Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem ismerem őket, mit kell róluk tudni?

James Mangold rendezte a Farkas és Logan kettőst, az Aszfalt királyait, A nyughatatlant - Johnny Cash életrajzán alapul a film.

Robert Rodriguez pedig olyan filmekhez adta a nevét, mint a Kémkölykök filmsorozat, a Sin City első része, a Machete vagy éppen a tavalyi Alita c. film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy James Mangold nemcsak az Indy 5 -öt fogja rendezni, hanem beáll még a Mandalorian 2. évada mögé is, legalábbis egy részt ő fog rendezni. Ugyanúgy Robert Rodriguez is rendezni fog, továbbá Bryce Dallas Howard is visszatér a 2. évadra - ő rendezte az 1. évad 4. részét. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostmár hivatalosan is véget ért a Mandalori 2. évadának forgatása. Úgytűnik, hogy Filoni újabb rész(eke)t fog rendezni. :) (a Yin-Yang -os kép szép utalás az Avatar című animációs sorozatra, amelynek 1. évadján ugye Filoni is dolgozott.)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az biztos, hogy előtte újranézem az első évadot mert tavaly a TROS láz kicsit elvett a koncentrációmból. :)

Majd a premierhez közeledve én is újranézem. Látszólag a TROS annyira elvonta a figyelmet a sorozatról, hogy még senki se írt évadértékelőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Robert Rodriguez valóban rendezni fog részt. Filoni mellett pedig még számíthatunk Favreau és Carl Weathers kettősére is - továbbá Howard lánya újra a kamerák mögé áll. :)

https://hnentertainment.co/alita-battle-angel-director-robert-rodriguez-now-confirmed-for-season-2-of-the-mandalorian/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hollywood Reporter egyik újságírója is tweetelte, hogy igaz a hír.

 

Hát nem tudom. Nem nagyon ismerem a csaj munkásságát, de ránézésre nem valami szimpi :D a hangját remélem továbbra is Ashley Eckstein fogja adni a karakternek, amennyiben ez a csaj fogja játszani. Végül is Maulnál is hasonló megoldás volt, miért ne lehetne itt is?

 

Én meg azt remélem nem jelmezt kap, hanem mocap lesz, bár kérdés van-e rá keret.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát nem tudom. Nem nagyon ismerem a csaj munkásságát, de ránézésre nem valami szimpi :D

MiB 2 -ben őbelé zúgott bele J ügynök. :D A Marvel sorozatokban a dokinőt játszotta. A Zombiland 2 -ben is szerepelt. Nem rossz színésznő. Meglátjuk, hogy mit alkot majd... persze ha mindez igaz.

 

Amúgy még 2017 -ben kérdezték tőle, hogy eljátszaná Ahsoka karakterét, mire a színésznő twitteren annyit felelt, hogy hát persze és melléje még a #AhsokaLives is ott fityegett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiból már alapból remek hír, hogy így végre Ahsoka is csatlakozik az élőszereplős karakterek társaságához, amire már régóta vártam. :yeah:A választás engem nem lepett meg különösebben, mert a színésznő többször is kifejezte, hogy érdekelné a szerep, és a rajongók "fan castingjei" során is rendszeresen felbukkant a neve.

A csajszit a Marvel-sorozatokból ismerem. Ott nem volt vele bajom, viszonylag szimpatikus volt Claire szerepében. Egyébként Ahsoka 45 éves a sorozat idején, Rosario pedig 40, ahogy írtátok is. Vagyis azzal szerintem nem lesz gond, hogy korban nem passzol. Viszont remélem, jó jelmezt és sminket kap, mert gyenge megvalósítással könnyen lehet gagyi cosplay hatása. A másik fontos dolog, hogy mindenképpen Ashley adja a hangját. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.