Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ahsoka ide, Ahsoka oda, azért azt a mennyiséget el is kell érnünk. Régen minden apró részlet kivolt vesézve. Itt ugyancsak ennek kell bekövetkeznie. És természetesen nagyon nagy aktivitásra is kellene készülni. Rajtam nem fog múlni. :D

Mondjuk remélem is, hogy Filoni odateszi magát, már ami a történetet jelenti, mert akkor rekordot dönthetnénk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az általam említett TCW epizód hozzászólás száma hét és fél év alatt jött össze. ;) Amúgy most is minden apróságot kivesézünk. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az általam említett TCW epizód hozzászólás száma hét és fél év alatt jött össze. ;) Amúgy most is minden apróságot kivesézünk. 

Most megnéztem. Az epizód kikerülése után kb. két hét telt el, addig nagyjából 220-230 hozzászólás született. A többi utána jött. :D

 

De gondolom régen sokkal többen ecseteltek a TCW részek alatt. Most is lenne annyi hozzászólás, ha a fórumtagok többsége is kommentálná a részt. :)

 

Node vissza a heti részhez: szerintetek

Spoiler

ha sor kerül egy párbajra - Giancarlo régebben mondta, hogy részt vett egy párbajban és nem dublőrrel vették fel, hanem vele - akkor milyen végkifejletet képzeltek el? :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Node vissza a heti részhez: szerintetek

  Spoileres tartalom megtekintése
Spoiler

Szerintem egy nagyon komoly párbaj lesz majd Ahsoka és Gideon közt, ha a nyomkövetőt követően Gideon is eljut a Corvusra. Most Gideon, megsérülve ugyan, de elfogja Ahsokát, vagy Ahsoka hagyja helyben a moffot.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy eszembe jutott ez a régiebbi Tweet amit Bence rakott be, ugye állítólag az itt lévő állítások közül az egyik hamis, a többi igaz :D nos eddig még csak egy igazolódott be, szóval a többségük az évad második felében várható, ha igaza van a csávónak

 

Spoiler

0qrbl33o9rs51.jpg?width=1125&format=pjpg

 

 

Na már most:

Spoiler

1. Cara Dune-ból közönségkedvenc karakter lesz... erre nem nagyon tudok mit mondani

2. Az évadban erős Moff Gideon jelenléte - szerintem az alapján amit eddig tudunk, van rá esély, hogy ez igaz. Már eddig is 2 epizódban szerepelt, és biztosan szerepelni fog a kövezkező részben is, és nem hiszem hogy ilyen korán búcsút vennénk tőle az évadban.

3. Pislants és lemaradsz Ahsokáról (1 epizód) - Ha szószerint vesszük, akkor Ahsokának max annyi szerepe van mint Bobának az első részben, amit kétlek. Ha viszont annyi a lényeg, hogy csak 1 epizódban szerepel, akkor ebben lehet ráció.

4. Sasha Banks nem Sabine - pipa

5. Greef Karga háttértörténetét kifejtik - erre is azt mondom, hogy lehetséges. Valamiért nekem van olyan érzésem, hogy az ürge elpatkol ebben az évadban (nem hiszem, hogy olyan jó szemmel nézné a Birodalom, hogy a nevarrói bázist csak úgy felrobbantották), úgyhogy logikus lenne ha őt még jobban megismernénk a halála előtt.

 

All in all, szerintem az első a hamis vagy a harmadik, de inkább az első.

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Ki tudja mire képesek a Dark Trooperei? Azért láttuk már nem egyszer, hogy ha pl. a klónok létszámfölényben vannak egy Jedivel szemben, akkor utóbbi könnyen otthagyja a fogát. Itt meg Ahsoka valószínűleg nem csak Gideonnal, hanem a Dark Trooperekkel is szembe fog nézni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A twitteres üzenetről:

Spoiler

Az első pont maximum csak akkor fog megvalósulni, ha Cara újból feltűnik és valami nagy dolgot tesz. Ugye elvileg lesz egy jelenete Fennec Shandel - JAT és Sam látta éppen ezt a jelenetet - de meglátjuk még.

A Gideonos remélhetőleg igaz lesz, egyelőre két részben szerepelt, bár valószínűleg csak most lesz még nagyobb jelentősége, hisz ugye az előző részben kiderült Din számára, hogy az ürge nem halt meg.

Ahsoka érthető, 1 rész. :)

Sasha tényleg pipa.

