Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

22 perccel korábban, Yoda József írta:

viszont kicsit olyan érzésem volt, mintha a sorozat utolsó részét néztem volna.

Spoiler

Viszont a sötét kard még mindig Mandonál van. Ezt a konfliktust még minimum fel kell oldani. És pont ez a konfliktus szerintem elvezet minket Mandalore visszafoglalásához.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a résszel feltették a pontot erre a remek második évadra. Már mondtam párszor ebben a szezonban, de akkor ismét... a sorozat legjobb részét láttuk. Szépen összértek az eddigi részek során építgetett szálak, mindent megkaptam tőle, amit vártam, sőt még talán többet is! Látványos volt, izgalmas volt, néhány pillanatban képes volt elbizonytalanítani, hogy mi lesz a végkifejlett és még meglepetést is kaptunk! A stáblista utáni jelenet pedig nagyon ott volt, én szerintem most ezzel a lendülettel meg is nézem még egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden várakozásomat felülmúlta a rész. :o Nem szeretek dobálózni ezzel a kifejezéssel, de szerintem is a sorozat eddigi legjobb részét láthattuk. :clap: Nálam egy látványos, izgalmas érzelembombaként robbant. Még emésztenem kell a látottakat, de az elejétől a végéig nagyon tetszett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars rajongásom során csak kétszer éreztem azt, amit ennek a résznek az utolsó 10 percében. Alőször, amikor Yoda előrántotta a fénykardját az ep2-ben. Aztán, amikor Kylo Ren félbe nyisszantotta Snoke-ot. És most. EZ A STAR WARS JAVA VOLT! Mindenki nézze meg, amint tudja!

 

És egy jó tanács: kerüljétek a Facebookot és a Youtuboe-t, mert már most teli van fosva a legnagyobb fordulattal. Egy barátom sajnos egy Youtube előképből értesült a dologról. Pedig ezt a "moziban" kell megtapasztalni.

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 3
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem túloztak a review-k! :o 

 

Szerk: @Frenkie harcostársnak üzenem, hogy szívgyógyszert mindenképpen készítsen be, no meg egy százas papírzsepit. Elképesztő!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már most arra gondolok, milyen lesz az egész évadot egyben látni! Annyira jó, hogy jön a karácsonyi szabadság ideje! :yeah: Tényleg már csak a közösségi élmény hiányzik, hogy ezt mindenkinek most külön-külön kell megtennie, pedig de jó is lenne együtt. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon felcsigáztatok (ilyen arányú pozitív áradatot nem is tudom, mikor olvastam itt utoljára). Egész nap a melóban csak arra gondoltam, hogy milyen nagyszerű lesz este megnézni az évadzárót. :) Hát lássunk is neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Több mint 8000 szavazat után 9.9 ponton áll a rész értékelése az imdb-n.

A második évadban csak a második epizód volt nyolcas alatt, most 7.9-cen áll. A többi mind 8-10 között van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.