Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Episode 1 — 12th November

Episode 2 — 15th November

Episode 3 — 22nd November

Episode 4 — 29th November

Episode 5 — 6th December

Episode 6 — 13th December

Episode 7 — 18th December

Episode 8 — 27th December

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalosnak tűnik, a szerver is sw-s. Ha így lesz, érdekes lesz. A TROS árnyékában pl. biztos kevesen fognak a Mandalorival foglalkozni. :) Amúgy tök jó mert ahogy elnézem mindig pénteken jön új rész, így a hétvégén meg lehet beszélni az epizódot. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek lesz! Nagyon várom! És nagyon megkönnyíti a várakozást a 9 előtt. Hosszú előjáték, aztán megkapjuk. Így kell ezt. Szerintem semmit nem fog rontani a nézettségen, hogy a dec 19 után még az évadzáró hátra lesz. Sőt!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg itt nem nagyon lesznek nézettségi adatok. Streaming tehát az előfizetők bármikor megnézhetik ha akarják. A két ünnep között meg az embereknek lesz szabadideje bőven. Ha tetszett nekik az ep.9 akkor lehet hogy pont azért otthon sort keritenek majd a Mandalorira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz pár hét amikor párhuzamosan fut majd a sorozat a Resistance-val. Ez pénteken jön az meg vasárnap. :D Remélem ennek is lesz olyan szekciója az sw.com-on mint a többi animációs sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy lesz. Huhh, idén le is adják az összeset. Ez kemény. Én azt hittem, hogy a TROS miatt hagynak egy kb. 3 hét/1 hónapos szünetet. Érdekes lesz majd látni, hogy a TROS idején mennyire tudunk majd erre a sorozatra koncentrálni. Bár a finálé kb. 1 héttel a premier után jön, addigra már valamennyire leülepszik a film 2-3 megnézést követően. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon lesz e itt egy újabb előzetes, mielőtt elstartol az első évad? Én úgy számolok, hogy a jövőhéten nem - mivel TROS, de utána szerintem kapunk egy új előzetest, amely többet fog mutatni. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet

Vajon lesz e itt egy újabb előzetes, mielőtt elstartol az első évad? Én úgy számolok, hogy a jövőhéten nem - mivel TROS, de utána szerintem kapunk egy új előzetest, amely többet fog mutatni. :)

Szerintem lesz a sorozat indulása előtt kb. 2 héttel, habár ez a te szakterületed:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Adrián írta:

OFF: Ha a kérdéses időpontban megállítod a videót és jobb klikkelsz rá akkor "A jelenlegi időpontot tartalmazó videó-URL másolása" opcióval a vágólapra rakja a videó URL címét utána már csak egy CTRL+V kell oda ahová be akarod tenni és akkor az adott pillanattól indul a videó. :)

Valahogy így:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig a kritikák számomra nagyon biztatóak. Ahogy látom legtöbb helyen azt emelik ki, hogy eléggé darkos és baromi látványos - vagyis nem spóroltak rajta.

Mondjuk nem is vártam mást ezt SW soritól. :D Nagyon várós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.