Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Instán megjelent egy újabb "leak". Azóta sajnos törölve lett, de a lényeg:

Spoiler

Míg a Lucasfilm mindent titkol, addig a Disney újból megerősítette, hogy Rosario Dawson felfog tűnni a Mandi 2. évadában, mint Ahsoka. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó betekintést kaptunk megint, egy újabb életképet. Egyszer egyszer úgy érzem hogy picit lassú a rész, de kb ennyi lehet a negatív véleményem, mert a vége olyan epic lett, hogy tátott szájjal néztem. :D És hát adtak a nosztalgiafaktornak is rendesen. :D De bővebben a topicjában. :D Nekem 9/10 így kezdésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, bővebben majd később írok róla a rész topicjában. Így spoilermentesen csak annyit, hogy hatalmas ajándék, hogy ez a sorozat elkészülhetett. Egy olyan nézőpontból mutatja be a SW-t, hogy lehet bizonyos helyszíneket, csoportokat már ismerünk, de így nem láthattuk még őket, ahogy most prezentálva vannak, erre ez az epizód is remek példa volt. Kapunk utalásokat a Birodalom utáni világra is, ezzel együtt a fókusz most is egy lokális kisebb konfliktuson van, de ahogy az be van mutatva, az valami zseniális. A space-western hangulatot még jobban tudták fokozni, komplett snittek vannak erre kihegyezve, ezzel együtt mégis ízig vérig SW ami áramlik ebből az epizódból. Lesznek benne meglepetések is, a végén az utolsó beállítás meg nagyon oda lett téve. Még ma egyszer mindenképpen megnézem, de lehet, hogy holnap is. This is the way!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel az epizóddal nálam a sorozat szintet lépett. Teljesen le vagyok döbbenve rajta. Nálam ez lett a kedvenc rész, méghozzá toronymagasan. Még úgy is hogy papiron ez egy "töltelékrész", vagyis a fősztori nem halad benne különösebben. De amit helyette adtak azért elképesztően hálás vagyok. Rengetegszer újra fogom még nézni. Ez azon napok egyike amikor baromi jó Star Wars rajongónak lenni.

  • Nagyon tetszik 4
  • Meglepő 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis teória részemről a kövi részt illetően (SPOILER A MAI RÉSZT ILLETŐEN):

Spoiler

Mivel Mandi megszerezte Boba páncélját, gondolom most visszamegy a Nevarrora, hogy átadja azt a Kovácsnak. Üdvözli őt Cara és Greef, azonban kiderül, hogy az Armorert elkapta a Birodalom és a Nevarroi bázison tartják fogva. Ezért törnek be Mandoék oda, hogy kiszabadítsák őt. Aztán lehet, hogy meghal időközben és a kék fickóval kénytelenek távozni, aki valahogy belekeveredik a történetbe.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Bence1997 írta:

Egy kis teória részemről a kövi részt illetően (SPOILER A MAI RÉSZT ILLETŐEN):

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Nem rossz, nem rossz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én másképp látom. 

Spoiler

Szerintem már a második részben találkozni fog Din és Boba a páncél miatt, mert az egyik előzetesben láttuk ahogy Mando a sivatagban megy a speederrel amin rajta van Boba páncélja, és ez még bőven lehet a Mos Eislyba vezető út, mert ahogy az első részben láttuk, a Mos Pelgoba tartó út is több mint egy napig tartott. Na most ezen az úton simán rajtaüthet Boba.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakoznék @Bomarr-hoz, ez a The Mandalorian egyik, ha nem A legjobb epizódja. Mozifilm minőség, minden szempontból. Akinek nem kell magyar felirat, ha teheti, azonnal nézze meg, akinek igen, az amint meg van a felirat, ha teheti, azonnal nézze meg. Komolyan. Nem akarom túlhype-olni, de mindaz, amit az első évadban láttunk harmatos lepkefing a második évad nyitásához képest, és mindezt úgy, hogy a sztori tényleg nem haladt egy gyűszűnyit sem. Elképesztő!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Ody-és vissza vagyok ettől a nyitánytól, és külön is a zárásától. ;) Azt a zorall fejet a legvégén, aaaa, imádtam. Az a lassú belovaglás a faluba... és minden echte-westernség, hmmm. Este nézem a fiammal, most gépen láttam, de odavert nagyon.

Spoiler

Egyszemű az elején... :lol2:

 utálom, hogy évekig kell várni még. De zseniál, hogy van, és lesz ez a sori. És tuti, hogy a Kenobi is oda lesz téve szépen. ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ktome jóvoltából már fél kettőkor volt felirat! :) A facebook oldalát érdemes nézegetni péntekenként, mert oda rakja ki legelőször. Feliratos oldalon még most sem láttam. Akartam szólni előbb, de elfelejtettem a jelszavam (igazából a böngésző tudta eddig, de valahogy az is eltűnt) és most sikerült belépnem.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Wolffe írta:

Ktome jóvoltából már fél kettőkor volt felirat! :) A facebook oldalát érdemes nézegetni péntekenként, mert oda rakja ki legelőször. Feliratos oldalon még most sem láttam. Akartam szólni előbb, de elfelejtettem a jelszavam (igazából a böngésző tudta eddig, de valahogy az is eltűnt) és most sikerült belépnem.

 

Amint megvan a felirat pár perc után innen is elérhető. :) Ez az első évad esetében is így volt. Érdemes figyelni a felirat topikot, vagy a Mandalore második évados részlegét, amit Te is észrevettél. :) 

 

A részről pedig tényleg csak szuperlatívuszokban lehet írni. Ez a sorozat azt reprezentálja amiért a fórum is létrejött: egységben kezeli a SAGA-t, és ezt iszonyat jó látni! :clap: Bővebben majd a rész topikjában mert jócskán van miről beszélni. Te jó ég...végem van. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó kaja vacsora után megnézem én is ezt a.. mit is???:D:evil: Azt hiszem rohadt gyorsan fogok enni. Szabin vagyok délután olvsatam a Thrawn 3. részét az Árullást, mondom majd ráérek este megnézni az új részt. Ha tudtam volna hogy ilyen jó.

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Azért ez még mindig jobb helyzet, mint amikor komplett sztorik szivárognak ki... ugye, JJ? :P 

Mert Boyega másnaposan ott felejeti a forgatókönyvet az ágyon. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.