Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

35 perccel korábban, Iqvi írta:

Katartikus érzelmi hullámvasút egy epikus meglepetéssel, akiről elősször el se hinnéd hogy ő lesz az.:D

Erre csak annyi a válaszom, amit Filoni felelt a Celebration TCW paneljén Sam Witwernek, amikor Sam a Siege of Mandalore történetéről beszélt:

You were right on the edge there, Iqvi. Riiiiight on the edge there. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem sikerült megnézni ma. Este sem fog. Nagyon jó barátom volt ma nálam beszélgetni, és megint előkerült az aminek nem kellett volna. De igazából nem is érdekel. Szerintem januárban majd megnézem az utolsó részt. Nem hinném hogy olyan jó lenne hogy most kell látni. Ráadásul csütörtökön már karácsony, ami ezerszer fontosabb mint az sw. Na majd januárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Frenkie írta:

Csak nem sikerült megnézni ma. Este sem fog. Nagyon jó barátom volt ma nálam beszélgetni, és megint előkerült az aminek nem kellett volna. De igazából nem is érdekel. Szerintem januárban majd megnézem az utolsó részt. Nem hinném hogy olyan jó lenne hogy most kell látni. Ráadásul csütörtökön már karácsony, ami ezerszer fontosabb mint az sw. Na majd januárban.

Hidd el nekem, előkerül fog kerülni az epizód közben is aminek elő kell kerülnie :D Szerintem ne várj ezzel januárig, már csak a lehetséges spoilerek miatt se. Ezt tényleg úgy kell látni, hogy semmit nem tud róla az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Frenkie írta:

Csak nem sikerült megnézni ma. Este sem fog. Nagyon jó barátom volt ma nálam beszélgetni, és megint előkerült az aminek nem kellett volna. De igazából nem is érdekel. Szerintem januárban majd megnézem az utolsó részt. Nem hinném hogy olyan jó lenne hogy most kell látni. Ráadásul csütörtökön már karácsony, ami ezerszer fontosabb mint az sw. Na majd januárban.

Egyrészt: tényleg olyan jó.

Másrészt: Te fogod a legjobban bánni, ha lelövik a poént, pedig erre minden nappal csak nő az esély, ahogy NorbiLordi is írta.

 

De persze mindez nem számít, ha nem érdekel. Nem hiszem, hogy a karácsonnyal kellene egy 40 perces epizódnak versenyeznie. Én tegnap óta a harmadik fajta sütit sütöm, és mégis láttam már kétszer, mert érdekel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ennyi hagymát még soha a büdös életben nem aprítottam sorozat alatt, mint ennél a résznél. :cry::love:Nézd meg Frenkie, akár azzal együtt, aminek nem szabadna előkerülnie. :peace:

 

9 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én sörözés közben néztem, hamar elfogyott :D 

 

Nálam is, csak nem a sör, hanem a rész, mert a szám tátva maradt közben  A sör pedig megmelegedett. :(:D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009. 07. 23. - 17:45, Donát írta:

Boba szerepe már biztos, én úgy tudom legalábbis.

Jópofa az első oldalakat olvasni ebben a topikban. Már 15 éve megjöttek az első hírek az élőszereplős sorozatról. Aztán 2009-ben nagyon beindult a mozgolódás, mert jó sok hozzászólást termeltünk. Jöttek a hírek/kémjelentések. A Lucasfilm kerekei nagyon lassan őröltek akkoriban, de még igy azt hittük hogy legrosszabb esetben 2011-ben jön az első élőszereplős SW széria. Na, ha akkor tudtuk volna mennyit kell még várni. Vagy azt hogy aztán mennyi sorozat fog készülni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit végigböngészgettem már akkor a topic elejét, a mai dolgok tükrében volt amin jól mosolyogtam. Például, hogy több SW sorozat ne fusson párhuzamosan mert sok fele kell hangolódni, vagy hogy a LucasFilm se bírna el egyszerre több projektet. Most meg odáig jutottunk, hogy egyszerre készül 10 sorozat, meg még mozifilmek is  :D Persze ehhez kellett a Disney, de akkor is érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Favreau úgy közölte a hírt a GMA-nál, hogy a következő fejezet valóban a Bobás sorozat lesz. És a Mandi 3. évadját csak a Boba sorozat után fogják forgatni.

 

Ergo a jövő évben nem kapjuk meg a 3. évadot? :?

"This wasn't part of the Disney Announcment, we wanted to hold this back because you not wanna spoil the suprise during the big Disney Announcments of all the shows when KK was up there. So they let me keep this one a secret. So this is seperate from the Mandalorian S3, but we didn't say in that announcement is that the next show coming up, Kathy said the next chapter, and that is the Book of Boba Fett. And we're going to production right after that on S3 of the Mandalorian. You know, back with the main character that we all know and love. So that's gonna be pretty soon following that, we're working on that pre-producion now, while we in-production in Boba Fett."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

"This wasn't part of the Disney Announcment, we wanted to hold this back because you not wanna spoil the suprise during the big Disney Announcments of all the shows when KK was up there. So they let me keep this one a secret. So this is seperate from the Mandalorian S3, but we didn't say in that announcement is that the next show coming up, Kathy said the next chapter, and that is the Book of Boba Fett. And we're going to production right after that on S3 of the Mandalorian. You know, back with the main character that we all know and love. So that's gonna be pretty soon following that, we're working on that pre-producion now, while we in-production in Boba Fett."

Ennek magyarul mi a lényege?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek magyarul mi a lényege?

A Disney's Investor Day napján amikor Kennedy azt mondta, hogy a következő fejezet jövő év karácsonyán érkezik, mindenki arra asszociált, hogy a Mandi 3. évada akkor jön. Favreau azt mondta, hogy a Book of Boba Fett fog akkor érkezni. Most még javában forgatnak, amint végeznek azzal, neki is kezdenek a Mandi 3. évadának forgatásába, amely így már biztos, hogy 2022-re fog jönni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Favreau úgy közölte a hírt a GMA-nál, hogy a következő fejezet valóban a Bobás sorozat lesz. És a Mandi 3. évadját csak a Boba sorozat után fogják forgatni.

 

Ergo a jövő évben nem kapjuk meg a 3. évadot? :?

"This wasn't part of the Disney Announcment, we wanted to hold this back because you not wanna spoil the suprise during the big Disney Announcments of all the shows when KK was up there. So they let me keep this one a secret. So this is seperate from the Mandalorian S3, but we didn't say in that announcement is that the next show coming up, Kathy said the next chapter, and that is the Book of Boba Fett. And we're going to production right after that on S3 of the Mandalorian. You know, back with the main character that we all know and love. So that's gonna be pretty soon following that, we're working on that pre-producion now, while we in-production in Boba Fett."

Viszont ennek alapján én azt gondolom, hogy a Mandi 3. évada nem az év vége felé jön, mint az első két szezon, hanem még talán az első fél évben. 

 

Sok-sok érdekesség a 2. évadról:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Viszont ennek alapján én azt gondolom, hogy a Mandi 3. évada nem az év vége felé jön, mint az első két szezon, hanem még talán az első fél évben. 

Ha ezt úgy érted, hogy 2022 első felében, akkor egyetértek, én jelenleg úgy érzem, hogy a Mandi 3. évada valamikor az első negyedévben fog jönni, 2022-ben. Ha máshogy érted, akkor nehézkes, hiszen forgatni még csak jövőre fognak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.