Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már csak azért mert az egyik tweetben őt említik, de tudtam, hogy nem jól gondolták. SC halott.

 

Balszerencséjükre nem tudták hogy Buja már rég alulról szagolja a bantha kakit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Adrián írta:

Igen tudom,de én 2. évadról beszéltem

Csak most láttam meg, hogy fentebb írtál. :D

 

Igen, Carl Weathers rendezni fog a 2. évadban. Jon Favreau a showrunner, aki a Lion King miatt nem tudott forgatni az első évadban, de a 2. -ban már fog. Rick is visszatér és tippre Filoni is újra rendezhet 1-2 részt. Taika nem fog visszatérni, mert hamarosan elkezdi - vagy már elkezdte - forgatni a filmjét. Deborah pedig kérdéses, ő kapta ugye az Obi-wan sorozatot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány információ a tegnapi napról:

- A sajtó az első 3 részből látott össz-vissz 30 percet.

- Jelenleg a 2. évadot kezdték el forgatni. Az első héten vannak.

- Ezt már tudjuk, de jobb újra megemlíteni: Carl Weathers is rendezni fog. Több rendező nem lett bejelentve, de Jon ugye végre forgatni is fog.

- Filoni nem akart beszélni a jövőben felbukkanó karakterekről... :hmm:

- Filoni tapasztalata pozitív hatással volt a TCW utolsó epizódjaira.

- Lesz "Life Day" -ra említés a sorozatban - utánanéztem, akkor ez a Holiday Special -ben szerepelt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem volt még. Engem felcsigázott. 

 

https://port.hu/cikk/mozi/mi-lett-az-oreg-luke-zold-fenykardjaval-konteok-spoilerezik-el-a-meg-be-sem-mutatott-star-wars-9-et/article-61942/amp

 

A címből nem derül ki, de sokat foglalkozik a Mandalóriaival. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Állítólag már az első epizódban lesz egy érdekes fordulat az egész Saga szempontjából: https://ew.com/tv/2019/10/28/mandalorian-star-wars-spoiler-episode/

Még szerencse, hogy nem írták le mi az.

6 perccel korábban, RacerX írta:

Ezen is más :D:

 

A váll és a mellvért nincs befestve de amúgy egyezik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Állítólag már az első epizódban lesz egy érdekes fordulat az egész Saga szempontjából: https://ew.com/tv/2019/10/28/mandalorian-star-wars-spoiler-episode/

Kiderül, hogy a Mandaloriba is beköltözött Palpatine szelleme? :D Inkább ne válaszolj. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Bence1997 írta:

Esetleg Yodával kapcsolatos? :hmm:

Tényleg erről volt is szó, hogy kiderül a fajáról és a népéről pár dolog, viszont azt későbbre ígérték, nem rögtön az első részre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tényleg erről volt is szó, hogy kiderül a fajáról és a népéről pár dolog, viszont azt későbbre ígérték, nem rögtön az első részre. 

Ja tényleg. Na akkor érdekes lesz a dolog. Már csak 2 hét!!! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodaaaaa? Mi köze lenne Yodának ehhez a sorozathoz? Már ekkorra meghalt az öreg, meg amúgy is szerintem elég távol lesz a Jedi-témáktól a Mandalorian. Amúgy meg nem örülnék, ha Yodának bármi is kiderülne a fajáról, ez nem véletlen volt ködösítve. Már szerintem Yaddle személye is erősen rombolta, de azt még el tudom fogadni, hogy van még ebből a fajból egyetlen Jedi, aki szintén nagyon öreg, de azért Yodánál jóval fiatalabb. (Meg azért sem a filmekben, de még az expanded universe-ben sem zavart sok vizet Yaddle.)

 

Az frankó lenne, ha rögtön az első epizód egy bombasztikus fordulattal zárulna, ami az egész sagára hatással lehet. De én mondjuk Boba Fett környékén keresgélném, hogy mi lehet az, sanszos, hogy valami összeköti a két fejvadászt. Meg ugye rejtegetik a mandalori fejét, nevét is.

 

Az első részben (valszeg az elején) a Mandalorit Werner Herzog figurája bízza meg, hogy szerezzen Beskar-t, azaz mandalori fémet. Szerintem a sorozat során fejeszteni fogja a páncélját. A promó plakáton egyértelműen más még a mellvértje is, és a váll-lapok formája is, ugyanezt viseli a Razor Crest cockpitjében látható fotón. Főleg, hogy a sorozat elején elég nyomi öltözéke van (mmint tetszik, meg minden, de azért szedett-vedett), a jobb vállán levő váll-lapot pl. egy Shoretrooper-ről csórta.

 

A fordulat és az öltözék közt lehet az az összefüggés, hogy bizonyos elemeket Boba Fett páncéljából vesz át később (csak mondjuk újraönti a fémet), ha ez lesz, akkor lehet, hogy Boba Fett-ről is meg tudunk majd egyet s mást, vagy azt, hogy ténylegesen meghalt a Sarlacc-nél, vagy azt, hogy nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.