Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Közben valaki már le is fordította. :D Remélhetőleg ez azt jelenti, hogy nem lesz olyan változatosság, mint az első évadban, ahol valamelyik epizód a fél órát se érte el, valamelyik meg majdnem 40 volt. Bár Favreau azt mondta korábban, hogy konzisztensebb lesz az epizódok hossza ebben az évadban, ha ez azt jelenti, hogy hosszabb részek is lesznek, annak maxi örülni fogok. :)

 

dOqXzIh.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

T-4. :D 

Ezt most értenünk kéne? :D

 

Továbbá a pénteki rész a szokásos időpontban már elérhetővé válik. A zh nekem akkor este 6-kor lesz, nem baj, legalább egy párszor megnézem a részt addig. :yeah:

 

Közben kijött jó minőségben a fentebbi fotó:

r/StarWarsLeaks - Higher-quality version of cantina image

 

Ha minden igaz

Spoiler

Ez egy másik Tatooine -i kocsma, talán Mos Espa? :hmm:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

T-4 nap. :P Ma este hatkor pedig jön a Mando Monday első adása.

Értem. :D

 

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ma pedig Giancarlo Esposito lesz a GMA vendége, holnap pedig Pedro Pascal.

Már vége a GMA -nak és nagyon nem volt semmi, legalábbis én végignéztem - igazából órám volt és a háttérben ment :P - de Giancarlo vagy az első 20 percben volt - kb. annyit késtem - vagy egyáltalán nem szerepelt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük valóban hosszabb részek lesznek. Bár az első évadnál valahol nagyon jól működött, hogy nem volt baromi hosszú, azért szerintem kezdetben mindenki arra számított, hogy GoT szintű epizódhosszokat fogunk kapni. Reméljük, hogy ebben az évadban már ez lesz a tendencia. Pláne, hogy

Spoiler

ha a pletykált szereplők felbukkannak, eléggé nehéz lehetne szerintem őket úgy szerepeltetni egy kb. félórás epizódban, hogy megfelelő időt kapjanak. Ahsoka például ha egy kb. 50 perces részben kap kb. 10 percet, már tökéletes is a dolog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ebből az 52 percből amúgy remélem nem megy el 5 perc azzal, hogy "Previously on The Mandalorian" :D 

Az end creditsről se feledkezzünk el.:P

 

40 perccel korábban, Bence1997 írta:

Reméljük valóban hosszabb részek lesznek. Bár az első évadnál valahol nagyon jól működött, hogy nem volt baromi hosszú, azért szerintem kezdetben mindenki arra számított, hogy GoT szintű epizódhosszokat fogunk kapni. Reméljük, hogy ebben az évadban már ez lesz a tendencia. Pláne, hogy

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nekem is teljesen jó volt az első évad epizódjainak a hossza, annyira hozzá is szoktam, hogy amikor más sorozatot néztem amiben 50 perces részek vannak, már furának hatott hogy még nincs vége, és még van 15-20 perc a részből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt Pedro a GMA -ban... kb. az első rész forgatókönyvéről beszélt, hogy mennyire jónak találta és stb. Szóval lapozhatunk. :D

 

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ebből az 52 percből amúgy remélem nem megy el 5 perc azzal, hogy "Previously on The Mandalorian" :D 

Previously + a nyitány a sisakokkal + logó és cím + end credits = 5 perc. Tádááá. :D:D:D

 

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nekem is teljesen jó volt az első évad epizódjainak a hossza, annyira hozzá is szoktam, hogy amikor más sorozatot néztem amiben 50 perces részek vannak, már furának hatott hogy még nincs vége, és még van 15-20 perc a részből.

Igazából minden a tálaláson múlik. Ha netalántán a nyitányon kívül az összes többi megint 30-40 perc közötti rész lesz, akkor 1. remélem tudják tartani a tavalyi formájukat. És 2.

Spoiler

újra előhozom a pletykált karaktereket, tegyük fel Cobb és Boba feltűnik az egyik epizódban. Gondolom nem cameo szerepekre hozzák be őket 1-1 jelenettel, hanem valamilyen szerepük is lehet velük. Mivel Mando a fajtársait keresi elsősorban, Boba nyugodtan képbe kerülhet - igaz, ő nem Mandi, de valszeg ezt Din nem tudja. Namost ha Boba szerepel, nem hinném, hogy Temuerát csak egy cameo szintjéig hozzák vissza. Én úgy tippelem, hogy 3-4 jelenete legalább lesz. Ha igen, akkor melyik formátumban jobb megcsinálni úgy, hogy pont megfelelő mennyiségben szerepel, nincs túltolva de nem egy egyperces cameo? Egy fél órás vagy egy 50 perces epizódban? Ha valaki egy fél órás epizódban jól tudja tálalni a dolgot, megemelem előtte a nem létező kalapomat. Azért ez nem animációs sorozat. :) Ahsoka úgyszintén. Ha velük később is akarnak kezdeni valamit, akkor nehezen hiszem, hogy egy 1-2 perces cameo eldöntheti, hogy akkor ők most kapnak e további élőszereplős lehetőséget, vagy sem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedro az első részről.

 

“You know, I will say that reading the first episode of the second season, I was taken aback in a really good way at how impressive that the first episode read, and already with the evidence of the first season, knowing that they were able to achieve everything that they set out to, and seeing this incredibly ostentatious first episode with the story of an action sequence and the way that it read on the page and just that feeling that ‘my gosh, they’re going to achieve this visual experience!’ Like, this isn’t just ‘let’s just describe it as best as we can and see what we end up achieving with it’ – it is undoubtedly going to be achieved, and I kind of couldn’t believe that, and I understood ‘oh, so this is how they keep it up with the second season; this is how they don’t disappoint.'”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, holnap újra élőszereplős fejezettel bővül a galaxisunk! Nehéz elhinni, de eljött a napja. Továbbra sem sűrű az ilyen pillanat egy rajongó életében. Magam is aggódtam, hogy a sok sw tartalom, ami a 6 részen kívül érkezett az elmúlt 12 évben, kicsit aprópénzre váltja az sw világát. Számomra nem így lett. Inkább még mélyebb betekintést kaptunk több érába is. A Mandalori az egyik legüdébb színfoltja az elmúlt éveknek. A korszak amikor játszódik igazán jó választás és hiánypótlás. A kivitelezés és minőség nagyon rendben van, gondolom még emelik is a dolgok színvonalát a 2. évaddal. Jó most újra rajongónak lenni. El leszünk karácsonyig! Jó szórakozást fórumtársak, hajrá "Sárszarvú klán!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozva @csoli1138 -hoz, én is nagyon várom már a premiert. Ráadásul már reggel fent lesz, csak a feliratra kell várnom. :) Nagyon sokat várok az évadtól, főleg mert a Mandalori lett az SW zászlóhajója. Hasítania kell. Ma még megnézem az első nyolc részt, így holnap ráfordulhatunk az új eseményekre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csatlakozok hozzátok. Már nagyon várom a holnap reggelt. Mivel kicsit elfoglalt voltam az elmúlt 2 hétben, így csak tegnap tudtam folytatni a Mandi újrázást. A 3. résztől majdnem a végéig megnéztem csak az utolsó rész előtt már anyám szólt hogy aludni akarnak én meg nem akartam hajnali 1 kor őket zavarni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos írok róla. A feliratra meg nem hiszem hogy képes leszek várni. Győzni fog a sötét oldal. :)

Ja és persze hozok majd quide képet  a szokott formában és az end credits képcsomagot is szállítom ehhez az évadhoz is!! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.