Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Játszatok a Battlefront 2-vel aztán majd rájöttök, hogy miért is verték le a  "plüssmacik" a birodalmat, amikor egyedül mászkálsz az erdőben sötétben, aztán kialszik a fegyverlámpás és csak azt hallod, "érzed" ahogy a lándzsahegyek belédcsapódnak :D

 

 

Most beugrott egy konkrét szerintem teljesen érthető megfogalmazás porg témában: Nem a létjogosultságukat vitatom, hanem a túlzott szerepeltetésüket. :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Játszatok a Battlefront 2-vel aztán majd rájöttök, hogy miért is verték le a  "plüssmacik" a birodalmat, amikor egyedül mászkálsz az erdőben sötétben, aztán kialszik a fegyverlámpás és csak azt hallod, "érzed" ahogy a lándzsahegyek belédcsapódnak :D

A Battlefront 2 óta teljesen máshogy látom őket. Kiráz tőlük a hideg és egyből lőni akarok rájuk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dei írta:

A Battlefront 2 óta teljesen máshogy látom őket. Kiráz tőlük a hideg és egyből lőni akarok rájuk. :D 

Volt is egy titkos találkozó a birodalom és a lázadók között, ahol arról tárgyaltak, hogy addig tűzszünetet kötnek, amíg együtt az ewokokat mind 1 szálig ki nem irtják,
sőt versenyeznek is ki ejt el többet.  A szabályok szerint tömegpusztító fegyvereket nem lehetett bevetni, de a birodalom a második halálcsillagra azt mondta, nem tömegpusztító (mert ugye ez bolygópusztító) és ezért nekik azt be szabad vetni az ewokok ellen. Na ezen lett a vita, ami elmérgesedett és ez robbantotta ki az  Endori csatát. A játék neve ewok hunt lett volna.:P;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Go Rien Moss írta:

Volt is egy titkos találkozó a birodalom és a lázadók között, ahol arról tárgyaltak, hogy addig tűzszünetet kötnek, amíg együtt az ewokokat mind 1 szálig ki nem irtják,
sőt versenyeznek is ki ejt el többet.  A szabályok szerint tömegpusztító fegyvereket nem lehetett bevetni, de a birodalom a második halálcsillagra azt mondta, nem tömegpusztító (mert ugye ez bolygópusztító) és ezért nekik azt be szabad vetni az ewokok ellen. Na ezen lett a vita, ami elmérgesedett és ez robbantotta ki az  Endori csatát. A játék neve ewok hunt lett volna.:P;)

Nem tudom, hogy te játszol-e a játékkal, de a Battlefront 2 ewokos játékmódjának pontosan az "ewok hunt" a neve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 09. - 23:58, Darth Cupsy írta:

Nem tudom, hogy te játszol-e a játékkal, de a Battlefront 2 ewokos játékmódjának pontosan az "ewok hunt" a neve.

Tudok róla ezért írtam. A játékkal igen, de az ewok hunt direkt kimaradt, mert számomra idegesítő volt. Ma ha bemegyek egy vadászboltba simán veszek éjjellátót.
Egy rohamosztagos csapatnak aki direkt az ewokokra vadászik nincs a sisakjában éjjellátó mód, bezzeg a Mandaloriaknak van? Vagy mindjárt lehetne hőlátásom, cserébe az Ewokok többen vannak.
De egyébként nem volt kedvem irtani azokat a "primítív" de kedves őslakosokat, akik a saját bolygolyukat védték a birodalmiak ellen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mandalori: Yoda azt mondta "oda én megyek mert különlegesen jó a kapcsolatom a Wukikkal" SW .Revenge.Of.The.Sith
(! Ismerte Tarfunt és Csubit is.)
Tehát ha a Mando barátunk többet szeretne megtudni Kicsi Yoda fajáról akkor a Kashyyyk nem lenne rossz kiindulási pont szerintem.
Szerintetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már Csubival is "összefuthatna", csípnénk. ;) Kashyyyk klassz helyszín, jól jönne a soriba. Han épp tojik valahol, őt nem látjuk. Csubi mesél, aztán csá, mennek is tovább. Persze vmi akcióóó is befigyelhetne, de az valszeg nem ezen a bolygón, és az is Han nélkül... :) :( 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Go Rien Moss írta:

Egy rohamosztagos csapatnak aki direkt az ewokokra vadászik nincs a sisakjában éjjellátó mód, bezzeg a Mandaloriaknak van? Vagy mindjárt lehetne hőlátásom, cserébe az Ewokok többen vannak.

Egyrészt így működőképes a játék, másrészt azért az SW sajátja az efféle felszerelésbeli hiányosságok, hányszor láttunk már bujkálni embereket droidok elől, azokban miért nincs élőlényeket érzékelő szenzor? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Go Rien Moss írta:

Mandalori: Yoda azt mondta "oda én megyek mert különlegesen jó a kapcsolatom a Wukikkal" SW .Revenge.Of.The.Sith
(! Ismerte Tarfunt és Csubit is.)
Tehát ha a Mando barátunk többet szeretne megtudni Kicsi Yoda fajáról akkor a Kashyyyk nem lenne rossz kiindulási pont szerintem.
Szerintetek?

Elvileg lehetne, de túl egyszerűnek tartanám ezt a megoldást.

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Igaz a felröppent hír Boba visszatéréséről? Szóban hallottam, gondoltam ide jövök megkérdezni. 

Nem olvastam még ilyen hírt sehol. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem olvastam még ilyen hírt sehol. 

Ha jól emlékszem volt cikk az 5. epizód után, amikor is a végén feltűnik a rejtélyes alak, hogy pontosan ugyanolyan szkennelő hangot hallani a jelenet alatt, mint az Új Reményben amikor Boba elsétál előttünk a hangárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cikket nem láttam, csak itt olvastam, hogy a rajongó társak észrevették a dolgot. :) Hivatalosan még biztos nem volt szó róla. Persze ettől még nagyon is felbukkanhat. A végén egyébként azt is mondogatták, hogy Gideon volt az az alak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Dei írta:

Szerintem a legnagyobb pletyka zuhatagot az okozta, mikor a Mandalori sorozatos funko pop szériát leleplezték, és volt egy Boba Fett figura is a többi szereplő között.

Erről nem is tudtam. :) De akkor ez már a bemutató előtt ismert volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Mire gondolsz? Ismerem az összes új Funko figurát, de nem jelentettek be egyetlen új Boba Fett figurát sem, ami a Mandalorian-hez kapcsolódna.

Tudom én azt, csak arról beszéltem amit twitteren írtak az emberek. Valójában pár ember Boba Fett figurának nézte a Covert Mandalorian figurát és ezt indította el az egészet. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég ez hivatalos? Lesz Mon Mothma meg Aphra a következő évadban? :o :o :o Aphrának egyébként nagyon jól választottak szinésznőt igy első blikkre.

És még Iden Versio-t is beleszövik? Döbbenet. Bossk-ot kicsit fanservice-nek érzem de abból is kijöhet valami jó.

Hát eddig is vártam ezt az évadot, de ezután meg pláne....

 

Edit: mi a forrás? Most igy utána gondolva ez túl szép hogy igaz legyen. Nem valami fan kép ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így egybe nézve már egyértelműbb, hogy fake. Túl sok közismert karakter, túl sok jó nevű szinész. Ráadásul elirások is vannak benne. Bill Burr karakterét nem Mayfield-nek hanem Mayfeldnek írják. Clancy Brown karaktere pedig nem Blurg hanem Burg. Ezt egy hivatalos anyagban nem rontanák el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.