Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Attól függ hogy mikor adják ki őket. A legutóbbi art-ok hétfőn jöttek ki. Az első két fejezethez tartozóak kiadása pár nappal elhúzódott de hátha marad a hétfő. Addig lehet hogy sikerál összehoznod a képeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cél az volt, hogy a Mandalori legyen a Disney+ zászlóshajója és jó látni, hogy mindez sikerült is. Nem minden produkciójuk volt ilyen szerencsés: a szintén Disney+-on debütáló Susi és tekergő remake például kb. senkit nem érdekelt. De nekünk ez jó hír: az SW bebizonyította, hogy lehet rá alapozni. Innentől teljesen mindegy, hogy az ep.9 hogy szerepel a mozikban, az Obi-Wan és a Cassian sorozat szerintem már biztos zöld utat kapott. A Mandalorinál pedig valszeg előbb-utóbb a harmadik évadot is bejelentik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek fogunk jedit/fénykardot látni a sorozatban? Én továbbra is fenntartom azt az elméletemet, hogy vagy az lesz a csattanó a végén, hogy Obi-Wan felbukkan a visszaemlékezésben, vagy az, hogy Ahsokánál kell a Gyermeket biztonságba helyezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka régóta várt élőszereplős bemutatkozásának én is nagyon örülnék, cliffhangernek sem lenne rossz, bár ezt egyszer már (Rebels 1. évad finálé) ellőtték. Mondjuk lehet az Obi-Wan sorozatban szivesebben látnám Ahsokát élőben, mert a sorozat időbelisége miatt ott egy fiatalabb Ahsokát láthatnánk (kb. mint a Rebelsben), akinek Obi-Wan-nal közös múltja is van. Ezzel együtt Ahsoka karakteréhez nagyon illene, hogy ő vegye gondozásába a kis erőérzékeny yodát, nála jobb helyet nem igen tudnék mondani neki és tényleg látni őt a sorozatban az nagyon nagy plusz lenne és újabb összefűző kapocs az animációs és az élőszereplős vonal között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel akkor valószínűleg egyedül vagyok, de én jobban örülnék ha Ahsoka nem tünne fel. A sorozat egyik nagy előnye, hogy megmutatja a nagyközönségnek, hogy a Star Warsban a sithek és a jedik, illetve a Birodalom és a Lázadás harcán is túl van élet.

Ahsoka már csak azért se tenne jót szerintem a sorozatnak, mert egy olyan korban vagyunk ahol nincs igazi ellenfele. Nincsenek inkvizitorok, nincsenek sithek, a Renek és az Első Rend pedig jóval később fog szinpadra lépni. Eleve nem tetszik az ötlet, hogy már ebben a korszakban is él. Mondjuk ez már adott, de nem szeretném, ha ennyi sorozatban szerepelne. Már igy is túl sokat lett használva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Ezzel akkor valószínűleg egyedül vagyok, de én jobban örülnék ha Ahsoka nem tünne fel. A sorozat egyik nagy előnye, hogy megmutatja a nagyközönségnek, hogy a Star Warsban a sithek és a jedik, illetve a Birodalom és a Lázadás harcán is túl van élet.

Nem, nem vagy ezzel a véleménnyel egyedül.
Én piszkosul vártam már egy olyan sorozatot, ahol kicsi az Erőnek a szerepe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én leginkább egy élő Ahsoka feltűnésének örülnék, feltéve, ha jó színésznőt találnak a szerepre, és nem is kellene csak egy epizódnyi beugrás, az Erőhasználat hangsúlyozása nélkül. :) De erre valóban kis esély van, egyetértek Odyval, és abban is lehet valami, hogy ennyiért nem érdemes őt behozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Bár ez időtájt Ahsoka és Sabine Ezrát keresi, szóval nem hinném,  hogy itt feltűnne a togruta. 

Nem tudjuk, hogy mikortól és mennyi ideig keresik Ahsokával Ezrát. Csak annyi biztos, hogy az endori csata után, de az lehet egy hónappal utána is, aztán Ezrát már két hétre rá megtalálhatják. Extrém példa, de ez sem kizárt. Öt év baromi sok idő, pláne a Star Warsban, ahol három évbe elfér egy tíz éves háborúra is elég esemény. :) Szóval a Mandi idejére akár már meg is kerülhetett Ezra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Csak annyi biztos, hogy az endori csata után, de az lehet egy hónappal utána is, aztán Ezrát már két hétre rá megtalálhatják.

Nem hinném, hogy ilyen egyszerű lenne. :) Gyakorlatilag tűt keresnek a szénakazalban, valószínűleg az ismeretlen régiókban. Ráadásul Thrawn bátyóval együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka feltűnésével nem kellene egyébként feltétlenül integráns részét képeznie a sorozatnak. Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy a kis yoda leginkább az első évadban kapna fontos szerepet, nem hiszem, hogy hosszú távon komolyabban számolnának vele, mint a Mando útitársa (bár erről nincs információm) és ebben az esetében egy évad végi búcsú jól jöhetne ki Ahsokával, ami nem jelenti azt, hogy ez a szál, az Erő és a jedik (bár Ahsoka már régóta nem jedi, hivatalosan sem és magát sem tartja annak) nem kerülnének be jobban a Mandalorian világába, mint ahogy már eddig is részét képezték. Tehát Ahsokától valami ilyesmi megjelenést látnék szívesen, hogy komolyabban "betolakodjon" ebbe a képbe, amit itt a galaxisról a sorozatban kapunk, az szerintem is idegen lenne a koncepciótól, csak a rajongók felé lenne egy kikacsintás (mint Maul a Solo-ban)... egyébként, ha nem itt, de valamelyik sorozatban szerintem fel fog tűnni Ahsoka élőszereplős formában előbb, vagy utóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is. Be szoktam azért látni utólag ha nem normális dolgot művelek.:D A dara miatt írok ide nem a részek topikjába. 

Szóval van egyfajta hangulata. Nem tudom meghatározni mi, de határozotan más mint a filmeké, vagy az animációs sorozatoké.

A Mando szimpatikus, szerintem egy jó ember van a maszk alatt. a sztereotipikus fejvadászoktól eléggé különbözik.

Meg akarja osztani pl a jutalmat. Megköszöni a segítséget. Megmenti übercukiságot.

A jelek is tetszenek ahogy bemutatják hogy a Birodalom már semmi.

A homokkúszón a harc fenomenális volt. Ahogy a Mando puskája is. Nagyon elfogadnám.:D Bármilyen shotgunt gyerekjátékká alacsonyít.

A történet rejtélyes, de ezért izgalmas is.

Szóval innentől nézni fogom heti rendszerességgel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.