Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

@Ody Mandrell  Nekem tetszett a rész, a látvánnyal semmi gond nem volt. A hangulat az nagyon adta. A helyszínek, volt amelyik élt és lélegzett, meg ami kevésbé. Az akciók nagyon jók voltak. Gyorsan eltelt a 36 perc, ezalatt azt értem, hogy szórakoztató volt és lekötött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejövős nagyon, de a felirat nagyon kéne... :) Hangulat szuper, látvány is, akciók is, nyugis jelenetek szintén. Nem örülök, hogy 40 perces epik lesznek, de ez van, nem ezen múlik. Karakterek, állatok mind ütősek, helyszínek, díszlet, hmmm. Utsó jelenet: wow!

8.5/10 (eddig)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, kudar írta:

Úgy néz ki, vagyis nagy nehezen úgy döntöttem, hogy ma nem nézem meg. Baromi beteg vagyok, és csak rontana az élményen, ha ilyen nyomottan nézném meg. :( De ahogy olvasom megéri rá még egy kicsit várni. :)

Jobbulást, Kudar! :)    Az erő legyen veled!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, tudom, hogy lesz-e hivatalos epizód guide, remélem igen, de én még nem találtam.

Viszont a képforrásom a wookiepedia már közölte az epizódot reprezentáló képet. Ha más lesz, csinálok másikat, addig is íme ez volna az:

Na mindegy, ha másra nem is jó, így jelzem, hogy készen állok a képgyártásra:

epguide01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek! Ennek örülök! Nagyon örülök, hogy folytathatom a tevékenységem, bármily jelentéktelen is, az ELSŐ élőszereplős SW berkein belül is!

Örömömre szolgált megpillantani a feliratok szekcióban is a miniposztert, ami korábban lett összehozva, megtisztelő, hogy használva van!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, RacerX írta:

Szerintem látni fogunk klónháborús flashback-et is - aminek én nagyon örülnék. 

Igen valószínű.

Spoiler

 

A trailerekből arra lehet következtetni, hogy már láttunk is, ugyan a harci droidok még nem látszódtak, de szerintem ezt a flashbacket, amit az első részben láttunk, látni fogjuk kibővítve is.

the-mandalorian-trailer-2.png?rect=81,0,

 

 

6 perccel korábban, RacerX írta:

Szerintetek elképzelhető, hogy Filoni szerepeltetne egy nevesített TCW-s klónt? 

Flashbackben lenne rá esély, hiszen tudjuk, hogy az 501-es légió ott volt a Mandalore-on, szóval egy Rex vagy bárki az 501-esből megjelenhet. De én inkább TCW-s fejvadász felbukkanására számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filonitól és Favreau-től minden kitelik, sok PT-s, TCW-os dolog jöhet én már attól odáig voltam, hogy mennyi faj feltűnt az első részben, régiek és újak is.

Szívesen láttam Rodiai-t még szívesebben a Quarren rohadékot, kicsi Yubyub is nagy ötlet, és az újak is tetszettek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.