Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A hírből kifolyólag nekem olyan érzésem van, hogy itt újra a Mandi és BY lesz főszerepben. Hasonló szitura számítok, mint az első évadban. Gina, Carl és Giancarlo guest star szerepük miatt felfognak tűnni, de hasonlóan az elsőhöz, 3-4 részben fognak szerepelni. :hmm:

 

És akkor valaki dupla részt fog rendezni. Lehet Favreau rendezi majd a finálét is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem a 2. lesz itt a ludas.

Spoiler

1. Cara valószínűleg lehet tesz majd olyat, amivel fan favorite lesz sokaknál.

2. Ahsoka szinte már biztos, illetve az is, hogy 1 részben fog szerepelni. Nagy esély, hogy az 5. epizód lesz az.

3. Sasha nem Sabine. Ez szerintem garantált, persze lehet meglepetés is, nem zárom ki ennek a lehetőségét.

4. Carl már korábban pedzegette, hogy Greef múltját egy kicsit megismerjük a 2. évadban.

 

Tehát evidens, hogy a 2. lehet itt a kakukktojás. Egyrészt Giancarlo nagyon mondogatta az utóbbi időben, hogy a 3. és 4. évadban majd a titkokról lehull a lepel, ergo még sokáig itt lehet közöttünk Gideon. A másik, hogy megint guest star szerepben tetszeleg, vagyis 3-4 résznél nem fog többet szerepelni. Én mondok egy kemény 3 részt, aztán majd az évadzáró után visszatérünk erre a kommentre. :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Szerintem tévesen írhatta azt, hogy pislogunk egyet és le is maradunk. A fickó azt is írta, hogy nem cameo szerepben fog feltűnni, de mindenképpen csak 1 részben fog szerepelni.

 

Amúgy az első előzetesből is kitűnt, hogy Mandi nem a faját keresi BY -nak, hanem a jediket. És a Galaxisban jelenleg kettő jedi található, Luke és Ahsoka, mégha Ahsoka nem tekinti magát annak. Így logikus lenne a feltűnése, hogy aztán valami útmutatást adjon Din Djarinnak, majd el is tűnjön a képből. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Variety készített egy interjút Pedro -val és Favreau -val, és a szokásos dolgok között az is kiderült, hogy még az év vége előtt elkezdődik a 3. évad forgatása. Phil Szostak pedig ezt is közölte twitteren:

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kijött egy rövidke beharangozó, ahol elmondták, hogy már csak 10 nap és itt a premier (juhúúúú :yeah:), és egy érdekes dolog vehető észre, ezt mondjuk már a korábbi előzeteseknél is ki lehetett (nagyjából) venni, itt szerintem kicsit tisztább, mégha még így is elvan mosódva.

Spoiler

Ez Boba páncélja, ugye? :hmm: Az egy mandalori sisak Mando mögött.

 

EkymohqWkAAkIex?format=png&name=360x360

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. évad a "Buccaneer" alias "Kalóz" kódnév alatt fog forogni. :D

 

Továbbá egy kis teóriagyártás a részemről. :D

Spoiler

A legutóbbi Tv-spotban láthatjuk, hogy Mando mögött egy gyíkszerű lény van.

 

WstdxAc.png

 

 

Az a gyíkszerű lény felbukkant a kikötőben is.

 

rJXOpg0.jpeg

 

Továbbá, mintha védelmezné ezt a fickót Mandi főhősünk. Mint a special look megmutatta nekünk - ha szemfülesek vagyunk - bizony a havas bolygón pókok is vannak.

 

887a760.jpg

 

Na mármost, korábban jött ki egy olyan funko pop vagy valamilyen játék, ahol látjuk, hogy Baby Yoda tojásokkal van ábrázolva. Valószínűleg póktojásokról van szó.

Teória: Mandi és BY találkoznak ezzel a gyíkszerű lénnyel, aki megbízza őket valamivel, ám útjuk során lezuhannak a bolygóra. Itt Mandi megpróbálja megjavítani a Razor Crestet, miközben pókok támadják meg őket. Lehet tojásokat is visznek el Dinék, kitudja, lehet értékesek a piacon. A hajót többé-kevésbé megtudja javítani és elhagyják a havas bolygót --> ezért látjuk az első előzetes elején olyan szétroncsolva a hajót. :D

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tegnap este direkt megnéztem minden eddigi tv-spotot és előzetest, hogy összegyűjtsem, hogy kb. mennyit is tudunk a 2. évadról. Nos, ha mindent jól csináltam és minden dologra figyeltem - és bejön a kétféle tippem közül az egyik - akkor 3, vagy 4 részből láthattunk jeleneteket + van 1-2 snitt, amely lehet az évad második feléből van.