Greef múltja meg azért érdekes, mert még anno Carl mondta, hogy a 2. évadban megfogjuk kicsit jobban ismerni Greef Karga múltját. Hát még várunk vele. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A YT -on kikerült elvileg az eheti epizód leakje. Nagyjából elvan mondva a történet. Semmi garancia, hogy ez lesz a történet, de a főbb pontok a spoiler mögött:

Spoiler

- Az epizód Ahsokával kezd majd, A lány néhány kaladai(?) fegyveressel harcol. Fehér fénykardja van. Később találkozik a város vezetőjével, egy nővel, akit bírónak neveznek. A bíró ki akarja végeztetni a város lakóit. Ahsoka 1 napot ad a nőnek, hogy megadja magát majd visszatér az erdőbe.

- Din ekkor érkezik meg a gyermekkel. Találkozik a bíróval, aki megbízza Dint Ahsoka megölésére és beskart ajánl a számára. Din elfogadja és elindul Ahsoka után.

- Lesz egy rövidke harc Ahsoka és Din között, amíg Din meg nem ejti Bo nevét és Ahsoka meg nem látja a gyermeket.

- Yoda neve megemlítődik, továbbá a gyermek múltja is kiderül. Bár Ahsoka nem ismeri a gyermeket, elmetrükkel a fejébe lát és megtudjuk a gyermek múltját. A neve Grogu (még 2019 -ben bukkant fel a neve), továbbá kitudódik, hogy a gyermeket a jedik oktatták még a klónháborúkban, de a Birodalom megjöttekor a gyermeket eldugták. Ekkor a kapcsolat megszakad. Ahsoka sötétséget érzékelt a gyermekben.

- A történet innentől kezdve az, hogy Ahsoka és Din szövetségesek lesznek, megállítják a bírót.

- Din a gyermeket odaakarja adni Ahsokának de ő nem fogadja el, ugyanis küldetése van: meg kell találnia Thrawnt.

- Mielőtt még lelépne, egy Jedi templom helyzetét közli Dinnel, remélve, hogy Din így mégjobban feltudja majd fedni a gyermek múltját.

- Sabine és Rex értelemszerűen nem fognak szerepelni.

- Gideonék se fognak feltűnni.

 

Háááááát... ha ez igaz, akkor

Spoiler

Gideon és a hadereje útközben megáll kávézni vagy mi? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam el, de szerintem r/starwarsleaks-en kinn lenne, ha ez valid lenne. :D Mikor töltötték fel a videót?

 

Elolvastam, nettó baromságnak tűnik, főleg az eleje. Se a történetvezetésbe, se a sorozat stílusába nem illene ez a kezdés.

 

Honnan jött ez, a 4chanról? :D Ott még azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem olvastam el, de szerintem r/starwarsleaks-en kinn lenne, ha ez valid lenne. :D Mikor töltötték fel a videót?

A mai nap. :D

 

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Elolvastam, nettó baromságnak tűnik, főleg az eleje. Se a történetvezetésbe, se a sorozat stílusába nem illene ez a kezdés.

Hát a 4. rész se Mandival kezdődött. :P De egyetértek, nekem is zavaros az egész. És ez lenne állítólag 58 perces. :hmm:

 

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Honnan jött ez, a 4chanról? :D Ott még azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek

Valami Heavy Spoilers nevű YT csatorna mondta. Nem tudom mennyire lehet hinni neki. Mondjuk még sose hallottam róla. :D

 

Azt meg kell hagyni, hogy aki ezt kitalálta, annak van fantáziája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Giancarloval elbeszélgetett az EW. Azon túl, hogy kb. kijelentette, szerepelni fog a következő évadban (ahol mégtöbbet fog szerepelni), elejtett egy érdekes mondatot is. :hmm:

 

"When we start to realize there's such a deep connection [between the show's storylines and] the rest of the galaxy and what's really happening. Maybe you'll get an inkling of what he wants."

 

szerk.: Oh és egy ilyen is van. :D

 

"I'm a physical actor so I do things to keep my body high and tight, and thank goodness I did, because as you will see in episodes to come I have a certain physicality to exude."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem volt erről szó a Documentary-ban?

A doksi első része szólt a rendezőkről. De ott second unitról szó sem volt. :)

 

Amúgy utánanézve, Filoni tkp. ezzel besegített. A Second Unit Director igazából azt csinálja, hogy az elsődleges rendező mellett felvesz pár jelenetet, ezzel felgyorsítva a produkció forgatását. Ilyenek például a veszélyes kaszkadőrmutatványok, illetve a Second Unit feladata, hogy konzisztensebb legyen a film, ebben az esetben ugye a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Bobából kiindulva minden esély megvan rá, de az ő esetében azért remélem nem merik ugyanazt eljátszani, mégsem ugyanaz a kaliber a két karakter. Lehet ő majd 2 percet kap :D 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.