Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugye érzitek miért kardoskodtam annyira a heti bontás mellett? Mennyivel jobb így, mintha megkapnánk egyben. Ezerszer izgalmasabb.

Izgalmasabb, meg pl. számomra így sokkal fogyaszthatóbb is. Egyébként sem szoktam sorozatot darálni, a maximum nálam a napi egy epizód, de már az is sűrű kicsit. Egyszerűen nincs idő másként, hogy leülepedjen a történet. A kibeszélésről már nem is beszélve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugye érzitek miért kardoskodtam annyira a heti bontás mellett? Mennyivel jobb így, mintha megkapnánk egyben. Ezerszer izgalmasabb.

Számomra izgalmasabb hetente azon gondolkodni, hogy mi lesz a következő epizódban. Nem mellesleg pedig élvezetes olvasni, hogy mit írtok az adott rész tartalmáról, mit vártok a következő résztől. Ez az egésznek a sava-borsa. És amúgy is, időt kell adni az aktuális rész leüllepedésének, elemezgetésének. Ha egyben le lehetne darálni, elveszne mindez és a Manalóri esetében még tömény is lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy "újdonság varázsa", meg minden, de ebben a soriban hatalmas "újranézési potenciál" van, részenként, és valszeg végül egyben is: bármikor hajlandó vagyok és leszek belenézni, röviden-hosszan, egyben. Ez nagyon erős reflex nálam, nem éreztem, mióta... :) nem is tudom mióta. Szeretem a SW nézéseim közti szüneteket. Nem nézem rongyosra a filmeket, pedig az egyik felem hetente nézegetne valamit... Még nagyobbat üt utána bármelyik film... de ezt nehéz elmondani igazán. Viszont ez a Mando és ez a parsec, hmmm. ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit gondolkoztam a sorozat jövőjéről.

Eleve meglepett, hogy lesz 2. évad, mert azt hittem, hogy ezek a Disney+-os mini sorozatok csak egy évadosak lesznek. (Obi-Wan esetében most sem számítok többre)

Azóta már forog a következő évad, és így nem is kérdéses, hogy a következő élőszereplős Star Wars mű az ep9 után a mandalori 2. évadja lesz.

Remélem, hogy már 2020-ban, bár nem tudom, hogy erre mekkora az esély. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon megtetszett a sorozat az előzetesek láttán, így úgy döntöttem, meg fogom nézni! :D Nem gondoltam volna, hogy ennyire felkelti az érdeklődésemet, mert nem igazán érdekelnek a fejvadászos sztorik, viszont olyan mértékű SW-hangulat volt benne, hogy kénytelen vagyok megnézni.

Viszont meg kell várnom, amíg kijön az első évad összes része. Illetve nem kell, én döntöttem így. Nem szeretek úgy sorozatot nézni, hogy várnom kell mindig a következő részre. Hamar elvesztem a fonalat. A netflixes Marvel-sorozatokat ilyen szempontból nekem találták ki. :D Akkor rakom be az adott részt, amikor én akarom, meg annyit nézek meg egyszerre, amennyit akarok.

Illetve az sem utolsó szempont, hogy karácsony környékén sokkal több időm lesz a sorozatok nézésére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Nagyon megtetszett a sorozat az előzetesek láttán, így úgy döntöttem, meg fogom nézni! :D Nem gondoltam volna, hogy ennyire felkelti az érdeklődésemet, mert nem igazán érdekelnek a fejvadászos sztorik, viszont olyan mértékű SW-hangulat volt benne, hogy kénytelen vagyok megnézni.

Viszont meg kell várnom, amíg kijön az első évad összes része. Illetve nem kell, én döntöttem így. Nem szeretek úgy sorozatot nézni, hogy várnom kell mindig a következő részre. Hamar elvesztem a fonalat. A netflixes Marvel-sorozatokat ilyen szempontból nekem találták ki. :D Akkor rakom be az adott részt, amikor én akarom, meg annyit nézek meg egyszerre, amennyit akarok.

Illetve az sem utolsó szempont, hogy karácsony környékén sokkal több időm lesz a sorozatok nézésére. :)

Szíved joga Casey. :)

Mondjuk én a heti sorozatnézés híve vagyok. Valahogy a teóriázgatások nekem feldobják a várakozást a kövi hétre. Ez sok sorozatomnál így van. Maximum akkor darálok, ha például nagyon levagyok maradva - egyéb elfoglaltságok miatt - de ez ritkán fordul elő. Meg alapból úgy érzékeltem, hogy remek a memóriám. :P

Végszóként csak ennyit mondok, mint azt fentebb Porg kolléga is említette: I have spoken. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogyan, de kőkeményen benéztem a dolgot, azt hittem ma jön a 3. részecske. Pfff. :shocked: Most tiszta ideg vagyok, simán megmásznám a mozgó homokkúszót, nem tudnának lelőni sem, és elhoznám a Drágaszágot a nyakkendős Disney-jawáktól! :lol2: És néééznééém! 

 

Pééénteeek? Nheeeee. :angry:

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney+-ra az indulás után az első 24 órában 10 millióan iratkoztak fel. Ez a szám még az optimista becsléseket is felülmúlta. Korábban az elemzők arra számitottak, hogy a 10 milliós számot egy év alatt éri majd el a Disney+. A Mandalorian is meglepően jól teljesít: csak az első 24 órában a feliratkozók ötöde, 2 millió előfizető meg is nézte az első részt. Nyilván azóta ez a szám jókorát nőhetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Nem tudom hogyan, de kőkeményen benéztem a dolgot, azt hittem ma jön a 3. részecske. Pfff. :shocked: Most tiszta ideg vagyok, simán megmásznám a mozgó homokkúszót, nem tudnának lelőni sem, és elhoznám a Drágaszágot a nyakkendős Disney-jawáktól! :lol2: És néééznééém! 

 

Pééénteeek? Nheeeee. :angry:

Miért is jött volna kedden? Miből gondoltad ezt? Érthetetlen. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Ez most azt jelenti, hogy pénteken 7-kor beülök a Corvinba a 3 és fél órás Scorsese-mesére, utána ki Érdre, és fiammal a pincében egyben meglessük a Mando 1-3 részét. Húzós kis estém lesz... ;)

Ugye milyen melós dolog Star Wars rajongónak lenni? Már előre félek, hogy az milyen sz*r nap lesz. Vagy hát, napok, mert ugye még ott vannak a beszélgetések, az elmélkedések, a zene hallgatása, arról nem is beszélve, hogy már megint új enciklopédia jelenik meg, amit alaposan át kell tanulmányozni. Kemény élet a rajongás, én mondom. Sok melóval jár. Leülni és megnézni egy filmet, aztán hazamenni, és elfelejteni? Cöcc, ámátőröknek való. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.