Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek ez a rész brutális volt. Nem spoilerezek, de beindulnak a dolgok rendesen. :D

Részletesebben írtam róla a topicjában, bár csak össze vissza kapkodtam, mert még a hatása alatt vagyok. XD :D

Igen sajna mikor meglátom hogy bruttó 33 perc az már csak nettó 28, de szerencsére nem érződött rajta, mert volt benne tartalom rendesen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes, mert ezt a részt Bryce Dallas Howard rendezte. Az első évadban ugye a Sanctuary köthető a nevéhez amivel nem feltétlen lett népszerű. :D 

Aközött és eközött a rész között nagy a különbség. :)

 

Baromi jó epizód volt, szerintem az eddigi legjobb az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül a hosszát tudnám kifogásolni, de amúgy nagyon jó rész volt, talán még jobban is tetszett mint az évadnyitó, ami nem kis teljesítmény. Halad a történet, a lore-ról is megtudunk többet, meglepetés is volt számomra benne, úgyhogy fantasztikus volt, elnéztem volna még egy fél órát. Azért most már egyre inkább azt érzem, hogy egy TCW/Rebels előismeret nem árt a sorozat teljes értékű élvezetéhez (anélkül is érthető persze, de mikor többedmagammal néztem, akik nem annyira járatosak a SW világában egy kis gyorstalpalót kellett tartsak a részletekről). Megnézem még párszor, mert hatalmas fun volt ez kb. 30 perc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hosszának tényleg ennyi az előnye, hogy nagyon könnyű beütemezni egy újranézést. Nálam már meg is volt a második nézés. Az a legjobb benne, hogy miközben könnyű eséllyel ez talán a legjobb Mandalori rész (legalábbis nálam) közben érezni hogy az igazán nagy dolgoknak még csak most alapozunk meg. Mi lesz itt még!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ki akarnám fejezni, hogy a sorozat és ezzel együtt a Star Wars mostani iránya szerintem milyen, ezt a képet kellene használnom:

This Is The Way GIF

 

Ez a rész... Hát gyereke, csak kulcsszavakban:

1. Haladt a fősodor.

2. Megint bővült az univerzum, nem is akárhogy!

3. Válaszokkal is szolglát.

4. Új rejtélyeket is kaptunk.

5. Megtudjátok, amint megnézitek, mi az 5. pont. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Szerintem továbbra is érthető a sorozat TCW és Rebels nélkül. Én legalábbis a nézés közben próbáltam elvonatkoztatni az eddigi ismereteimtől, és úgy érzem, minden el volt rendesen magyarázva. És ezt mondom úgy, hogy nekem a TCW idején talán a mandalore-i szál volt az egyik kevésbé érdekes, egy idő után már nem volt kedvem követni, hogy ki kit árult el, meg ki kinek a rokona. :)

 

Ahsokával is hasonló lesz szerintem a helyzet, ugyanúgy, ahogy a Birodalom Visszavág idején sem ismertük Yoda háttértörténetét. Egyszerűen csak egy idős jedi, aki valahol elvonultan él, és kész. Nem szorul különösebb magyarázatra.

 

A sorozat sikerének az egyik kulcsa az, hogy miközben a régi rajongóknak csepegtetik rendesen az utalásokat, mégis nézhető különösebb előismeretek nélkül. Olyan embert is ismerek, aki még a számozott SW-részek közül sem látott egyet sem, ezért a sorozatért mégis odavan. Ezt a csoportot pedig biztos a Lucasfilm sem akarja elveszíteni.

 

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. rész címe: The Siege

 

Szinopszis

Spoiler

Din újra találkozik néhány régi szövetségessel egy új küldetés ügyében. (Carl Weathers rendezte, Jon Favreau írta)

 

Ezek szerint:

Spoiler

5. rész: Filoni írta és rendezte, vagyis itt fogjuk látni Ahsokát. :D

 

6. rész: Robert Rodriguez(?) epizódja lehet, Peyton már megvolt, valószínűleg ez lesz az ő epizódja. Ő tipikus westernes fickó, lehet Bobát itt látjuk viszont? :hmm:

 

7. rész: Rick Famuyiwa írta és nagyban fogadnék rá, hogy rendezte is a részt.

 

8. rész: A nagy kérdőjel, Favreau írta a finálét, most látatlanban azt mondom, hogy a szezonnyitóhoz hasonlóan a 2. évad zárását is ő fogja rendezni, vagy esetleg egy új, eddig be nem jelentett rendező dirigálja majd le a részt? Megannyi kérdés. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintetek kapunk mid-season trailert?

Örülnék neki, de szerintem nem kapunk. Ha eddig titkolták az egyes karaktereket és eseményeket (krayt sárkány, csak hogy példát mondjak) az évadról, akkor csak folytatják szerintem a dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készült egy interjú a YT -on

Spoiler

Katee Sackhoff -al. Néhány információt megtudhattunk tőle -nem sok, de érdekességnek megfelelnek:

 

- Sackhoff ezt mondta Bo-ról: "She is so important to the story of The Mandalorian, and where it's going." Esélyes tehát, hogy nem most láttuk őt utoljára. A sötétkard után való hajszája nagyon is fontos lehet majd a későbbiekben.

- Katee érdeklődött afelől, hogy esetleg szerepelhetne a Mandiban, de inkább kételkedett benne, hiszen úgy gondolta, rajongói casting nem szokott megtörténni. Filoni erre annyit válaszolt: Sose tudhatod. Később meglepődött, amikor Jon felhívta őt és felajánlotta a számára, hogy újra alakíthatja a karaktert - immár élőszereplős kivitelben.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Meglepő hogy Lucas mennyire érdeklődik a sorozat iránt. Ha jól emlékszem a filmek forgatására nem ment el mióta eladta a cégét. 

Vajon mi a véleménye a sorozatról? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.