Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát most na. :D

 

Spoiler

Szerintem logikus, hogy Ahsoka itt tűnik fel:

1. Filoni rendezte és írta a részt

2. a 4. részben nem szerepelt

Továbbá, aki látta a 3. részt, tudja miről van szó.

Spoiler

Továbbá aki várja Ahsokát, az ne várja a 4. részre, mint pl. Wolffe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Whill írta:

Még nem láttam, de a leírásotok alapján nagyon várom :D

Vicces, hogy mindig azt írjátok, hogy ez az eddigi legjobb rész, de aztán mindig beigazolódik :D

Számomra nem a legjobb rész. Viszont a résszel együtt ki kell jelentenem, hogy a sorozat az egyik legjobb dolog, ami valaha a star wars-szal történt! 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Pildi írta:

Remek! Itt a szokásos péntek délutáni lelkesítő :yeah:

 

Nálam is ugyanez van. Este hazaérek a munkából, azonnal töltöm le az új részt meg a feliratot, megnézem ezt a topicot és @Bomarr menetrendszerinti lelkesítő hozzászólása nagyon ráhangol pozitívan az új részre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Akik egy hete kiszivárogtatták a mai epizód címét, azok most azt állítják, hogy a következő epizód 57 perces lesz!

Ha netto 50 perc lenne, már az is óriási volna!

 

Az end credits képek pedig:

Spoiler

1201.jpg

 

1202.jpg

 

1203.jpg

 

1204.jpg

 

1205.jpg

 

1206.jpg

 

1207.jpg

 

1208.jpg

 

1209.jpg

 

1210.jpg

 

1211.jpg

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb szereplő fog visszatérni: A Rebel Force Radio mai adásában, 1:16:45 -től James Arnold Taylor azt mondta, hogy Sam Witwerrel meglátogatták a 2. évad forgatását

Spoiler

és éppen akkor forgattak egy jelenetet, ahol szerepelt Ming-Na Wen és Gina Carano. :hmm:

 

Az epizód hamarosan elérhető lesz YT -on - pontosabban hajnali kettőkor :D - szóval majd reggel lecsekkolom, hogy igaz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Yoda József írta:

Nos, tévedtem, ugyanis ez a második részben benne volt :D 

És tényleg. :lol:

 

Na akkor tényleg gőzünk sincs az évad második feléről. Annyit tudunk, hogy

Spoiler

Ahsoka felfog tűnni az 5. epizódban

de ennyi. Az utolsó 3 részben se tudjuk mi történik.

Spoiler

Boba jönni fog még, vagy látjuk még a Greef-Cara duót, esetleg Bo még visszatér, vagy ezek mind ilyen 1 epizódos szerepek voltak? Mi lesz az évad végén? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni-nak köszönhetjük eredetileg Mos Eisley és az űrkocsma visszatérését is a sorozatban. Annak idején az is nagy sokk volt. :D

A következő résznek tényleg úgy megyünk neki, hogy BÁRMI megtörténhet. Az biztos, hogy nagyon komoly rész lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Van valamilyen kánon infó arról, hogy ez idő tájt mit csinál Luke? 

Hát ha jól tudom kutatja a Jedi Rend után hátramaradt ereklyéket és tudást. A tanítványkk képzését csak később kezdi el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Van valamilyen kánon infó arról, hogy ez idő tájt mit csinál Luke? 

Annyit tudni, hogy az Endori csata után elkezdett jedi ereklyéket kutatni szerte a galaxisban. Bent 10 éves korában kezdte el tanítani. Szóval Luke még javában barangolja a Galaxist keresztül-kasul még egy olyan 5-6 évig. Képbe kerülését maximum csak úgy tudnám elképzelni, ha

Spoiler

Ahsoka megemlíti a nevét

de még azt se tudjuk, hogy ezek ketten találkoztak e a Polgárháború után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, eddig nálunk a TV sorozatok történetében a The Wrong Jedi című TCW ötös évad záró epizódhoz írtunk a legtöbbet, szám szerint 293 hozzászólást. Nagyon kíváncsi leszek vajon a pénteki Mando rész meg tudja-e dönteni majd ezt? Elég nagy a hype, ha ez még itt a fórumon talán annyira nem is érződik. Azt hiszem mondani se kell, hogy eddig ez a sorozatban a legjobban várt epizód!

 

Spoiler

Bár szerintem biztos sokan csalódásként fogják megérni Ahsokát a színésznő és a jól megszokott hangjának "eltűnése" miatt. Pedig csak akkor fog ütni a rész ha el tudjuk hinni, hogy az a nő akit látunk, tényleg Ahsoka. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megnéztem, eddig nálunk a TV sorozatok történetében a The Wrong Jedi című TCW ötös évad záró epizódhoz írtunk a legtöbbet, szám szerint 293 hozzászólást. Nagyon kíváncsi leszek vajon a pénteki Mando rész meg tudja-e dönteni majd ezt? Elég nagy a hype, ha ez még itt a fórumon talán annyira nem is érződik. Azt hiszem mondani se kell, hogy eddig ez a sorozatban a legjobban várt epizód!

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Bennen is van egy ilyen félélem, de azt is tudjuk, hogy Dave Filoni mennyire a szívén viseli a karaktert, és ez a tudat megnyugtat. Ha ő elégedett volt a Rosario Dawsonnal (és miért ne lett volna elégedett, nem hiszem, hogy ráerőszakolták volna a színésznőt), akkor szerintem mi se fogunk csalódni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Én is ebben bízom! Biztos nem fog kiadni olyan művet a kezei közül (ő rendezi), ami ne lenne hű a korábbi művekhez.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megnéztem, eddig nálunk a TV sorozatok történetében a The Wrong Jedi című TCW ötös évad záró epizódhoz írtunk a legtöbbet, szám szerint 293 hozzászólást. Nagyon kíváncsi leszek vajon a pénteki Mando rész meg tudja-e dönteni majd ezt? Elég nagy a hype, ha ez még itt a fórumon talán annyira nem is érződik. Azt hiszem mondani se kell, hogy eddig ez a sorozatban a legjobban várt epizód!

Nehéz megmondani, hogy megfogja -e dönteni. A Chapter 1 -hez írtuk eddig a legtöbbet, 244 -et. Szerintem az csoda lesz, ha már elérjük a 200-at. :)

 

A részt amúgy már nagyon várom. Úgy érzem, hogy úgy mint Bryce, úgy Filoni is felülfogja majd múlni a tavalyi önmagát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.