Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

22 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Valóban az A World Between Worlds-ben láttuk utoljára, de időrendben akkor is a Twilight of the Apprentice-ben tűnt el. Azt a lyukat kell betömni, ami a Twilight of the Apprentice és a Family Reunion – and Farewell vége között van, ami 8 év. Ahsoka - jellemváltozásától függetlenül - 8 évig tojt a lázadásra a Birodalom ellen. Ha még azt a három évet el is engedjük, ami alatt azért nem jelenhetett meg, mert azzal paradoxont idézett volna elő, ami elpusztítja az egész univerzumot, vagy szerencsés esetben csak a Galaxist, akkor is el kéne számolnia azzal az 5 évvel, ami a A World Between Worlds és a jakku-i csata között van. Remélem, erre van egy nagyon jó válasz, ami értelmet ad ennek a totálisan karakteridegen dolognak.

Az nem lehet, hogy a WBW bejutási pontjait kutatja a galaxisban, és biztosítani akarja, hogy Palpatine más portálokon keresztül se léphessen be? Kb. ez még az az ügy, ami hasonló fontosságú, mint harcolni a polgárháborúban. Mert ha Palpatine bejut abba a térbe, akkor mindegy, hogy a lázadók mit érnek el... rég láttam már a részt, de emlékeim szerint ennek a teóriának nem mond ellent benne semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel semmit sem tudunk Ahsoka ténykedéséről abban a 8 évben és a világok közötti világról sem tudunk sokkal többet, így nehéz is ellent mondani neki. Szóval szerintem ez is egy lehetséges teória. Sőt talán eddig a legjobb, amit olvastam, mert ez olyan léptékű, ami jová teszi azt, hogy Ahsoka közvetlen kimaradjon a lázadásból, de közvetett módon mégis harcolt az Uralkodó ellen. De, hogy ez kiderül a The Mandalorianből, na az jó kérdés. Inkább attól tartok, hogy még több kérdést fog felvetni, mert az sem fog még kiderülni, hogy ő és Sabine megtalálták-e Ezrát - és, ha Sabine sem jelenik meg, akkor még azt is meg lehet kérdezni, hogy ő hová lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Az nem lehet, hogy a WBW bejutási pontjait kutatja a galaxisban, és biztosítani akarja, hogy Palpatine más portálokon keresztül se léphessen be? Kb. ez még az az ügy, ami hasonló fontosságú, mint harcolni a polgárháborúban. Mert ha Palpatine bejut abba a térbe, akkor mindegy, hogy a lázadók mit érnek el... rég láttam már a részt, de emlékeim szerint ennek a teóriának nem mond ellent benne semmi.

Ez elég okot adhat Ahsokának, hogy ne legyen jelen a polgárháborúban. Bár ugye kérdés, hogy hány portál létezett eredetileg? Jelenleg kettőt tudunk - Lothal és Coruscant, bár utóbbit lehet sith mágia segítségével hozta létre Sidious. Hol lehetnek még portálok? :hmm:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az lenne itt a kérdés, hogy mikor jelenne meg a sorozatban? Még a Rebels-es záró epizód előtt? Utána elvileg már Ezrát keresik.

A Rebels -es zárás után vagyunk 4 vagy 5 évvel. Mert ha Sabine szavainak hiszünk, akkor kb. az Endori csata vagy a Jakkui csata után indultak Ahsokával Ezra keresésére. Tehát már 4-5 éve kereshetik a fiút de az is lehet, hogy addigra meg is találták. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy van, ahogy @Bence1997 írja, a Family Reunion – and Farewell prológusa 6 évvel játszódik a yavini csata után, vagyis a jakkui csata idején lehet - tippre azt mondanám, hogy utánna, mert Sabine már múltidőben beszélt a polgárháborúról, amnek a jakkui csatával lett hivatalosan vége. A The Mandalorian első évada pedig 9 évvel játszódik a yavini csata után. Végül is öt év elég idő lehet megkeresni valakit a Galaxisban, láttunk már ennél gyorsabban előkerített személyt is a Star Warsban. A Mandi két évada között pedig időugrás is lehet.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Dzséjt írta:

Úgy van, ahogy @Bence1997 írja, a Family Reunion – and Farewell prológusa 6 évvel játszódik a yavini csata után, vagyis a jakkui csata idején lehet - tippre azt mondanám, hogy utánna, mert Sabine már múltidőben beszélt a polgárháborúról, amnek a jakkui csatával lett hivatalosan vége. A The Mandalorian első évada pedig 9 évvel játszódik a yavini csata után. Végül is öt év elég idő lehet megkeresni valakit a Galaxisban, láttunk már ennél gyorsabban előkerített személyt is a Star Warsban. A Mandi két évada között pedig időugrás is lehet.

