Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Spoiler

Én is remélem, hogy gyorsan rátalálnak. Elvileg ez a találkozás egy hatalmas fordulópont is lehet a sztoriban. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz! A TROS óta nem vártam ennyire SW-t. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak remélem azt, hogy a neten keringő leak nem igaz. Nem hiszem el, hogy ha eddig titokban tudták tartani az évadot - a színészek kiléte valószínűleg borítékolható volt a Lucasfilm és a Disney számára - akkor majd pont most derüljön ki az epizód története.

 

Amúgy én is várom már a részt. Remélhetőleg egy nagyon jó rész lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem meg pont ez az első olyan kép, amin belelátom.

Nem tudok mást mondani, meglátjuk. :D 

 

Éppen most , Bence1997 írta:

Én csak remélem azt, hogy a neten keringő leak nem igaz. Nem hiszem el, hogy ha eddig titokban tudták tartani az évadot - a színészek kiléte valószínűleg borítékolható volt a Lucasfilm és a Disney számára - akkor majd pont most derüljön ki az epizód története.

 

Filoni rendezte, szóval az is érdekes lesz még. Bár a pilot epizódnál remek munkát végzett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én csak remélem azt, hogy a neten keringő leak nem igaz. Nem hiszem el, hogy ha eddig titokban tudták tartani az évadot - a színészek kiléte valószínűleg borítékolható volt a Lucasfilm és a Disney számára - akkor majd pont most derüljön ki az epizód története.

 

Amúgy én is várom már a részt. Remélhetőleg egy nagyon jó rész lesz.

Azt olvastam, hogy ez állítólag már tavasszal is keringett egyszer :D nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy pont egy évadközepi epizód sztorija kikerüljön már hónapokkal ezelőtt, miközben meg gyakorlatilag minden mást titokban tudtak tartani a színészeken kívül (utóbbiakat mondjuk nem is könnyű, de azért volt már rá példa, pl. Ray Park - Solo, McDiarmid - TROS (első trailerig))

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Azt olvastam, hogy ez állítólag már tavasszal is keringett egyszer :D nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy pont egy évadközepi epizód sztorija kikerüljön már hónapokkal ezelőtt, miközben meg gyakorlatilag minden mást titokban tudtak tartani.

A Lucasfilm titoktartása csodákra képes. Persze a guest star szereplők idő előtt kikerültek, de ezt valószínűleg elnézték a készítők. Azt nem értem, hogy ilyen alapon akkor az első rész története miért nem derült ki a premier előtt? Vagy a 3. rész története? Ennyire akarják őt látni? :D

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Filoni rendezte, szóval az is érdekes lesz még. Bár a pilot epizódnál remek munkát végzett. 

Ezt a részt még írta is, mint az előző évadnál a Tatooine -ost. Remélhetőleg Bryce-hoz hasonlóan Dave is sokat fejlődött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezt a részt még írta is, mint az előző évadnál a Tatooine -ost. Remélhetőleg Bryce-hoz hasonlóan Dave is sokat fejlődött.

Nem volt az rossz, csak pár embernek sok volt a homeage. Most szerintem ilyenről szó se lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 12. - 8:18, IndianaAndrisSolo írta:
Spoiler

Itt egy fan theory a részemről. Tényleg vegyétek annak. Ha már sok MoCap, el tudom képzelni, hogy a sorozat Snoke eredetével foglalkozik, és bevonja a Rebels és TCW rajongók által nagyon kedvelt figuráit, így ez lesz az a sorozat, ahol Ahsoka és Sabine keresik az eltűnt Thrawnt, Ezrát, és úgy kerülnek el az ismeretlen régiókba, és találkoznak valamiképp Snoke-kal is. Időben nekem ez sokkal inkább tűnik a Rebels cliffhangerének továbbgondolásának, mint a Resistance. Ez megmagyarázná Serkis TLJ után is tartó titokzatoskodását is, lehet, h simán benne van ebben a sorozatban. Meg ha belegondoltok, mi történhetne 7 évvel a RotJ után? Ez lényegében a legnagyobb békeidő. Nyilván a másik esélyesebb lehetőség az, hogy valami alvilági sztori lesz. 

 

Ez így úgy tűnik majdnem betalál. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epizódcímet és hosszat keressen valaki légyszi, most nem merek felmenni redditre :D

 

Szerk.: felmenten egy spoilermentesebb helyre.

 

47 perc. The Jedi

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem volt már ennél jobb rész is a sorozatban, de nem volt rossz :D 

Szerintem is. Számomra sem ez volt a legjobb rész. Még az évadban sem, de ettől függetlenül baromi jó volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be, amíg ment a stáblista a végén próbáltam feldolgozni a látottakat. Szinte el sem hiszem annyira jó ez a sorozat, pedig idén a TCW sorozat finálé után nem hittem, hogy érzelmileg képes lesz hatni rám ennyire egy SW alkotás... ez másképpen, de elérte. Nálam abszolút a legjobb epizód ever, Filoni előtt pedig ismét megemelem a kalapom. Nem csak ez a rész amúgy, hanem előző kettő is olyan új irányokat is mutatott, ami alapján olyan mélysége van ennek a sorozatnak, ennek a korszaknak, hogy én eddig is szerettem a Mandaloriant, de ezek után szintet lépett a sorozat és már egy teljesen más polcon van. Minden várakozást megért ez a rész és még, ha voltak is furcsa érzéseim kezdetben a végére minden elsimult, én meg vagyok véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.