Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a holnapi rész egy átvezető lesz. Nem hinném, hogy

Spoiler

Tython már holnap feltűnne.

Nekem a hely nagyon évadzárónak tűnik. Valószínűleg az utolsó két rész fog ott játszódni, holnap meg átvezető jellegként megkapjuk

Spoiler

Bobát, vagy tudom is én mit. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

 

  Spoiler elrejtése

Groguval megnézném őket kettejüket valami közös jelenetben... ahogy Grogu tágra nyílt szemekkel kérdően néz Jar-Jarra, miközben az éppen elront, vagy szerencsétlenkedik valamit.

 

Grogu szerintem felfalná. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy star wars lehet ennyire izgalmas azt már el is felejtettem! Hogy mi fért bele ebbe a részbe azt nem fogjátok elhinni!

Hova? Hova? Hova tart ez a sorozat??
:o

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki arra számított, hogy hasonló filler lesz, mint az idei évad második epizódja... ennél nagyobbat nem is tévedhetett volna!!! Haladnak előre az események, lesznek meglepetések és olyan brutál akció jelenetek, amilyeneket konkrétan én nem is tudnék mihez hasonlítani a SW-ban! Rodriguez ezt nagyon oda tette, legalább akkorát ütött nálam, mint az előző rész és vannak pillanatok, amelyek szerintem minden régi (és új) SW rajongó szívét megdobogtatják. Nagyon kemény rész volt és tényleg nem érződött rövidnek a játékidő sem, mert annyi mindent sikerült itt gyors egymás utánban bemutatni, hogy nem maradt hiányérzetem a rész végére... maximum csak az fáj, hogy most megint egy hetet kell várni a folytatásra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 11. 20. - 23:51, Bence1997 írta:

Egy újabb szereplő fog visszatérni: A Rebel Force Radio mai adásában, 1:16:45 -től James Arnold Taylor azt mondta, hogy Sam Witwerrel meglátogatták a 2. évad forgatását

Akkor ez végülis igaz.

Spoiler

Fennec és Cara szövetkeztek Dinnel. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.