, akkor lesz Monday Night Football. Továbbá szeptember 20 körül is lehet, akkor lesz az Emmy. És a szokásos szeptember 30, 1 hónappal a premier előtt. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

Pont erre gondoltam amikor megláttam ezt. :D Jöhet nyugodtan. A méretek megvannak még?

Nem igazán. Inkább a tájolással játszottunk, de a négyzetszerű képarány jó volt mindhez. Persze megvannak az eredetiek, de az nem lehet kiindulópont, hisz minden egyes kép különböző felbintású/méretű. De holnap rámegyek, dobálom a privátba aztán amelyik jó azt majd használjuk! 

Talán addigra ki is jön egy nagyfelbontású logó amit alapul használhatok. Aki tud ilyenről ne hallgasson mindörökre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az majd pénteken jön. :cool:

A Próféta szóljon belőled :D 

 

Amúgy egy páran idősebbnek néznek ki. Főleg Grief Carga, nem volt ilyen ősz szakálla, ha jól emlékszem. Na meg a Gyermeken is látszik, hogy idősebb lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alapján úgy tűnik, hogy az első évad még csak szárnypróbálgatás volt, és most jön csak a lényeg! Pedig már az első se volt piskóta. Most nagyon belelkesedtem!

 

Köszi a fordítást Bence! A "Trónok játéka" amúgy gondolom a Trónok harca akart lenni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Köszi a fordítást Bence! A "Trónok játéka" amúgy gondolom a Trónok harca akart lenni :D 

Na igen, az utolsó helyeken már kicsit segítségül hívtam a fordítót is, a legutolsó bekezdéseknél meg a lényeget kisajtoltam. :P

 

Nagyon szívesen, fiúk. Nagyon izgalmas infók ezek. Előzetes-szagot érzékelek a levegőben. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A Próféta szóljon belőled :D 

 

Amúgy egy páran idősebbnek néznek ki. Főleg Grief Carga, nem volt ilyen ősz szakálla, ha jól emlékszem. Na meg a Gyermeken is látszik, hogy idősebb lett.

Cargan látszik a legjobban, hogy változott. A gyermek nekem ugyanaz. :D @Bence1997 fordítása alapján még várósabb a második évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedo azt mondta az interjúban, hogy kb. ott vesszük fel a fonalat, ahol az első évad véget ért, max. eltelt pár nap/hét. Amúgy nagyon döfi ruhák vannak, különösen tetszik Grief ruházata.

 

Amúgy a képeket nézve kettő dologban biztosak lehetünk:

1. újra láthatjuk majd a Tatooinet. Bantha is lesz.

2. Gideon egy csillagrombolón van? És Mando, Cara és Grief is? :hmm:

 

A pletykált karakterekről meg érdekeset mondott Gina: valamelyikük igaz, valamelyikük nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.