Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Igen, ez a 38 perc nagyon rövid így... remélem nem ez lesz a jellemző. GoT hosszúságú epizódokat vártam

 

Amúgy az Ncore-on olvasva azt írják,hogy 1 órásnak kéne lenni, és ez vágott felvétel amit felraktak. Mondjuk miközbe néztem érződött is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Kargarosz írta:

Amúgy az Ncore-on olvasva azt írják,hogy 1 órásnak kéne lenni, és ez vágott felvétel amit felraktak. Mondjuk miközbe néztem érződött is. 

Igen? Én abszolút nem éreztem vágottnak. Amúgy besz*rás jó sorozat lesz, ha ezt a szintet tartja! :o Filoninak meg azonnal adjanak egy élőszereplős filmet! Ahogy ez az epizód meg volt rendezve...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , miro írta:

Akkor passz,de mi lenne annak az oka hogy vágott legyen?

Kínaiknál pl. cenzúráznak dolgokat.

 

Amúgy rákérdeztem redditen, ennyi az epizód mindenhol, nincs megvágva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, miro írta:

A magyar felirat sorozatoknál mennyi idő szokott lenni mire kijön? 1-2 nap?

Kb. De ha már most elérhető angol felirat, akkor talán már holnap délelőtt lehet már nézni felirattal. Ha jól tudom, akkor Ktome csinálja a feliratot. Most a Zöld Íjász alapból szüneten van, így van ideje a Mandit is csinálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Yoda József írta:

Igen? Én abszolút nem éreztem vágottnak. Amúgy besz*rás jó sorozat lesz, ha ezt a szintet tartja! :o Filoninak meg azonnal adjanak egy élőszereplős filmet! Ahogy ez az epizód meg volt rendezve...

 

Én nem vagyok ennyire elájulva,de majd azért felirattal is megnézem. Meg azért még 1. rész után még nem akarok nagy következtetést leírni várom majd a többit. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kb. De ha már most elérhető angol felirat, akkor talán már holnap délelőtt lehet már nézni felirattal. Ha jól tudom, akkor Ktome csinálja a feliratot. Most a Zöld Íjász alapból szüneten van, így van ideje a Mandit is csinálni. :)

Szuper,bár most látom hogy van német felirat,ugy hogy rá is lesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom gyorsan kijött. bár a hossza kicsit csalódás. Azt hittem legalább 50 perces nettó játékidő lesz.

 

44 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Én nem vagyok ennyire elájulva,de majd azért felirattal is megnézem. Meg azért még 1. rész után még nem akarok nagy következtetést leírni várom majd a többit. 

Nem is értettél belőle semmit és így nézed, értékeled? :? Ne hülyéskedjünk már. 

56 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kb. De ha már most elérhető angol felirat, akkor talán már holnap délelőtt lehet már nézni felirattal. Ha jól tudom, akkor Ktome csinálja a feliratot. Most a Zöld Íjász alapból szüneten van, így van ideje a Mandit is csinálni. :)

Mor Tuadh és csapata csinálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No emberek! Aki már látta, spoilermentesen betolhatna valami véleményt ide, kinek tette tönkre a gyerekkorát? :D 

Nem tette tönkre a gyerekkoromat, az érdeklődésemet felkeltette, bár az első rész önmagában nem mutatott sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No emberek! Aki már látta, spoilermentesen betolhatna valami véleményt ide, kinek tette tönkre a gyerekkorát? :D 

Tetszett a nyitány, bár hosszabbra számítottam, néztem volna tovább. :D Filoni jól rendezett, kíváncsi vagyok az 5. részre is, azt is ő rendezte. Volt 1-2 számomra nem odaillő jelenet, de összességében meg vagyok elégedve vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No emberek! Aki már látta, spoilermentesen betolhatna valami véleményt ide, kinek tette tönkre a gyerekkorát? :D 

Úgy meggyalázta a gyerekkorom, hogy Jar Jar Binks + Rian Johnson csak álmodott erről!

 

Egyébként amit várni lehetett a sorozattól azt abszolút hozza, lassan építkezve, de felkeltve a kíváncsiságot... a főhős kissé keveset beszél, de azért többet, mint Boba Fett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem nagyon bejött :D

 

Amúgy szétnézve pár helyen, úgy tűnik, hogy egyöntetűen kedveli mindenki... még a saltierthancrait-esek is.

Majd akkor nyugszom meg ha Doomcock-nak is bejön. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész alapján imádni fogom ezt a sorozatot. :) Részletesebben az epizód kibeszélőjében. Talán annyi, hogy Kicsi Jub-Jub helyére új pályázó van. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy ez a 38 perc remélem annak szól, hogy úgyis kapunk még belőle a héten :D a későbbiek pedig hosszabbak lesznek.

Elvileg negyven perces részeket kapunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Részletesebben az epizód kibeszélőjében. Talán annyi, hogy Kicsi Jub-Jub helyére új pályázó van. :D 

i see what you did there jake gyllenhaal GIF

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elvileg negyven perces részeket kapunk. 

Én 1 órás epizódokról tudok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.