Öt év arra is elég lehet, hogy feladják a keresést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

ha Sabine sem jelenik meg, akkor még azt is meg lehet kérdezni, hogy ő hová lett.

Szerintem az ő kihagyása elég nagy ziccer lenne, pláne, ha már így összekötik a sorozatokat. Meg ott van ugye a Sötétkard is. Szerintem most jönne el az ideje annak, hogy Sabine-hoz kerüljön a fegyver, ezúttal pedig már el is fogadhatná azt. Ezt nagyon szép lenne a képernyőn látni, élőszereplős formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam már azon, hogy Baby Yoda (jöjjön már a rendes neve, mert ezt úgy utálom!) sorsa merre fog vezetni a következő évadban a 8. rész történesei után.

Az túl szép lenne, ha arra a bolygóra kerülne, ahol a faja él, mármint rajongói szemmel lenne túl szép.

Ráadásul roppantul költséges lenne és nehéz is lenne megvalósítana. Tudom, hogy drága a sorozatnak számít, de ennyire azért nem.

 

Akkor már esélyesebb, hogy Jedi/Jedik közé kerül. Itt jöhetne a képbe Ahsoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

És akkor elveszik Baby Yodát Mandótól hogy csatlakozzon Luke rendjéhez? Ezrával egyetemben? Not a good idea.:para:

Nem hinném. :)

3 órával ezelőtt, pb69 írta:

Szerintem az ő kihagyása elég nagy ziccer lenne, pláne, ha már így összekötik a sorozatokat. Meg ott van ugye a Sötétkard is. Szerintem most jönne el az ideje annak, hogy Sabine-hoz kerüljön a fegyver, ezúttal pedig már el is fogadhatná azt. Ezt nagyon szép lenne a képernyőn látni, élőszereplős formában.

Ez nekem is eszembe jutott. Alapból Sabine teljes Mandinak mondhatja magát, míg Din sokkal inkább egy árva. Esélyesebb egy mostanra már tapasztaltabb nőre hagyni a kardot. :)

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Öt év arra is elég lehet, hogy feladják a keresést.

Hát Sabine karakterét ismerve nehezen tudnám elképzelni, hogy 5 év után abbahagyná Ezra keresését. Megtette amire kérte őt Ezra, de mint azt a lány mondja is, azt a feladatot is kapta, hogy megtalálja a fiút. Na már most, ha 5 év alatt nem találják meg, akkor simán tovább kereshetik, pláne nem tudjuk még, hogy ezt a 4-5 évet hogyan is töltötte Ahsoka és Sabine - a mivel kérdésre ott van Ezra keresése, de voltak -e útitársaik pl. - mert könnyen bajba is kerülhettek, ami okán megakadhatott a nyomozásuk. Sok lehetőség van, kérdés, hogy ha ketten szerepelni fognak a Mandiban, akkor kitérnek -e erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Hát Sabine karakterét ismerve nehezen tudnám elképzelni, hogy 5 év után abbahagyná Ezra keresését. Megtette amire kérte őt Ezra, de mint azt a lány mondja is, azt a feladatot is kapta, hogy megtalálja a fiút. Na már most, ha 5 év alatt nem találják meg, akkor simán tovább kereshetik, pláne nem tudjuk még, hogy ezt a 4-5 évet hogyan is töltötte Ahsoka és Sabine - a mivel kérdésre ott van Ezra keresése, de voltak -e útitársaik pl. - mert könnyen bajba is kerülhettek, ami okán megakadhatott a nyomozásuk. Sok lehetőség van, kérdés, hogy ha ketten szerepelni fognak a Mandiban, akkor kitérnek -e erre.

Inkább egy ideiglenes holtpontra gondoltam. Már öt éve keresi, semmi, ezért most a helyi kocsmában iszogat és ki van bukva. Csak egy kis lökés kell neki, és újrakezdi. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Donát írta:

Inkább egy ideiglenes holtpontra gondoltam. Már öt éve keresi, semmi, ezért most a helyi kocsmában iszogat és ki van bukva. Csak egy kis lökés kell neki, és újrakezdi. :D

Jaa, értem. :D

 

Robert Rodriguezt pusmogják, mint lehetséges rendezőt. Csak nem Machete szintű "vérengzést" fog művelni? :D

 

+ Ashley válasza az Ahsoka hírre:

Post image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Robert Rodriguezt pusmogják, mint lehetséges rendezőt. Csak nem Machete szintű "vérengzést" fog művelni?

