Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az biztos, hogy kb. The Jedi/The Marshal-szintű epizódhosszra lehet számítani. Vagyis remélem. :D

 

Nekem van egy olyan érzésem, hogy húznak egy TESB-érzetet (mert ugye ha baljós a vége, akkor mindent a TESB-hez kell hasonlítani :P) bár én egy jó részre számítok, egy kis csavarral a végén.

Spoiler

Ami lesz, az egy párbaj Din és Gideon között. Talán megtudjuk, hogy Pershing hol van.

 

A rendező kiléte még nem derült ki. Nagy tétben tennék rá, hogy Favreau lesz, de ha nem, eltudnátok képzelni, hogy George ledirigálna egy Mandi epizódot? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem nem annyi lesz, hogy mindenkit legyaknak és Grogu visszakerül Djarinhoz. 

Ennél szerintem biztos, hogy kreatívabbak lesznek, mert ez így tényleg elég snassz lenne.

Nincs konkrét elvárásom, de egy csavarra/meglepetésre én is számítok, ami egyúttal előrevetíti azt, hogy milyen irányt veszünk a 3. évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Funko Baby yoda jár a magazinhoz? ejjj.. És ami a legszörnyűbb, hogy így is nevezik..

 

Valamilyen szintű cliffhangerre számítok mindenképp, de jobban örülnék, ha Bo Katanék is beesnének a fináléra. És darksaber vs beskar-lándzsa párbajt is kérek szépen, de nehezen képzelem ez Gideont ugri-bugrizni. Nem tudom hogy állna a kimért stílusához. Ha vív majd, remélem Vader-szerű stílusban fog és hogy jól áll majd neki.(hogy vív.. ;) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lehet ez az? :D

 

 

Még ki is emelik, hogy mély. Vajon mire gondolhatnak? A cím is jó. :) 

 

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

És darksaber vs beskar-lándzsa párbajt is kérek szépen, de nehezen képzelem ez Gideont ugri-bugrizni. 

Lehet, hogy az lesz a meglepi, hogy Gideon valami olyat amitől leesik az állunk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó kérdés. Annyi biztos, hogy a kiscsapat elindul kiszabadítani a gyermeket, lesz egy párbaj Din és Gideon között és... ennyi. Azt eltudom képzelni, hogy a jedis szálat átteszik a következő évadra és akkor mehet a találgatás, hogy vajon melyik jedi fogadta Grogu hívását. :D Thrawn érdekes lenne az évad végén, megmondva őszintén, látok rá egy halvány esélyt. Az is kérdés, hogy Pershing hol tartózkodik éppen, mert azért sok mindent eltudnak majd magyarázni, ha éppen ott van a bázisa. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba Fett halálára nem tennék, ha visszahozták a halálból, akkor ne nyírják már ki egyből. A Jedit egyre kevésbé érzem validnak, valahogy nem tudnám elképzelni, hogy ennek a sorozatnak a szerves részévé válna egy Jedi karakter. 

 

Ezen kívül bármi lehetséges :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én se hinném, hogy Ezra felbukkanna. Thrawn picikét valószínűbb, de szerintem a főadmirálissal az Ahsoka sorozat fog foglalkozni. Snoke érdekesebb lenne, de reménykedek benne, hogy nem veszik elő ezt a témát.

Ha Snoke-ot előveszik, akkor szerintem azt Pershing kutatásán keresztül fogják, mondjuk például az ő kísérletei vezettek Snoke megszületéséhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Boba Fett halálára nem tennék, ha visszahozták a halálból, akkor ne nyírják már ki egyből. A Jedit egyre kevésbé érzem validnak, valahogy nem tudnám elképzelni, hogy ennek a sorozatnak a szerves részévé válna egy Jedi karakter. 

Hosszútávon szerintem se lesz jedi a sorozatban viszont azzal kezdeniük kell valamit hogy Grogu hivott egy jedit. Hamár beleírták ezt a szálat valahogy le is kell zárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Snoke érdekesebb lenne, de reménykedek benne, hogy nem veszik elő ezt a témát.

De miért? :) Én se direktbe gondoltam. 

 

Zárásként azt el tudnám képzelni, hogy reménytelen helyzetbe kerülnek hőseink és ez a meglepetés ember menti meg őket. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ő rendezte a pókos részt. Hát.... 

Ott nem is a rendezéssel volt gond, hanem azzal, hogy mégis mi szükség volt rá :D az epizódrendezőknek egy sorozatnál amúgy nincs annyira nagy jelentősége, mivel úgyis a showrunner a góré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Ott nem is a rendezéssel volt gond, hanem azzal, hogy mégis mi szükség volt rá :D

Gondolom karakterépítés céljából készült. :)

 

Remélhetőleg az évadfinálé jobb alapot fog nyújtani Peytonnak. A pókos dolog jó volt, de remélhetőleg bőven megugorja majd a szintet. Abban is reménykedek, hogy hasonló hosszúságú epizódot kapunk, mint pl. a The Jedi vagy a The Marshal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.