Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Mondjuk Rex fejlődés gyorsított, már rég halottnak kellene lennie. :D

Ha a 2. évad is YU 9-ben játszódik, akkor Rex 41 éves lesz, ami gyorsítással számolva 82 év. Láttunk már nagyobb csodát is a Star Warsban. :D Amúgy a Legendákban egy kaminói tudós segítségével elérték, hogy "kikapcsolják" néhány klón növekedésgyorsítást. Lehet, hogy végül a kánon is átveszi ezt.

 

31 perccel korábban, Whill írta:

A Rebelsben visszatérő TCW karakterek is jól illeszkedtek. Én bízom Filoniban.

Én is bízom benne, bár Rexet kissé erőltetettnek érzem. Ettől függetlenül lehet jó a megvalósítás. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Én is bízom benne, bár Rexet kissé erőltetettnek érzem. Ettől függetlenül lehet jó a megvalósítás. :) 

Legalább itt lenne a lehetőség kanonizálni azt, hogy Rex tényleg Nik Sant, és valóban őt láttuk az endori csatában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Whill írta:

Legalább itt lenne a lehetőség kanonizálni azt, hogy Rex tényleg Nik Sant, és valóban őt láttuk az endori csatában. :D

De az Rex volt az endori csatában, ezt a Rebels epilógus is megerősítette. Ha van Nik Sant a kánonban akkor annak valaki másnak kell lennie.:D

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biehn karakteréhez kötődő kép és infó:

 

Spoiler

A MSW azt híreszteli hogy kábé így fog kinézni:

 

g7Qcy40.jpg

 

Plusz több helyen írják hogy Misi fejvadászt fog játszani.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Az alábbi hír szerint Ahsoka mellett Rex is feltűnhet a 2. évadban

Ez megint csak ferdítés. Most, hogy Ahsoka elvileg benne lesz a sorozatban - még nem biztos - de az, hogy Dave kirakott újra egy ilyen képet, már jönnek a hírek, hogy XY is benne lesz a sorozatban. És az mondjuk nem fordult meg a cikkíró - meg néhány másik oldal emberkéjének a fejében - hogy Filoni ezzel a képpel a TCW -t akarja megidézni? Mert tudtommal ez a kép még anno 2015 -ben készült. :) És azért na, Filoni 16 -ban a Londoni Celebration -ön kb. elmondta,

Spoiler

hogy ő hogyan képzeli el a TCW zárását - akkor még nem tudta, hogy meg is fogja csinálni - és a farkasok bizony ott is szerepet játszanak.

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem érzem szpojlernek. Elvégre csak egy szerkóról van szó. Bár attól még lehet másoknak szpojleres. Sokszor nem tudom mi számít szpojlernek és mi nem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Én nem érzem szpojlernek. Elvégre csak egy szerkóról van szó. Bár attól még lehet másoknak szpojleres. Sokszor nem tudom mi számít szpojlernek és mi nem.

A szabályzat elég egyértelmű ezzel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Rog, Yoda jól mondja. Nem a te érzéseid számítanak ebben a kérdésben, hanem ami le van írva a szabályzatban. Légy oly szíves az ilyen képeket is és a hozzá tartozó kommentárt is spoiler mögé rakni. Igazán nem megerőltető az az egy kattintás. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na átfutottam a szabályzatban a szpojleres részt. Az van benne hogy szpojler ami lelövi egy film, sorozat, könyv, képregény vagy videojáték fordulatait, elrontja a történet élvezhetőségét. Ezen az alapon az a kép szerintem nem szpojleres mert semmi fordulatot nem lő le a soriból és a történet élvezhetőségét se ronthatja el.

Nem is vágom hogy annak a szerkónak az ismerete (ha egyáltalán úgy fog kinézni) milyen fordulatot tudna lelőni és hogy tudná a történet élvezhetőségét elrontani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Na átfutottam a szabályzatban a szpojleres részt. Az van benne hogy szpojler ami lelövi egy film, sorozat, könyv, képregény vagy videojáték fordulatait, elrontja a történet élvezhetőségét. Ezen az alapon az a kép szerintem nem szpojleres mert semmi fordulatot nem lő le a soriból és a történet élvezhetőségét se ronthatja el.

Nem is vágom hogy annak a szerkónak az ismerete (ha egyáltalán úgy fog kinézni) milyen fordulatot tudna lelőni és hogy tudná a történet élvezhetőségét elrontani.

Mondjuk éppenséggel azt lelövi, hogy

ez a csávó egy fejvadász lesz, ami akár egy fordulat is lehet az évadban. Lehet az évad elején még nem fogjuk tudni, hogy fejvadász, és csak később derül ki.

 

A szabályzat elég egyértelműen fogalmaz arról, hogy mi nem számít spoilernek: Az, amit az alkotók szánt szándékkal nyilvánosságra hoznak, tehát beleteszik a trailerbe, tv-spotba, elmondják egy interjúban, kiírják a közösségi médiában, stb... Röviden: ami közvetlen, vagy közvetetten, de hivatalos úton az alkotóktól jön. Szerintem ez a kép egyik kategóriába se esik bele, de javíts ki, ha nem így van ;)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fejvadászos irományomról mondjuk már megfeledkeztem mióta beírtam.

Annyi helyen láttam megemlítve azt a témát hogy már úgy lettem vele hogy valami hivatalos forrásból való az infó. Abból meg arra következtettem hogy nem szpojler. De ha szpojler akkor legyen szpojler. Kibírom ha az.

 

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Mondjuk éppenséggel azt lelövi, hogy ez a csávó egy fejvadász lesz, ami akár egy fordulat is lehet az évadban. Lehet az évad elején még nem fogjuk tudni, hogy fejvadász, és csak később derül ki.

 

Ennyire nem tudtam belegondolni a dologba. Vagy azért mert eleve olyan hülye vagyok vagy azért mert egyebek mellett agyműködéskorlátozást is okozó bogyókat szedek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg Ming-Na Wen is visszatér a 2. évadban. :)

https://www.thathashtagshow.com/2020/04/13/exclusive-ming-na-wen-returns-more-star-wars-the-mandalorian-season-2-details/

 

Továbbá feltűnnek majd Sandtrooperek és Birodalmi tüzérek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosario Dawson megszólalt a pletykált Ahsoka-szerep kapcsán. Ezt vehetjük nem hivatalos megerősítésnek?

 

“That’s not confirmed yet but when that happens, I will be very happy. I’m very excited for that to be confirmed at some point,” she said, adding it would be “a million and one percent because of the fans.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május 4-én egy új dokumentumsorozat indul a Disney Pluson, Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian címmel! A nyolcrészes sorozat A mandalore-i kulisszatitkait mutatja meg Jon Favreau vezetésével, a készítők és a szereplők társaságában. Az epizódokban interjúkat, fel nem használt jeleneteket, filmkészítési, technikai érdekességeket és hasonlókat láthatunk majd.

 

https://www.starwars.com/news/disney-gallery-the-mandalorian-announce

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.