Rendezett ő Kémkölyköket meg "Cápasrác és lávalány kalandjai"-t is, szóval azért ő elég rugalmas :D 

Egyébként Ashley irásából nekem úgy tűnik, hogy nem örül túlságosan neki hogy kihagyták. Legalábbis fura, hogy külön kiemelte, hogy élőszereplős sorozatokat és TV-ket is vállal és az álma meg az hogy Ahsokát különféle formában életre keltse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy éreztem olvasás közben, hogy minimum csalódott, de még inkább mérges ezzel kapcsolatban. Mondjuk azért az imdb adatlapját elnézegetve nem az a hűde nagy tévés színésznő, szóval megértem a LucasFilm döntését, ugyanakkor Eckstein csalódottsága is érthető, hiszen lényegében összeforrt a neve karakterrel.

Mondjuk számomra csak a hangja Ahsoka, mert arcra nem tudom összepárosítani a karakterrel. Előbb tudnám elképzelni a The Big Bang Theory-ban Penny 2-ként. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mondjuk számomra csak a hangja Ahsoka, mert arcra nem tudom összepárosítani a karakterrel.

Egyszer a poén kedvéért beöltözött Ahsokának. Akkor igy nézett ki (elvileg ami rajta van smink/ruha az amatőr cucc, nem profik csinálták):

Képtalálatok a következőre: Ashley Eckstein

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Bomarr írta:

Rendezett ő Kémkölyköket meg "Cápasrác és lávalány kalandjai"-t is, szóval azért ő elég rugalmas :D 

Tényleg, a Kémkölykösre nem is emlékeztem. :D

 

Igazából ha másért nem is, a hangja simán lehetne ő. Hamár Maulnál megoldották korábban is a két színészes dolgot, Ahsokánál miért ne tennék meg. Ha pedig Ahsley játszaná, az is jó lenne, bár sajna talán egy fiatalabb, Rebels-közeli Ahsoka jobban illene hozzá. Úgy tudom, hogy Ashley nem a magasságáról híres, így egy fiatalabb élőszereplős Ahsoka jobb lenne a számára. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy jobb színésznőt akartak. 

Egyetértek.

Nem szeretnék én lenni a feketeseggű, mert ez a kép tényleg elég jó, és Ashley valóban szimpatikus ember, aki sok éve szinkronizálja Ahsokát.

De valószínűleg egy nagyobb színészi háttérrel rendelkező hölgyet szerettek volna, ismertebb névvel és arccal. Rosario Dawson pedig ismert, hatalmas tapasztalata van, és még dögös is. :D 

 

Az animációs és az élőszereplős sorozat készítése más műfaj, még ha egy univerzum is. Ahogy egy mozifilm készítése is más, mint egy sorozaté.

Szét tudjuk majd ezt választani, Matt Lanter is Anakin és Hayden Christensen is az. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hamár Maulnál megoldották korábban is a két színészes dolgot, Ahsokánál miért ne tennék meg.

Ha Ahsoka szerepére tényleg Rosario Dawsont választották, akkor nem ugyanaz a helyzet, mint Maul esetében. Mault sosem az őt alakító színész szólaltatt meg és nem is volt beszédes alak a filmekben. Ráadásul Peter Serafinowicz, Sam Witwer és Ray Park hárman együtt sem egy Dawson-kaliber. Ha már az ember leszerződtet egy ilyen színésznőt, nem fogja a hangját lecserélni egy másodosztályú színésznő hangjára. És ezzel nem akarom Eckstein tehetségét becsmérelni, de oka van annak, hogy karrierje során leginkább hangszínésznőként érvényesült, a tévében pedig csak epizódszerepekig jutott. Igazából, ha nem lenne Ahsoka, nem is tudnánk róla.

Ez a hangcsere nagyjából olyan lenne, mintha azt várnánk, hogy az Obi-Wan tévésorozatban Ewan McGregor hangját cseréljék le James Arnold Taylorra, vagy a The Dark Knight-ban Heath Ledger Jokerét Mark Hamill szólaltassa meg. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Donát írta:

Lassan olyanok lesznek ezek a karakterek mint valami Filoni protezsáltak. Csókosok, akik mindenhol felbukkannak, ahová Filoni megy...

Szerintem ha valaki, akkor Filoni jól meg tudja oldani, hogy működjenek is. Maul visszatérését is mindenki hülyeségnek tartotta, aztán mégis jól sült el. A Rebelsben visszatérő TCW karakterek is jól illeszkedtek. Én bízom Filoniban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.