Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 perccel korábban, sirszalhasogato írta:

@1valaki kérlek tedd spoiler mögé a hozzászólásod, de legalább a 3. mondatát. Köszi! :)

Nem tudom hogyan kell utólag spoilerezni,moderátor jogositvánnyal rendelkezök segitségét kérem

Szerkesztve: - 1valaki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, 1valaki írta:

Nem tudom hogyan kell utólag spoilerezni,moderátor jogositvánnyal rendelkezök segitségét kérem

Ráböksz a szerkesztésre, onnantól minden ugyanolyan, mint amikor hozzászólást írsz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár igaz akár nem, remélem az eddig beharangozott karakterek nem csak találomra lesznek bedobálva, hanem értelme is lesz a megjelenésüknek és fel lesznek vezetve. Több ismerősöm is van aki nem szereti az SW-t, de a Mandalórit igen, az egyszerűsége és a könnyen követhetősége miatt. Ha most mindenféle animációs sorozatokból és játékokból elkezdenek felbukkanni karakterek, akkor az ilyen nézőket fogják elriasztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok karaktert érdekes lenne viszontlátni egy élőszereplős sorozat keretein belül, viszont az tényleg fontos kérdés, hogy milyen jellegű szerepben tűnnének fel. Az első évadban is a sorozat címszereplője elől már így is ellopta a showt Baby Yoda, ha még feltűnnének olyan ikonikus szereplők, akiknek egyébként is elég erős jelenléte van a képernyőn, ha megjelennek... akkor ez nem biztos, hogy igazán jót tenne a szériának. Amennyiben csak kisebb szerepet betöltve színesítenék az epizódokat és közben a fő hangsúly a sorozat saját karakterein maradna és őket építgetnék tovább minél jobban, akkor én nem zárkóznék el az ilyen jellegű fan servicetől (őszintén vannak akiknek tényleg szívből örülnék), de a lényeg az arányokon van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszett az első évadban hogy teljesen új karakterek köré sikerült egy érdekes sztorit felhúzni. Így bővült és érdekesebb lett az univerzum. Ennek a szériának nincs szüksége rá, hogy a szereplők fölöslegesen belebukkanjanak a régi ismerős arcokba. Erről a galaxisról lassan állandóan kiderül hogy érzésre akkora mint egy magyarországi megye. A figurák akiket megismerünk állandóan egymásba botlanak. Persze az ilyen cameok jól is eltudnak sülni. Teszem azt Doctor Aphra, Mon Mothma vagy ilyenek jöhetnének a Mandaloriba. Az jópofa lett volna. De ezek az agyonrágott figurák akik eddig be lettek jelentve engem nagyon nem érdekelnek már. Én jobban örültem volna ha az a hir hogy egyáltalán nem fognak szerepelni a második évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Whill írta:

Én egy Nolan által rendezett SW-t néznék meg szívesen. Ő tudna egy komolyabb hangulatot adni a sztorinak anélkül, hogy brutalitásba menne át vagy "megszentségtelenítené" a sagát.

Nolan filmeje + Zimmer zenéje alá. Engem kilóra megvennének, pedig 100 vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább örülök a hírnek, mint nem. Van benne potenciál. 

 

Spoiler

Nekem eddig se tetszett az a "halál", ami az Ep6-ban érte Boba Fettet. A Legendsben jól megoldották a visszatérését, bízom benne, hogy itt is sikerül. Főleg, ha hasonló szinten sikerül bővíteni a karaktert, ahogy a TCW/Rebels tette azt Maullal. Boba lehet, hogy ikonikus, de a karaktere elmélyítésével eddig legfeljebb a TCW foglalkozott néhány rész erejéig, így nem tartom agyonrágottnak. Persze kérdés, hogy mit akarnak kezdeni vele. Érdemi szerepet kap, vagy csak a rajongók kiszolgálása a cél. Tippre egy "nemezis" lesz Djarin számára, akit nem gyűr le egy rész alatt. Legalábbis érdekesebb lenne, mint ha szövetkeznének. Attól nem tartok, hogy Boba ellopná a show-t Djarin elől. Megvalósítás kérdése. Egyébként én nem érzem kicsinek se a Galaxist. Logikus, hogy adott szereplők, akik valahogy kapcsolódnak egymáshoz, időnként keresztezik egymás útját. Boba és Djarin mint a fejvadász-szakma legjobbjai. Engem az lepne meg, ha sosem találkoznának. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Elvileg Boba Fett 41 éves (ha jól számolok) lenne mikor a Mandalorian játszódik, Rex is annyi de duplán számolva gyakorlatilag 82. Temuera Morrison kb. a 2 között van, 59 éves. Persze a mai világban minden megoldható, de érdekes ha mondjuk mindkét karaktert eljátssza és az arca is látszódik. :D

