Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Csak 1 epizódot rendez Filoni a második évadból. Csak nem azért, mert valami máson is dolgozik? ;)

Esélyes lehet. Ha olvasod a válaszait, akkor a szokásos dolgokat mondja. :D

Lesz -e új animációs sorozat?

Nem, nem hinném.

 

Láthatunk egy új Rebels évadot?

Nem, nem hinném.

 

Sokan szeretnék látni Sabine és a Sötétkard történetének folytatását, szerinted?

Igen, lehetséges.

 

A Mandin kívül dolgozol most valamin?

Nem mondanám. Én úgy gondolom, hogy mi a jó az adott sztorinak. Mi a megfelelő platform. Ha van egy jó sztori, amit élőszereplős formában elmesélhetek, akkor úgy lesz. :D

 

Amúgy ha minden igaz - és 8 részes lesz az évad - akkor ők lesznek a 2. évad rendezői:

- Jon Favreau

- Dave Filoni

- Bryce Dallas Howard

- Carl Weathers

- Rick Famuyiwa

- Deborah Chaw

- Robert Rodriguez

- Peyton Reed

 

Nopersze, ha Rick és Deborah is itt lesznek, ha nem, akkor Filonin kívül 2 rendező duplázni fog. :)

 

Ja és esélyes, hogy Filoni az utolsó részt írta és rendezte? :D Egy bizonyos valaki miatt? ;):D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Esélyes lehet. Ha olvasod a válaszait, akkor a szokásos dolgokat mondja. :D

Lesz -e új animációs sorozat?

Nem, nem hinném.

 

Láthatunk egy új Rebels évadot?

Nem, nem hinném.

 

Sokan szeretnék látni Sabine és a Sötétkard történetének folytatását, szerinted?

Igen, lehetséges.

 

A Mandin kívül dolgozol most valamin?

Nem mondanám. Én úgy gondolom, hogy mi a jó az adott sztorinak. Mi a megfelelő platform. Ha van egy jó sztori, amit élőszereplős formában elmesélhetek, akkor úgy lesz. :D

 

Amúgy ha minden igaz - és 8 részes lesz az évad - akkor ők lesznek a 2. évad rendezői:

- Jon Favreau

- Dave Filoni

- Bryce Dallas Howard

- Carl Weathers

- Rick Famuyiwa

- Deborah Chaw

- Robert Rodriguez

- Peyton Reed

 

Nopersze, ha Rick és Deborah is itt lesznek, ha nem, akkor Filonin kívül 2 rendező duplázni fog. :)

 

Ja és esélyes, hogy Filoni az utolsó részt írta és rendezte? :D Egy bizonyos valaki miatt? ;):D

Robert Rodrigez nagyon nem hiányzott ide.Ez mégis csak egy Star Wars nem Sin City vagy Machete.De ha mégis kapott egy részt,akkor nagyon remélem hogy visszafogták az agymenéseit.Ezzel az erövel már akár Tarantino is belerendezhetne a Mandaloriba.Józanabb megfontolást várok rendezöi témakörben a Disneytöl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, 1valaki írta:

Robert Rodrigez nagyon nem hiányzott ide.Ez mégis csak egy Star Wars nem Sin City vagy Machete.De ha mégis kapott egy részt,akkor nagyon remélem hogy visszafogták az agymenéseit.Ezzel az erövel már akár Tarantino is belerendezhetne a Mandaloriba.Józanabb megfontolást várok rendezöi témakörben a Disneytöl.

Egyrészt nem a Disney választja ki a rendezőket, másrészt egy sorozat esetében az írónak és a showrunnernek van a legnagyobb ráhatása a projektre, nem az epizódrendezőknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, 1valaki írta:

Robert Rodrigez nagyon nem hiányzott ide.Ez mégis csak egy Star Wars nem Sin City vagy Machete.De ha mégis kapott egy részt,akkor nagyon remélem hogy visszafogták az agymenéseit.Ezzel az erövel már akár Tarantino is belerendezhetne a Mandaloriba.Józanabb megfontolást várok rendezöi témakörben a Disneytöl.

Ebből a felsorolásból szerintem messze ő a legtehetségesebb rendező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Brodie írta:

Ebből a felsorolásból szerintem messze ő a legtehetségesebb rendező.

Nem sikerült megragadnod a lényeget:)))Nem a tehetségéröl értekeztem,hanem arról hogy eddigi munkáit nehéz lesz közös nevezöre hozni a Star Warssal.Eddigi tevékenységét a csucsra járatott tömény,brutális eröszak jellemezte ami jó a Sin Citynek,Machetenek,Grindhousenak.Ennek a legcsekélyebb jeleit sem szeretném látni a Mandaloriban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, 1valaki írta:

Nem sikerült megragadnod a lényeget:)))Nem a tehetségéröl értekeztem,hanem arról hogy eddigi munkáit nehéz lesz közös nevezöre hozni a Star Warssal.Eddigi tevékenységét a csucsra járatott tömény,brutális eröszak jellemezte ami jó a Sin Citynek,Machetenek,Grindhousenak.Ennek a legcsekélyebb jeleit sem szeretném látni a Mandaloriban.

Alita???

(és direkt nem írom a hülye gyerekfilmjeit :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Whill írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Jordan Maison szerint

 

Spoiler

nem Boba lesz az egyetlen karakter akit alakítani fog. Csak nem Rex lesz a másik? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Jordan Maison szerint

 

  Spoiler elrejtése

nem Boba lesz az egyetlen karakter akit alakítani fog. Csak nem Rex lesz a másik? :D

 

Vagy Jango headless Fett visszatér. Talzin anyától kapott pókfejet.  

:D

latest?cb=20111022201552

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én ennek, a hírnek azért örülök, hogy Temuera Morrison visszatér, az Ep2-ben nagyon bírtam. 

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Jordan Maison szerint

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Eddigre nem, Jóságos télappo kéne, hogy legyen. Szerintem kissé hihetetlen, na jó mondjuk csak Jordan Maison szerint.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Hát ennek a fejleménynek a magam részéről egyáltalán nem örülök. Egyelőre a második évadnál a legutóbbi hírek mind a rosszabb fajta fan service-ről szóltak. Remélem a sorozat maga jó lesz, de ezek a hírek egyáltalán nem hoznak lázba.

Az első évadban is volt jó pár fan service. Korábban hangot is adtam ezen nézeteimnek. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Függ majd attól is mi lesz a sztori, de az igaz, hogy nekem se a kedvencem szóval hidegen hagy. :D 

Ez körülbelül annyira hiányzott,mint kö a cipömböl.Létezik erre másik hasonlat is,de azt most inkább mellözöm.

Nagyon jó helyen van ez a figura a homokféreg gyomrában.Méltó helyre került.Nem kellene eröltetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki van zárva hogy Rodriguez a saját képére tudná formálni az adott részt. Egy ilyen sorozatnál van egy sorozatbiblia, amihez kötelesek alkalmazkodni a rendezők, btw valszeg nem is ő írja azt a részt, hanem más, akkor pedig elég nehéz lesz a "saját agymenéseit" belevinni. De miért is vinné bele bárki is? Ez egy sorozat... 

 

Rodriguez agymenéseiből, ami alkalmassá tehette őt a Mando megrendezésére, az a Desperado (meg a Mariachi-trilógia), egy spagettiwesterneket idéző akciófilmje, ami szintén egy magányos pisztolyhőst követ. Ezt a westerneket majmoló stílust ő is tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.