 

Kicsit részletesebben:

Spoiler

- Az arénás jelenetet tkp. minden tv-spotban eljátsszák. Az első évadnál a kocsmás verekedést mutatták sokszor, szóval nekem van egy olyan gyanúm, hogy a "so i've heard" jelenetsor a 2. évad nyitánya lesz, ún. cold opening. :)

 

- Mivel a Nevarroi akcióból is egy csomó jelenetünk van már - team-up Mando, Cara és Greef között, birodalmi bázis, Mando jetpack jelenetei, Caráék ITT járműlopása stb. - hogy nekem itt két tippem van. Az első, hogy az egész akció az első részben fog történni. A másik, hogy tévedek az első tippemmel, de a 2-4. rész közül valamelyikben visszamegy Mando a Nevarrora.

 

- A jeges bolygóról is van már egy tucat képanyagunk. Láthatunk Mandoval egy gyíkot is, láthatunk póktetemet a jeges bolygón. Továbbá a gyíkos figura feltűnik a kikötőnél is. Ergo én úgy gondolom, hogy a 2-4. rész valamelyike egy ilyen felbérléses típusú epizód lesz, ahol ez a gyakszerű pasas esetleg elakar jutni erre a bolygóra, ahol a kikötő van (talán a kedvese várja őt ott) és útközben valami miatt a jeges bolygóra zuhannak. Nagy nehezen kikecmeregnek onnan - ezért látjuk az első előzetes elején, ahogy a Razor Crest hangárajtaja nyitva van és eléggé megvan nyirbálva a hajó.

 

- Láthatunk X-wingeket is. Ez egy roppant érdekes jelenet, hiszen mint azt a kedd reggeli előzetesből kiderült, az Új Köztársaság vadászai valamiért üldözik a Razor Crestet. Lehet tiltott területre lép Mando barátunk, lehet tudnak a gyermekről. Meglátjuk. Valószínűleg ez egy másik rész lesz.

 

- Amely még másik rész lesz, az a Tatooine -i jelenetek. Valamiért visszatérünk oda. Egyelőre csak annyit láttunk, hogy a Razor Crest megérkezik a bolygóra és Din egy robogóval szeli át a kopár sivatagbolygó vidékét, valamit cipelve magával.

 

- Van egy jelenet az első előzetesből, amikor Din kibukik a vízből és egy rácsot fog meg. Nem tudok ehhez (még) hozzáfűzni semmit. :D

 

- Láthatunk BY -ról is egy jelenetet a héten kiadott előzetesből. 0:47 -nél ha megállítjátok, akkor a szemében láthatunk egy sötétkard visszatükröződését. Legalábbis remélem, hogy nem csal a szemem - továbbá külföldön is vannak páran, akik megerősítenek. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

és bejön a kétféle tippem közül az egyik - akkor 3, vagy 4 részből láthattunk jeleneteket + van 1-2 snitt, amely lehet az évad második feléből van.

 

Ahogy az első évadnál, úgy szerintem itt is kaptunk jeleneteket, az összes részből. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Adrián írta:

Ahogy az első évadnál, úgy szerintem itt is kaptunk jeleneteket, az összes részből. 

Lehet. Ezt igazából majd az utolsó rész után fogjuk megtudni.

De nagyon titkolóznak. Kb. 2-3 nagy eseményt (Nevarro és jeges bolygó + arénás rész) promóznak, elvétve 1-2 jelenettel (X-wingek és Tatooine -i robogózás). Az első évadban persze, majdnem mutattak mindenből - most így belegondolva, volt ott minden, csak ha jól emlékszem a 3. részből nem mutattak nekünk semmit, bár lehet a bővített flashback ott volt benne :hmm: - itt viszont még Gideont is titkolják. :D Ha tippelnem kéne, akkor Mandi elejtett 1-2 mondata játszódhat az évad későbbi szakaszában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

1 hét múlva premier!!! :yeah:

 

ElAXAa7VMAAP_qR?format=jpg&name=large

Erről a képről jut eszembe: ...2...1...52

Gondolom a 2-es és az 1-es az évadot és az epizódszámot jelenti. Ezekszerint 52 perces lesz a nyitány? :yes:

 

 

Továbbá friss hír: az első évaddal ellentétben itt most nem fognak tartani a sajtósoknak külön vetítést. Esélyes, hogy a koronavírus miatt, de lehet más lehet a háttérben. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.