Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Whill írta:

Nem lepődnék meg, ha a napokban bejelentenének egy tie-in könyvet vagy képregényt.

Szerintem tudatos döntés volt, hogy ehhez a sorozathoz nem nyúltak az ősszel. A Triple Friday tagjai közül egyedül csak ez nem kapott felvezetést. Most viszont, hogy végetért, szerintem jövőre elleszünk árasztva tie-in médiumokkal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentkezem!

Szóval az eddigi forrásom, a wookiepedia, most nem rakott fel epguide képet és ezzel egyértelműsítette, hogy az eddigiek sem hivatalosak, csupán a korábbi trailerekből voltak vagdosva. (Ha jól tudom az sw.com sem gyárt hivatalos guide-okat.. :(  )

Na szóval, ahogy egyszer a TCW ráadás évadánál, úgy most is magam választottam epizódképet a résznek, remélem a múltammal ;) megengedhető ennyi alkotói szabadság. Ha lesz hivatalos, persze cseréljük, de én akkor ezt készítettem magunknak:

epguide08:

epguide08.jpg

 

És elhoztam az end credits képcspmagot is:

Spoiler

801.jpg

 

802.jpg

 

803.jpg

 

804.jpg

 

805.jpg

 

806.jpg

 

807.jpg

 

808.jpg

 

809.jpg

 

810.jpg

 

811.jpg

 

Szerkesztve: - csoli1138
  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként belegondoltatok már, hogy mi lehetett az oka annak, hogy Baby Yodáról nem jött ki semmi előre?

Ennyire jófej lenne a Lucasfilm, hogy nem akarta elspoilerezni?

Ilyen rosszul mérték volna fel, hogy ő lesz a sorozat az igazi sztárja?

Féltek, hogy a promóból félreértelmezték volna az emberek és kapásból rásütötték volna, hogy gyerek-Star Wars? 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Brodie írta:

Egyébként belegondoltatok már, hogy mi lehetett az oka annak, hogy Baby Yodáról nem jött ki semmi előre?

Ennyire jófej lenne a Lucasfilm, hogy nem akarta elspoilerezni?

Ilyen rosszul mérték volna fel, hogy ő lesz a sorozat az igazi sztárja?

Féltek, hogy a promóból félreértelmezték volna az emberek és kapásból rásütötték volna, hogy gyerek-Star Wars? 

 

Mert jobban ütött így, hogy a sorozatból derült ki. Plusz nem Abrams csinálta a sorozatot a Bad Robottal :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Mert jobban ütött így, hogy a sorozatból derült ki. Plusz nem Abrams csinálta a sorozatot a Bad Robottal :P

Persze, csak ritkán szokott ilyen kegyes lenni egy stúdió, hogy a fősztárról egy képkockát sem mutatnak hivatalosan. :)

De tartok tőle, hogy ha az egyik trailerben be lett volna róla valami vágva, akkor nem így fogadták volna a "fanok", hanem éppen ellenkezőleg.

 

Na a Bad Robotot hagyjuk, azzal kapcsolatban nem is tudom, hogy mi a hihetetlenebb, hogy hónapokkal a premier előtt kint volt minden, vagy az, hogy sikerült kikerülnöm. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 a Hetedik résznek is csinálsz majd képet? Az még hiányzik.

Egyet lapozz vissza! Giancarlo Esposito-val ott figyel a kép dec 18 óta. Programod volt aznap, vagy mi terelhetett el? ;) 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, csoli1138 írta:

Egyet lapozz vissza! Giancarlo Esposito-val ott figyel a kép dec 18 óta. Programod volt aznap, vagy mi terelhetett el? ;) 

No igen...aznap igen elfoglalt  voltam. :D Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Mestal írta:

Valaki tud valamit hogy mikor lehet majd fizikailag is megvenni a Mando-t? Ajándékba szeretném az unokaöcsémnek...

Greef Kargánál érdeklődj. Bizos van az a pénz, vagy beskar amiért eladja magát neked! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Mestal írta:

Valaki tud valamit hogy mikor lehet majd fizikailag is megvenni a Mando-t? Ajándékba szeretném az unokaöcsémnek...

Gondolom a külföldi kiadásra gondolsz. Én leghamarabb jövő évben ilyenkorra számítanék, vagy még később. Ha jól tudom, a netflixes Marvel sorozatok is nagy csúszással jelentek meg. 

Én is érdekelt lennék a vásárlásban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan belekezdek a sorozatba, már bele is néztem, és hát huhh... nagyon várom! Szerintem a hétvégén le is darálom mind a nyolc részt.

 

Egy dolog egyébként már most szúrja a szememet, és ez nem igazán a sorozathoz kapcsolódik, hanem a rajongókhoz.

Szóval, amikor kijött a TLJ, a rajongók többsége látványosan nyafogott a porgok miatt. Most viszont mindenki - M I N D E N K I - odáig van meg vissza baby Yodáért. A porgokra azt mondták, hogy cukiságfaktor, a kisgyerekeknek készült, idegesítőek, minek ilyen gyerekes figurák a filmbe, stb. Na most azzal tisztában vagyok, hogy baby Yodának fontosabb szerepe van ebben a sorozatban, mint a porgoknak a TLJ-ben, de ettől még ugyanúgy lehetne puffogni, meg ráaggatni a felsorolt jelzőket. 

 

Hozzáteszem a félreértések elkerülése végett, hogy én imádom mind a porgokat, mind baby Yodát.  :oops: Egyszerűen arról van szó, hogy érdekesnek találom, hogy akik anno a porgok miatt siránkoztak, azok most miért nem tesznek így baby Yodával. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Egyszerűen arról van szó, hogy érdekesnek találom, hogy akik anno a porgok miatt siránkoztak, azok most miért nem tesznek így baby Yodával. 

A porgok csak úgy lettek a cukiság miatt. Baby Yoda meg a SW leginkább köztiszteletben álló szereplőjének fajába tartozó kisgyerek és szerepe is van.  A gyerekek meg az állatok adják el gyakran a (családi) filmeket.

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.