Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Attól, hogy Almec egy gerinctelen féreg, még nem lesz automatikusan minden szava hazugság. Nem tudom mi van Jangoval, mert tudtommal a kánonban nincs ez egyértelműsítve, de a páncélján kívül semmi nem utal arra, hogy köze lenne Mandalore-hoz. Állítólag Concord Dawnról származik. Állítólag. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, pb69 írta:

Attól, hogy Almec egy gerinctelen féreg, még nem lesz automatikusan minden szava hazugság. Nem tudom mi van Jangoval, mert tudtommal a kánonban nincs ez egyértelműsítve, de a páncélján kívül semmi nem utal arra, hogy köze lenne Mandalore-hoz. Állítólag Concord Dawnról származik. Állítólag. Ennyi.

De nem is lesz túl releváns forrás. Innen nézve ez még mindig kétesélyes. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról beszélve, hogy csak egy olyan rezsim álláspontját hangoztatta a kérdéskörben, ami már nem is létezik. Ha Vizslát és a híveit kérdezték volna meg, ők azt mondták volna, hogy korának legnagyobb mandalore-ija. Hogy Jango (és Boba) mandalore-i-e attől függ, hogy hogyan definiáljuk a magát a fogalmat. Satine-ék definíciójába nem fér bele, de máséba attól még beleférhet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Ha Vizslát és a híveit kérdezték volna meg, ők azt mondták volna, hogy korának legnagyobb mandalore-ija.

Ez egy erős és szerintem teljesen megalapozatlan feltételezés. Nem láttuk, hogy erről kérdezte volna őket bárki, szóval nem tudjuk mit mondtak volna. Viszont az tény, hogy Jango és Boba látszólag magasról tettek Mandalore helyzetére. Elmentek fejvadásznak, aztán élték az életüket, kifejezetten úgy tűnt, hogy saját magukon kívül semmi nem érdekelte őket. Jango még mond is vmi oylasmit Kenobinak, hogy ők csak boldogulni akarnak a maguk módján.

Azért nem hiszem, hogy ezt a mentalitást egy Vizsla bármire is méltatta volna. Ők harcoltak az eszméikért, az egész életüket arra tették fel, hogy Mandalore harcos múltjáért és hagyományaiért küzdjenek. Az más kérdés, hogy milyen eszközökkel és milyen célért küzdtek, de beletették magukat ebbe a harcba és tolták. Jango és Boba mit csináltak, aminek köze lett volna Mandalore-hoz? Tudtommal semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bryce Dallas Howard elárulta, hogy 1 részt rendezett a 2. évadból!

 

A 2. évad rendezői:

- Jon Favreau (elvileg csak egy részt rendezett)

- Dave Filoni (egy interjú során mondta, hogy egy részt írt és rendezett - valószínűleg ugyanarról a részről lehet szó? :?)

- Bryce Dallas Howard (1 rész)

- Rick Famuyiwa

- Carl Weathers

- Peyton Reed

- Robert Rodriguez

 

Deborah és Taika nem tért vissza a 2. évadra - legalábbis Taika biztos, Deborah kérdéses. :D Vagy van egy 8. rendezőnk is, vagy valaki duplázni fog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 21. - 11:25, Bence1997 írta:

Bryce Dallas Howard elárulta, hogy 1 részt rendezett a 2. évadból!

 

A 2. évad rendezői:

- Jon Favreau (elvileg csak egy részt rendezett)

- Dave Filoni (egy interjú során mondta, hogy egy részt írt és rendezett - valószínűleg ugyanarról a részről lehet szó? :?)

- Bryce Dallas Howard (1 rész)

- Rick Famuyiwa

- Carl Weathers

- Peyton Reed

- Robert Rodriguez

 

Deborah és Taika nem tért vissza a 2. évadra - legalábbis Taika biztos, Deborah kérdéses. :D Vagy van egy 8. rendezőnk is, vagy valaki duplázni fog. :)

Carl "you son of a bitch" Weathers rendezésére leszek a leginkább kíváncsi. :D Eddig sok mindent még nem rendezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Carl "you son of a bitch" Weathers rendezésére leszek a leginkább kíváncsi. :D Eddig sok mindent még nem rendezett.

Szerintem nem lesz gáz. Ha Bryce Dallas Howard is le tudott tenni az asztalra egy korrekt munkát akkor Dilon is képes lesz erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy sorozatnál alapvetően keveset számít az epizódrendező személye, főként a showrunner szava a döntő. Azt hiszem a dokumentumfilmben Waititi is mondta, hogy Favreu és Filoni "bábáskodtak" felette. Szóval nem kell aggódni az epizódrendezők miatt, annyira nincs nagy hatáskörük, hogy el tudják rontani :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 23. - 19:10, Yoda József írta:

A héten elvileg kapunk valamit a sorozattal kapcsolatban, Jordan Maison szerint, de nem trailert. Ha tippelnem kéne, akkor esetleg egy hivatalos posztert

Azt is mondta a minap, hogy nem a 2. évaddal kapcsolatos, hanem csak a sorozattal. Mondjuk most a Hasbro kiad egy BY figurát... lehet erről volt szó. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 06. 22. - 13:42, Donát írta:

Carl "you son of a bitch" Weathers rendezésére leszek a leginkább kíváncsi. :D Eddig sok mindent még nem rendezett.

Számomra az az érdekes ebben, hogy a fickó valóban szereti a star warst. Nem tudtam róla. De hogy rendezni fog alátámasztja a galleriesben látottakat, hogy kis szerepét felnagyították, hogy kérdésére vállalattal az arcát. Szereti ezt a csapatot, nem csak megjátsza, szívén viseli a sorozatot is. Nekem ő volt a nagy kérdőjel, mert Dillonként imádom és ennyi. Nem ismerem. De most megismertem, és bár Lando klónnak tűnt, rohadtul nem az. Komoly színfolt in-, és komoly színfolt out universe a sorozatnak! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

OFF/mandi:Felbukkant az erő használat és előkerült az a bizonyos kard. A 2. évad castingja is az erősíti, hogy nem csak a fejvadászok ügyletein lesz itt a hangsúly. És persze a lényeg, ki is az aki a háttérben áll, és mik aa motívációi? 

Így már értem, bár nálam ez még nem a "nagy vonal" kategória azért is nem értettem, nálam a nagy vonal kategória az ami a galaxis egészére nagy hatással van, megváltoztatja azt, függetlenül attól, hogy van-e benne Erőhasználat vagy sem. Remélem a Mandi nem is akar az ilyen magasságok felé fordulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

  

Így már értem, bár nálam ez még nem a "nagy vonal" kategória azért is nem értettem, nálam a nagy vonal kategória az ami a galaxis egészére nagy hatással van, megváltoztatja azt, függetlenül attól, hogy van-e benne Erőhasználat vagy sem. Remélem a Mandi nem is akar az ilyen magasságok felé fordulni.

Majd meglátjuk, kinek jelent  Moff Gideon..(?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadline készített egy interjút Giancarlo Espositoval, az Emmy jelölése mellett beszélt egy kicsit a 2. évadról:

 

“You’ll see more of the darksaber, you’ll get the explanation of this ancient weapon to the modern world, a collapsed world,” Esposito said today. “Where did this saber come from and how was it revived? It’s a key in our second season, which will be back sooner than later.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.