Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hidd el, néha a Te írásaid legalább annyi embernek okoznak fájdalmat, mint a fentebb kifogásolt. De ez van amikor több vélemény is feltűnik. Viszont ezt a stílust nem kell megint elővenni, mert sehova se vezet. Miért fáj az neked ha valaki okosabbnak tűnik valamiben? Mert ha ilyen szavakat használ azt már biztos szótárból kereste ki. :pfff:

Egyetértek. Mestal, néha tök jó írásaid vannak, máskor meg ilyen ki ha én nem stílusban osztasz egy tök értelmes hozzászólót. Mi értelme ennek?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Mestal írta:

Ez több mint vicces. 2019 van nem pedig 1980, egy sorozat epizódjai bárhonnan beszerezhetőek, letölthetőek, illetve így vagy úgy online bele lehet nézni részekbe. Azt ugye te sem gondolod, hogy csak azok fogják látni a Mandalorian egyes részeit akik a "sugárzás" pillanatában leülnek péntekenként a Disney+-on megnézni? Pont ez a lényeg, hogy sokan az alapján fogják eldönteni, hogy előfizessenek-e a Disney+-ra hogy belenéznek majd egy-egy részbe (akár a haverjuknál, akár egy online felületen, stb.), hogy aztán a jövőben kényelmesen nézhessék majd a streaming szolgáltatójuknál (ezt is meg a többi tartalmat) ha tetszik annyira hogy előfizessenek.

 

Szégyen hogy itt nem az ilyen kommentek vannak kimoderálva, hanem sokszor a tartalmas viták. Senki nem mondta hogy nincs helye ennek vagy annak a formátumnak, hogy valamelyik nem valid. Komolyan a dedóban érzem magam. Értem én hogy valószínűleg nem is erről szól barátunk kommentje, hanem valami önbizalomhiányos okoskodásról, ahol a nagy semmit nyomatva belefullad a sok válogatott kifejezésbe amiket kikeresett erre a szent pillanatra. Kb. mintha előadást kellene tartani arról amit 8 év felett mindenki ért.  

Siralmas...

Ki az aki vevő erre?

 

Te beteg vagy ember. Pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát beszéljünk akkor a sorozatokról ala IndianaAndrisSolo

 

Formális definíció szerint véges sorozaton a természetes számok egy véges {1, 2, … , n} részhalmazán értelmezett, végtelen sorozaton (régiesen: haladványon) pedig a természetes számok halmazán (általában Z+-on) értelmezett függvényt értünk. A kérdéses természetes számokat (a sorozat értelmezési tartományának elemeit) indexeknek, a hozzájuk rendelt elemeket (a sorozat értékkészletének elemeit) a sorozat tagjainak nevezzük.

 

o7

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Donát írta:

Egyetértek. Mestal, néha tök jó írásaid vannak, máskor meg ilyen ki ha én nem stílusban osztasz egy tök értelmes hozzászólót. Mi értelme ennek?

Frankie-t kivéve elnézést azoktól akiknek durvának tűnt amit írtam. Ő a másik fogyi gyerek (képes visszakeresgélni több tucat kommentet és nyomatni rá a mínuszokat csak azért mert én írtam. Nevetséges, de ha kielégíti akkor nyomassa csak)

 

Szerintem mindenkinek lejött, hogy normális kommentekre normálisan válaszolok. Az nem gond ha valamiben nem értünk egyet, mert értelmesen lehet róla vitázni. De amikor valaki kézifékkel farol bele más arcába, majd litániákban ossza az észt a semmiről, és közben totál hülyének nézi a másikat akkor elgurul a gombolyag.

 

Kb. olyan az egész mint amikor egy film viccesnek szánt, de rosszul sikerült jelenetéről beszélgetünk, amiben valaki ül a wc-n és a telefonjába dumálva poénkodik. Mindenki értelmes megjegyzéseket tesz a fórumon, megbeszéljük hogy ki az aki szerint ez jó a filmben, ki az aki szerint nem működik, amikor is megjelenik IndianaAndrisSolo és elkezdi magyarázni, hogy a sz*rás teljesen emberi folyamat amiben hatalmas szerepet játszik a bélflóra, aztán hogy melyik gyártó milyen minőségű porcelán ülőkét használ a wc-jén, mindezt úgy mintha még soha senki sem sz*rt volna, és ez lenne a jelenet lényege. Majd rátér az 5G hálózatok ismertetésére (bekopizva egy errevonatkozó cikket), és végül kifejti az IPhone sikerének a titkát.

 

Az egész egy görcsös erőlködés, aminek sem a filmhez sem a beszélgetéshez nincs köze. Kb. mint "Erik az angolna" az olimpián...

 

 

Szánalom.

Ez a véleményem, de ez legyen az én bajom. Szerintem zárjuk is le.

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem örülnék neki, ha cliffhangerrel érne véget az első évad. Szerintem a legideálisabb az lenne, ha a 8. rész végére kapunk egy kerek egész történetet, amiben mellesleg nyitva hagynak egy kaput a folytatáshoz. De azt, hogy ez az évad csak egy bevezető legyen, nagyon nem akarom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

Elsőre is felfogtam hogy képpel együtt az volt. De attól még érdekel hogy miért. Úgyhogy nekem mégis szükségem van további kommentárra. Ha szpojleres akkor abban is le lehet írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Rog írta:

@Ody Mandrell

Elsőre is felfogtam hogy képpel együtt az volt. De attól még érdekel hogy miért. Úgyhogy nekem mégis szükségem van további kommentárra. Ha szpojleres akkor abban is le lehet írni.

Szerintem az öltözet miatt, gondolta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amint kijött a felirat én is nézem délután, utána értekezhetünk róla a topikjában. :)

Én ugyan már megnéztem, de felirattal lesz az igazi, úgyhogy nem írok róla még véleményt, de amúgy tetszett nagyon.

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Mestal sokszor jó meglátásaid vannak, csak a megfogalmazásra figyelj néha. Nekem fontos, hogy egy vita élvezhető legyen, ne pedig az anyjába kivánjam vissza az illetőt.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mai volt az utolsó epizodikus jellegű rész, és jövő héttől az évadzárás kezdődik. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen poént dobnak be Favreau-ék a végére, de az eddig látottak alapján biztosan lesz valami hatalmas csavar. Illetve szerintem látni fogunk egy régről ismert karaktert (vagy Obi-Wan/Yoda a visszaemlékezésben, vagy Ahsoka).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.