Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A 2. rész képe:

epguide02.jpg

Továbbra sem tudom, hogy hivatalos-e a Wookiepedia forrása.. :( Elég hülye képarányú az "eredeti" kép amit használnak.

 

A 3. epizódhoz még ilyen sincs, és a stáblista képeket, majd holnap hozom, mert még nem láttam a részt..

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 11. 17. - 19:23, IndianaAndrisSolo írta:

Annyira boldog vagyok, hogy végre egy összetartó nagy IGEN a reakciója a hazai és a külföldi rajongótársadalomnak erre a sorozatra. Annyira vágytam már arra, hogy legyen ismét egy Star Wars-produktum, amit a rajongótábor egységesen szeret. Kivételek most is vannak, kellenek is, ne is szeresse mindenki, nem is azt mondom, hogy ne legyen különvélemény, csak szerettem volna már, hogy összeálljon egy minimum.

 

Ne vegyél rá mérget, mert elégedetlenkedő SJW-k mindig lesznek.

És az ilyeneknek próbál megfelelni Hollywood mellett a világ, akiknek soha, semmi nem jó.

EJiHiFbXUAAwSdK.jpg

EJiHivaWoAQRlc6.jpg

EJiHjgxX0A0NuEj.jpg

Szerkesztve: - HeirToGrievous
  • Zavaros 1
  • Meglepő 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, HeirToGrievous írta:

Ne vegyél rá mérget, mert elégedetlenkedő SJW-k mindig lesznek.

Most az oké hogy elégedetlenkedő hangot mindenhol találni de tényleg igaz hogy itt most egyöntetű az öröm a sorozat körül, még akkoris ha nem a nézők 100 százaléka hanem mondjuk csak a 90 százaléka kedveli a mandalorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy ezek nem az, hogy nem rajongók, de még csak nem is szórakozásból nézték meg(?).

Csak ellenőrizték volna, hogy teljesül-e a szerintük elvárt kvóta.

 

Ezért nem szabad ezeknek egy kicsit sem engedni, mert valamibe úgy is bele fognak kötni.

És ne nemi kvótákhoz igazítsák már a történet mesélést.

Fel sem tűnt, hogy mennyi nő van a sorozatban, mert csak szórakozni akartam, ahogy Rey neme sem volt kérdéses számomra soha, és pl. Ahsokát is nagyon kedvelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt kár volt ide becitálni... Inkább a részről beszéljetek ne erről a teljesen érdektelen maszlagról. Politikát nem tűrünk meg a fórumon, és ez volt az első és utolsó figyelmeztetés. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt kár volt ide becitálni... Inkább a részről beszéljetek ne erről a teljesen érdektelen maszlagról. Politikát nem tűrünk meg a fórumon, és ez volt az első és utolsó figyelmeztetés. 

Rendben, és bocsánat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hivatalos szinopszis alapján a következő részben csak megkapjuk a Hét szamuráj újabb verzióját. Ami nem feltétlenül baj. Ha ügyesek, érdekes is lehet.

 

"The Mandalorian teams up with an ex-soldier to protect a village from raiders."

 

Az ötödik rész summája is kijött:

 

"The Mandalorian helps a rookie bounty hunter who is in over his head."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

A hivatalos szinopszis alapján a következő részben csak megkapjuk a Hét szamuráj újabb verzióját. Ami nem feltétlenül baj. Ha ügyesek, érdekes is lehet.

 

"The Mandalorian teams up with an ex-soldier to protect a village from raiders."

 

Hát ennek mondjuk most nem örülök. A Hét szamurájt már annyiszor elmesélték, sőt Star Wars sorozatban is volt rá alkalom.

Eleve egyedül Bryce Dallas Howarddal voltam szkeptikus a rendezők közül.

Biztos jó lesz, meg SW, meg minden... de talán egy 8 részes évadnál nem kellene megint a Hét szamurájhoz nyúlni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Bomarr írta:

A hivatalos szinopszis alapján a következő részben csak megkapjuk a Hét szamuráj újabb verzióját. Ami nem feltétlenül baj. Ha ügyesek, érdekes is lehet.

 

"The Mandalorian teams up with an ex-soldier to protect a village from raiders."

Elvileg a leggyengébb láncszem és egy ilyen történet... Nem túl jó kombináció. Nehéz leszállítani az elvárást három ilyen rész után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A hivatalos szinopszis alapján a következő részben csak megkapjuk a Hét szamuráj újabb verzióját. Ami nem feltétlenül baj. Ha ügyesek, érdekes is lehet.

 

"The Mandalorian teams up with an ex-soldier to protect a village from raiders."

 

Az ötödik rész summája is kijött:

 

"The Mandalorian helps a rookie bounty hunter who is in over his head."

A 6. részhez is van:

 

"The Mandalorian joins a crew of mercenaries on a dangerous mission."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy a Mandalorian mennyire mást vált ki az emberekből. Bocsánat hogy megint az átlagnéző dumával jövök, de a húgom és a párom vehető annak, mert ők a legjobb tesztalanyok, szimpla átlag nők, semmiféle SW kötődésük nincs. A párom egyrészt a Last Jedi-t a felénél abbahagyta, és közölte hogy nem hajlandó az EP IX-et megnézni mert annyira nem tetszett amit az új trilógiából látott (főleg Rey amitől a falra mászott), viszont a Mandalorian NAGYON tetszik neki, és már napokkal előtte kérdezi hogy van-e új rész. A húgom már az FA-t sem nagyon bírta, mikor mutattam neki, közben kiment főzni :-D De a Mandalorian nagyon bejött neki, el volt ájulva a cukiságától, a jawak és a yodaszerű lény is nagyon megfogták. Az is tetszett neki, hogy 30 perces egy rész és részek közben csinálhatta a dolgát, de nem én hívtam vissza, hogy nézze a következőt, hanem magától jött vissza.

 

:-D

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szörnyű lehet így élni egyes embereknek, akik csak a rosszat látják mindenben és képtelenek egy ilyen alkotást pl mint a Mando élvezni, mert azt kell számolniuk, hogy hány perc után jelenik meg az első női karakter. Szegények szomorú élete lehet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, kudar írta:

Szörnyű lehet így élni egyes embereknek, akik csak a rosszat látják mindenben és képtelenek egy ilyen alkotást pl mint a Mando élvezni, mert azt kell számolniuk, hogy hány perc után jelenik meg az első női karakter. Szegények szomorú élete lehet...

Lehet, túl sok westernt láttak, és emiatt a klisék unalmasak nekik. Ez nem szörnyűség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Napokban olvastam valahol, hogy Herzog évi 4 filmet néz meg kb., inkább olvas. ;) Tini fejjel, 1980-'81 táján legalább 4x láttam moziban Herzog Nosferatu, a vámpír c. filmjét, ami szimplán egy remekmű. Klaus Kinsky, hmmm. :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.