 

Szerkesztve: - Wolffe
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem 

Spoiler

Boba Fett

inkább beleférne a sorozat eddig kialakult profiljába, mint Ahsoka vagy más potenciális animációs karakterek. Nagyon nem örülnék, ha sorra felbukkannának szereplők a Rebels-ből. Már Ahsoka is nagyon döcögős, el kell engedni végre a karaktert, mert látványosan megpróbálják beszuszakolni őt mindenhova. A Mandalorian nyers, szűkszavú világától annyira elütne, ha sorra jönne Ahsoka, Rex, Sabine vagy akár Ezra. Minek? (Tudom, hogy ezek max csak légből kapott rajongói teóriák egyelőre).

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Eszembe jutott, hogy lehet Fett felvette a Mandó hitvallást valamikor, elvégre az OT-ben nem láthatjuk sityak nélkül, tök jó lenne ha így lenne, mert ez szerintem dobna a presztízsén is, hogy nem csak egy fejvadász aki mandalori páncélban flangál, hanem igaz Mandó

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez félig OFF, de a Mandaloriban is játszó Bill Burr, aki gondolom majd a második évadra is visszatér, komikusként tavaly bejárta Európát és egy interjúban azt mondta, hogy Közép-Európában volt a legjobb a fogadtatása. Varsót, Bécset és Budapestet említi, de aztán külön kiemeli Budapestet pozitiv értelemben. Akit érdekel itt az interjú. 1:23-nál kezdődik ez a rész amit emlitettem:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendező téma: Rodriguez rendezte az Alitát is, nem tudom kinek tetszett kinek nem, de az biztos hogy tud mást is mint a Machete vagy az Alkonyattól pirkadatig. Mondjuk én imádom ezeket. Persze aki nem imádja Salma Hayeket a sárga kígyóval az vagy meleg, vagy lány... Bocsi, a lényeg hogy én kimondottan várom Rodriguez epizódját! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, csoli1138 írta:

A rendező téma: Rodriguez rendezte az Alitát is, nem tudom kinek tetszett kinek nem, de az biztos hogy tud mást is mint a Machete vagy az Alkonyattól pirkadatig. Mondjuk én imádom ezeket. Persze aki nem imádja Salma Hayeket a sárga kígyóval az vagy meleg, vagy lány... Bocsi, a lényeg hogy én kimondottan várom Rodriguez epizódját! 

Itt most nem Salma Hayekkel és a kigyójáva van a probléma:)))))Mert azzal tényleg nincs:))Csak az volt a felvetés,hogy ugye Michael Bay felrobbantja még a robbanást is,Rodrigez pedig sokszor kibelezi a kizsigerelt ember beleit is.Rendezési stilusai közül nem mindegy,hogy melyiket részesiti elönyben.Ajánlott most felügyelet alá helyezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Persze aki nem imádja Salma Hayeket a sárga kígyóval az vagy meleg, vagy lány...

Megnézném, ahogy az iszapban harcolna Monica Bellucci-val, hogy végre eldöntsék, ki a világ legjobb nője.

Lehet, hogy ez már OFF? :D 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Brodie írta:

Megnézném, ahogy az iszapban harcolna Monice Bellucci-val, hogy végre eldöntsék, hogy ki a világ legjobb nője.

Lehet, hogy ez már OFF? :D 

Nem off. Tuti, hogy a Dagobah-n képzeled el. Hogy lenne ez off! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katee Sackoff is szerepelni fog - elvileg - a Mandalorian 2. évadában! Még nem hivatalos, de állítólag februárban vettek fel vele jeleneteket.

 

https://www.slashfilm.com/the-mandalorian-season-2-bo-katan/

katee-sackhoff-star-wars-rebels-700x336.

 

Megmondva őszintén, az ő felbukkanására számítanék én is - márcsak azért, hogy megtudjuk, hogyan vesztette el a sötétkardot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdés az, hogy Gideon hogyan szerezte meg a Sötétkardot. Elképzelhető, hogy Bo-Katan csak egy flashback jelenetben fog feltűnni. De az is lehet, hogy fontos szerepe lesz. A Sötétkard megszerzésének nem csak a párbaj általi megoldását láthattuk. Sabine se párbajban nyerte el a kardot, hanem elcsente Maultól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.