Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2020. 10. 30. - 16:02, Iqvi írta:

Én másképp látom. 

  Spoiler elrejtése

Szerintem már a második részben találkozni fog Din és Boba a páncél miatt, mert az egyik előzetesben láttuk ahogy Mando a sivatagban megy a speederrel amin rajta van Boba páncélja, és ez még bőven lehet a Mos Eislyba vezető út, mert ahogy az első részben láttuk, a Mos Pelgoba tartó út is több mint egy napig tartott. Na most ezen az úton simán rajtaüthet Boba.

 

 

Spoiler

Megnéztem a trailerben látott képeket, azt hittem, hogy azt, ahogy speederen elszáguld a távolba Boba páncéljával, már használta ez a rész a végén, de nem. Az egy hasonló, de másik snitt. Most vagy az van, hogy az egy kivágott kép, ami helyett ez került be, vagy a következő rész is úgy fog kezdődni, hogy megy a speederrel, mintha nem telt volna el idő. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Az elszáguldós trailerbeli jelenet szerintem ennek az epizódnak a végén szerepelt. Lehet hogy tükrözve lett vagy trükközve, de annak tűnik. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem igen ha felkerülnek a netre. Még nem jelent meg egy se az új fejezet végéről. Jó lenne ha mind felkerülne és nem szűkmarkúskodnának úgy mint egy idő után az első szezon esetében.

A fejezetek végéről lehet hogy Csoli kiszedi és berakja a képeket. A múltkor azokat ő intézte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. rész (feltételezett) szinopszisa:

Spoiler

The Mandalorian must ferry a passenger with precious cargo on a risky journey.

 

Akkor

Spoiler

ez lesz a jeges epizód? :hmm: Márha helyes a szinopszis, ugyanis a Disney nem erősítette meg. Bár az első résznél se erősített meg semmit. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 11. 01. - 17:24, Rog írta:

Tőlem igen ha felkerülnek a netre. Még nem jelent meg egy se az új fejezet végéről. Jó lenne ha mind felkerülne és nem szűkmarkúskodnának úgy mint egy idő után az első szezon esetében.

A fejezetek végéről lehet hogy Csoli kiszedi és berakja a képeket. A múltkor azokat ő intézte.

Már a premier napja óta benne vannak ebben a topicban spoiler mögött! Péntek 15:56

@Ody Mandrell Látom beraktad a guide képet amit vágtam, jól tetted, az lett az, de személy szerint megmondom, nekem nem tetszik. Nincs ízlésük.. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos volt szebb. Mondjuk közben a nyolcadik fejezet képét is lecserélték, de jobb a régi IG-s.

 

@Rog fent vannak a főoldalon a guide-ban a cocncept képek szép méretben. :) Ma kerültek fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nincsenek kint mert a mobilos nézettel fórumozok. Néha valamiért átvált a skin az újonnan kialakított képes nézetre de hamar visszaállítom amarra. Akkor ma Csoli szpojleréből.megcsinálom a galériát.

 

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Már a premier napja óta benne vannak ebben a topicban spoiler mögött! Péntek 15:56

 

Jó ideje csak azért nézek be ide ha valamit be akarok rakni és ha van valami ide vezető értesítésem. Folyamatosan nem követem a topikot. Azért maradhatott ki.

Még a kilencedik fejezet topikjába se olvastam bele mert a fejezetet még nem tudtam le. Ma biztos meglesz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Rog írta:

Nálam nincsenek kint mert a mobilos nézettel fórumozok. Néha valamiért átvált a skin az újonnan kialakított képes nézetre de hamar visszaállítom amarra. Akkor ma Csoli szpojleréből.megcsinálom a galériát.

Az sw.com-ra gondoltam. 

 

https://www.starwars.com/chapter-9-concept-art-gallery

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is be kellett volna írnod hogy milyen guide-ban vannak. Nagyon régóta nem nézegetek fel érdemlegesen a starwars.com-ra. Már a mandi sori indulása előtt felhagytam az ott való nézelődéssel. Eszembe se jutott hogy ott is guide-oznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadline úgy tudja, hogy egy spin-off sorozat készül Boba Fettel a központban. A meghiúsult Obi-Wan film után akkor lehet, hogy a meghiúsult Boba Fett film is elkészül csak más formátumban. De ezt már csak én teszem hozzá. Lehet semmi köze nem lesz a korábbi tervekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy Favreau szerint konzisztensebbek lesznek az epizódok, a hosszúságuk szerint. Lehet úgy értette, hogy 40 perces epizódokat fogunk kapni? Jövőhéten kiderül. :D

 

(ebből a 40 percből ugye vegyük ki a preview+end credits részt és máris kevesebb. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.