Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

OFF

Filoninak legyen mondva: Maul visszahozásán először ő is megdöbbent. Ezt a fordulatot nem ő akarta meglépni, hanem Lucas. Egy most megjelent képregényben (A Köztársaság kora: Gonosztevők) van leírva érdekességként az alábbi beszélgetés:

 

"Ám amikor Lucas feldobta az ötletet, hogy hozzák vissza Mault, Filoni azt mondta: "Neki vége. Kettévágták. Hogy lehetne visszahozni?". Filoni beszámolója szerint Lucas így válaszolt: "Nem tudom. Találd ki!".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Yoda József írta:

Csak ne Boba legyen a maszk mögött pls... Filoniból az a baj kinézek egy ilyet Maul után

Jon Favreau nyilatkozta,hogy Boba Fett biztos nem lesz benne, amikor azt kérdezték, hogy lesz benne ismert karakter pl.:Bossk, Favreau azt mondta nem zárja ki a lehetőséget, de ő inkább újakat akar behozni, talán easter eggnek egy-két jelenetig egy régi ismerőst.:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Yodaaaaa? Mi köze lenne Yodának ehhez a sorozathoz? Már ekkorra meghalt az öreg, meg amúgy is szerintem elég távol lesz a Jedi-témáktól a Mandalorian. Amúgy meg nem örülnék, ha Yodának bármi is kiderülne a fajáról, ez nem véletlen volt ködösítve. Már szerintem Yaddle személye is erősen rombolta, de azt még el tudom fogadni, hogy van még ebből a fajból egyetlen Jedi, aki szintén nagyon öreg, de azért Yodánál jóval fiatalabb. (Meg azért sem a filmekben, de még az expanded universe-ben sem zavart sok vizet Yaddle.)

Asszem csak Yoda faját említették, őt magát nem. Mármint, hogy visszatérne, ami hülyeség is, hisz halott. 

36 perccel korábban, Yoda József írta:

Csak ne Boba legyen a maszk mögött pls... Filoniból az a baj kinézek egy ilyet Maul után

Maul Lucas találmánya, mint ahogy Bomarr is írta, de rajta van a TCW extra lemezén is. :) Nem örülnék Boba visszahozásának, csak akkor ha Daniel Logan játssza. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Az első részben (valszeg az elején) a Mandalorit Werner Herzog figurája bízza meg, hogy szerezzen Beskar-t, azaz mandalori fémet.

Pont fordítva van: egy személy levadászása (preferáltan élve) lesz a munka, és beskar lesz érte a fizetség ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

"Ám amikor Lucas feldobta az ötletet, hogy hozzák vissza Mault, Filoni azt mondta: "Neki vége. Kettévágták. Hogy lehetne visszahozni?". Filoni beszámolója szerint Lucas így válaszolt: "Nem tudom. Találd ki!".

 

Ezt a storyt a Celebrationok is el szokta mondani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fura lenne, ha Pedro Pascal játszaná Bobát. Mondjuk el tudom képzelni, hogy rokonok pl. Morrisonnal, vagy Logan-nel, de Jango-klónt csak megfelelő sminkkel, vagy CGI-jal tudna hozni, de azt hiszem, akkor teljesen felesleges Pascal leszerződtetése. Jobban örülnék annak, ha a Mandalorian egy új figura, akinek valahogy köze lesz Boba Fett-hez is.

 

Amúgy szerintem az eredeti trilógia után már nem Daniel Logan-nek kéne játszania Bobát, itt már van annyira idős, hogy Morrison-nak kéne.

 

Igen, Nabo-nak igaza van, már nem emlékeztem arra a kamerával felvett Celebration-ös jelenetre, rég néztem. Valóban Beskar-ral fog fizetni Herzog. Lehet, hogy az lesz a sztori, hogy az első rész elején felbéreli a Mandalorian-t a Herzog, az epizód során teljesíti a küldetést, megismerünk minden szereplőt közben, akikkel később még komplexebb történetek is el lesznek mesélve, és a rész végén Herzog kifizeti: Boba Fett páncéljával. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Őszintén remélem, hoyg nem az lesz a nagy SAGA sorsfordító infó az első részben, hogy a mandalori Boba Fett, mert az egyből kukázná is a sorozatot nálam. 

Szerintem ez tényleg hülyeség lenne, ráadásul logikátlan marketing szempontból, akkor nem The Mandalorian lenne a sorozat címe, hanem Boba Fett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti nem ez lesz. De az arcának és nevének rejtegetése azt feltételezi, hogy valaki ismert szereplővel lesz kapcsolatban. De ez közel sem biztos, hogy sorsfordító a saga-ra nézve, és lehet, hogy két különböző fordulatról beszélünk. Egyébként szerintem már láttuk a Mandalori arcát, az új trailerben, gyerekként.

 

(Na egy dolgot még hadd dobjak fel, mi van, ha a mandalorian Kenobi???? :D Ezt Rey-nél is konteózták, amit iszonyú marhaságnak tartottam, de mi van, ha a Mandi tleg az??? Satine Kryze és Obi-Wan gyereke mondjuk? Ezen felül persze ilyen rokonságokat tudok még elképzelni, mint Bo-Katan fia, vagy a Wren-család egy sarja)

  • Zavaros 1
  • Meglepő 2
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

De az arcának és nevének rejtegetése azt feltételezi, hogy valaki ismert szereplővel lesz kapcsolatban.

Vagy csak szimplán ezzel próbálják meg még coolabbá tenni a karaktert, mint az eop5-6-ban Boba, vagy most a Renek esetében, és a rajongók szokás szerint többet látnak bele, mint ami van benne. Az arca amúgy sincs nagyon elrejtve, hiszen tudjuk, hogy Pedro Pascal játtsza, akinek például a Celebrationon volt arca. Ha leveszi a sorozatban a sisakot, nem leszünk az arcától előbbre. Nem fogunk azonnal ráismerni, hogy igen, ő Boba Fett vagy Obi és Satine fia. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nincs hátra egy hét! :yes:    Nincs Netflixem sem, egyéb streaming szolgáltatás igénybe véve nálam, így tehát nem tudom, hogy működik, de szerintem Amerikába 12-én, mihelyst 0:00-át üt az óra elérhetővé válik, aztán lehet, hogy totál hülyeség itt amit írtam. (elég nagy az esély rá)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Adrián írta:

Már nincs hátra egy hét! :yes:    Nincs Netflixem sem, egyéb streaming szolgáltatás igénybe véve nálam, így tehát nem tudom, hogy működik, de szerintem Amerikába 12-én, mihelyst 0:00-át üt az óra elérhetővé válik, aztán lehet, hogy totál hülyeség itt amit írtam. (elég nagy az esély rá)

A netflixes sorozatok évadait egyben teszik fel tudtommal, de ez hetente fog jönni, szóval már itt eltérés van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

A netflixes sorozatok évadait egyben teszik fel tudtommal, de ez hetente fog jönni, szóval már itt eltérés van.

Igen tudom. De ezeket visszalehet nézni, bármikor nem, akkor szerintem bármikor elérhetővé tehetik, de majd megtudjuk úgyis?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.