Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Büfiztetés után vannak, kb. :)
 

Sokan írtátok az első napokban, hogy rövidek az epizódok és kicsit kapkodós a ritmus. Úgy tudtuk, hogy 50 perces részek lesznek, talán ez vert oda minket elsőre. 3 epi után úgy érzem - egyben megnézve meg pláne - , hogy tökéletes a ritmus, ez a tempó mindenhol ül, feszes, és ahol lassít, ott remek, ott van a helye, és úgy, ahogy az kell. Nem tudom hova fut ki a történet, most érünk majd a feléhez, de eddig egy biztos kezű vezetést érzek minden szinten. Ez egy 4 órás filmnek tűnik, ügyesen szabdalva. Baromira bejön nekünk, ezért éreztük, hogy rövidke egy epi, mert néznénk tovább, és igen, szinte minden szitut és helyszínt csodálnánk még tovább, még jobban belemerülve ezekbe. De neeem. Jól adagolják nagyon, remélem nem tévesztenek lépést, de nagyon meglepődnék, ha mégis... ;)

 

Cúúúgááá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Furi ez a fotó, nem stimmel a méret, a bébi jóval kisebbnek tűnt eddig, max 35 centisnek. :) De megzaba!

Szerintem a fény hatása is más ami a kicsit éri, mint ami a Mandót, de majd nemsokára kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nagyon elégedett vagyok ezzel a sorozattal. Mióta a sorozatok átvették a filmek helyét a populáris kultúrában, gyakran van sorozatnézés közben olyan érzésem, mintha épp házi feladatként darálnám a részeket, és nem a mű élvezetéért. Nem is tudom mikor éreztem már ezt utoljára egy sorozatnál, hogy alig tudom kivárni, hogy mi lesz a jövő héten, és az epizódok minden másodpercét végig izgulom. Nagyon örülök neki, hogy ilyen jól összejött ez a sorozat, hiszen ez jelzésként is szolgál a Lucasfilm felé, hogy van igény ilyesmire.

 

Szerintem jó ez a tempó, a 30-40 perc biztosítja, hogy végig feszült, izgalmas legyen még a lassabb részeknél is. Annak is örülök, hogy nem csupán a tisztán fejvadászos, alvilági irányba mentek el, de a "Gyermek" révén az Erővel is foglalkoznak. Számomra ez a Star Wars, egy kis alvilág, egy kis politika, egy kis humor, egy kis misztikum, mindez jó mértékben adagolva, egy izgalmas történet keretében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az end credits képek most csúszni fognak. Monitor váltás van éppen és vannak bonyodalmak az újjal, nem sikerült összehozni még a kellő felbontást, kisebet meg nem csinálok az eddigieknél, de addig is el leszünk a concept art galériával, ugye Rog?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.