Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha ezt úgy érted, hogy 2022 első felében, akkor egyetértek, én jelenleg úgy érzem, hogy a Mandi 3. évada valamikor az első negyedévben fog jönni, 2022-ben. Ha máshogy érted, akkor nehézkes, hiszen forgatni még csak jövőre fognak. :)

Egy 10-es skálán mennyire nézel hülyének, 22? Hogy a büdös isten nyilába érhettem volna máshogy az általam is ismert tények alapján? :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KK csak annyit mondott hogy jövő karácsonykor jön a Mando következő felvonása. Ő Boba Fettről nem beszélt. Ezzel annyi kavarodást kétség kivül okoztak hogy igy jól arcra estek akik várták volna jövőre a harmadik évadot. De a hivatalos bejelentéssel egyértelmű hogy az már csak 2022-ben jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bomarr írta:

KK csak annyit mondott hogy jövő karácsonykor jön a Mando következő felvonása.

Ha jól megfigyeled, egyáltalán nem mondja ki KK azt a szót abban a mondatban, hogy Mandalorian. Beszél a Rangersről meg az Ahsokáról, majd hirtelen azt mondja, hogy a következő fejezet jövő karácsonykor jön :) Ő arról a több sorozaton átívelő történetről beszélt ott valószínűleg, aminek a része a Mando, a Rangers, az Ahsoka, és a The Book of Boba Fett. Ennek a történetnek utóbbi a következő fejezete. Favreu mondta a GMA-ban, hogy a "next chapter" az a Boba Fett sorozatra vonatkozott.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy nézem erősen félreérthetően fogalmazott. Nem csak én gondoltam, hogy a Mandalori következő évadja jövőre jön :) Ha igy külön cim nélkül azt mondja hogy a következő fejezet decemberben jön akkor evidensnek tűnik hogy a Mandaloriról beszél. Hisz egyelőre csak a Mandalori létezik, mint streaming SW sorozat, igy csak annak lehet következő fejezete. Nem véletlenül kalkulált mindenki ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Egy 10-es skálán mennyire nézel hülyének, 22? Hogy a büdös isten nyilába érhettem volna máshogy az általam is ismert tények alapján? :facepalm:

Milyen tények alapján gondoltad, hogy esetleg jövő tavasszal jöhet az új évad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Milyen tények alapján gondoltad, hogy esetleg jövő tavasszal jöhet az új évad?

Akkor ezek szerint egy 10-es skálán 25-ös szintű idióta vagyok... :hehe::D 

2022 tavasszal jöhet a tények alapján az évad, így gondoltam. Azt hittem világos, és nem kell külön odaírnom, hogy nem 2020-ra vagy 2021-re gondolok, hiszen a tények (jövőre kezdik a forgatást, a 2021. decemberében bemutatásra kerülő The Book of Boba Fett után jön) csak és kizárólag ezt a dátumot vetítik előre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Az évad jobb volt mint a választott guide képek, de annyi baj legyen!

A vicces az hogy több olyan külföldi véleménybe is belefutottam amelyik kifejezetten örült ezeknek a képeknek. Ugyanis ezek azok, amik a streamingen megjelennek a rész kiválasztásánál. A felhasználók egy része meg kifejezetten örül, hogy a kép semmit nem mond el az epizódról, vagyis nem lő le előre semmi poént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

A vicces az hogy több olyan külföldi véleménybe is belefutottam amelyik kifejezetten örült ezeknek a képeknek. Ugyanis ezek azok, amik a streamingen megjelennek a rész kiválasztásánál. A felhasználók egy része meg kifejezetten örül, hogy a kép semmit nem mond el az epizódról, vagyis nem lő le előre semmi poént.

Ennek a célnak megfelnek az tuti. De a tcw és Rebels guide képek se voltak Spoileresek, de ennyire jellegtelenek sem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ki tervez egy második évad maratont az ünnepi hétvégén? Én mindjárt kezdem. :P:D 

Én még mindig a tegnapi StarTrek Discovery epizód hatása alatt vagyok, szóval most azt fogom inkább újranézni, remélem Dzséjt se felejtette el, hogy van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ki tervez egy második évad maratont az ünnepi hétvégén? Én mindjárt kezdem. :P:D 

Én ezt már tegnap elkezdtem. :P 5 részt néztem meg, holnap jön a Tragédia, én ugyan nem vagyok Hívő, de remélem, hogy valaki Kiszabadít belőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira pocsék ez a sorozat. Akárhányszor beteszem, hogy szóljon a háttérben, míg dolgozom, azon kapom magamat, hogy nem dolgozom, hanem nézem. Most is ezt bambulom, ahelyett, hogy cikket írnék... :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.