Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Whill írta:

Nem nagyon követtem mostanában a híreket, most hogy állunk Ahsoka-téren? Már hivatalosan meg lett erősítve, hogy benne lesz a Mandiban?

Nem, de Dawson elég erősen célozgatott rá. Persze nem hivatalosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha Martin hozná azt a formáját amit az utóbbi 15 évben mutatott akkor a Star Wars telis tele lenne vadiúj, érdektelen szereplőkkel akik gyakorlatilag semmi érdekeset nem csinálnak. Viszont rengeteg evés lenne benne. Meg néha feltámadna valaki akit már mind halottnak hittünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg én vagyok az egyetlen, de ennek az Ahsoka-fejleménynek egyáltalán nem örülök. Sőt azt se díjaznám, ha Sabine, Rex, Bo-Katan (ha még él) vagy bármely más animációs karakter felbukkanna. Valahogy őket idegennek érezném a The Mandalorian stílusához, képi világához. Persze ha így lesz, nyilván akkor is nézni fogom a sorozatot, és remélem a készítők jól rám cáfolnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 minutes ago, Bomarr said:

Hát ha Martin hozná azt a formáját amit az utóbbi 15 évben mutatott akkor a Star Wars telis tele lenne vadiúj, érdektelen szereplőkkel akik gyakorlatilag semmi érdekeset nem csinálnak. Viszont rengeteg evés lenne benne. Meg néha feltámadna valaki akit már mind halottnak hittünk.

Meg lenne rengeteg halál és jó sok közösülés. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Vullein

29d.jpg

 

Kamunak tűnik nekem, valahogy mindegyik olyan snassz cím :)

 

Amúgy szerintem érdemes lenne spoiler mögé rejteni ;) mert akár az is lehet.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy szerintem érdemes lenne spoiler mögé rejteni ;) mert akár az is lehet.

Megvolt. ;)

 

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Kamunak tűnik nekem, valahogy mindegyik olyan snassz cím :)

Azért az első évadnak se voltak olyan hű de intelligens címei. :D

 

Még én se tudom, hogy mit gondoljak. Elvileg a Titans hírekről ismert, szóval valamennyire legális lehet az illető, de majd meglátjuk ősszel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ma elérhetővé vált a Mandalorian BTS széria első része. A rendezőkről volt szó.

 

Nagyon élveztem minden percét, ahogy a rendezők és Jon viszonyultak egymáshoz és a projekthez. A kisfilm Filonival kezd, akinek van egy vicces története arról, hogyan kapta meg az állását anno 2005 -ben. :lol: Mindegyik rendező szerintem remek munkát végzett, a fél óra alatt tökéletesen bemutatták, hogy az egyes rendezők miként vélekednek és megtudjuk azt is, hogy a színészek is mit gondolnak róluk. Alig várom a pénteki napot, amikor érkezik a 2. rész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ma elérhetővé vált a Mandalorian BTS széria első része. A rendezőkről volt szó.

 

Nagyon élveztem minden percét, ahogy a rendezők és Jon viszonyultak egymáshoz és a projekthez. A kisfilm Filonival kezd, akinek van egy vicces története arról, hogyan kapta meg az állását anno 2005 -ben. :lol: Mindegyik rendező szerintem remek munkát végzett, a fél óra alatt tökéletesen bemutatták, hogy az egyes rendezők miként vélekednek és megtudjuk azt is, hogy a színészek is mit gondolnak róluk. Alig várom a pénteki napot, amikor érkezik a 2. rész. :)

Akár lehetne nyitni neki egy saját topikot is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Brodie írta:

A 2. évad rendezői gárdája még lenyűgözőbb lesz, mint az 1. évadé. :o

Jon Favreau, Peyton Reed, Robert Rodriguez mind mozifilm rendezők.

És persze azt is tudjuk, hogy rajongói kedvenc Filoni is rendezett ebben az évadban is. 

Na ebből a kvartettből nekem csak Peyton Reed neve meglepő. Favreau már korábban jelezte, hogy rendezni kíván - az első évadban pont azért nem tudott, mert dolgozott a Lion Kingen - Robert Rodriguez meg korábban erősen pletyka volt.

 

Ez 4 rendező. Emellé még mondják Carl Weatherst, újból rendezni fog Bryce Dallas Howard. Deborah és Rick az egyedüli kakukktojások: előbbi az Obi-wan sorozaton ügyködik, nem tudom hogy visszatért ide 1 részt forgatni, Rick meg kifejezte érdeklődését a Cassian sorozat felé. Ha még utóbbi kettőjüket nem is vesszük bele a pakliba, akkor 6 rendezővel van dolgunk. Lehet növelték az epizódszámot? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://deadline.com/2020/05/clone-wars-series-finale-dave-filoni-interview-ahsoka-tano-mandalorian-1202927520/

 

Csak 1 epizódot rendez Filoni a második évadból. Csak nem azért, mert valami máson is dolgozik? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Yoda József írta:

https://deadline.com/2020/05/clone-wars-series-finale-dave-filoni-interview-ahsoka-tano-mandalorian-1202927520/

 

Csak 1 epizódot rendez Filoni a második évadból. Csak nem azért, mert valami máson is dolgozik? ;)

Rebels folytatásban reménykedem egy Luke Skywalkerrel megfűszerezve.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.