Ugrás a kommentre

Korabeli forgatási képek


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Tegnapi archívumkutatásomat folytatva beletúrtam kicsit az epI elfeledett mappáiba is, és gondoltam megkérdezlek titeket, hogy ismeritek-e, illetve ha igen mi a története az alábbi képeknek?

lightsword-fight5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Obi-Wan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhet mindenkitől akinek van. Így jobb mert a másikban OFF volt.

Világos, esetleg, ha javasolhatom egy kicsit a topic alcímben változtassunk (mondjuk annyit, hogy "és érdekességek") mert más csemegéket is szívesen dobnék ide, például kamuposzterek, meg nem valósult dolgok, de addig is:

 

Egy kimaradt jelenet, amit ha jól tudom mozgóképen még verkekben sem mutattak:

Obi-wan vizbe esett volna a Naboo-i landoláskor és a kardja is elázott volna és kereste volna Qui Gont az erdőben, majd az mestere megdorgálta volna. (egyébként az ázott kard miatt nem védekezett a step-ek ellen, csak futott...) Érdekes plusz töletet adott volna a 2 rész hasonló "kard kioktató-jelenetéhez"

Egyébként a film végleges vágásában is nyilvánvaló, hogy Kenobi csurom vizes, majd egy snitt -talán mikor Jar-Jar sarkon fordul és le kell hajolnia Obi-wannak a gyors gunga fül keltette szél egy pillanat alatt megszárítja..És persze mennek alámerülni megint.. Szegény Obi-wan..

A sithek bosszúja idején mondták is, hogy Kenobi a PT-ben folyton elázik..

EpI: -lett volna ez meg a bent maradt Otoh Gungai merülés

EpII: Kamino -ez vlágos

EpIII: Anakinnal a padlókivágás után vízbe senek a szeparatista cirkálón és persze miután Bogával leesik vizbe esik, de annak a jelenetnek is sok további részlete törölt jelenet lett, mint az előbbi is amit írtam..

 

a lényeg..

1_obi_naboo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

1_obi_search_his_master_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

obi_lightsaber_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez az utolsó kép még a 99 májusi cinema magazinban is benne volt!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért milyen jó, hogy ezt nem tették végül bele. Később gondot okozott volna a víz alatt is működő fénykardokkal a TCW-ben. :)

Meg akár nagy esős kaminoi jelnetben is..Azon ment volna a vita, hogy most csak "water resist" vagy "water resist 50m" egy fénykard.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek. Lehet hogy eredetileg Kenobi is beszállt volna a sivatagban a Darth Maul elleni harcba. Gondolom ezért van az a kép.

Sohasem értettem..Aúgy valóban nagyszerű kép. Persze, ha ott 3-an nyomták volna,abból nem jött ki volna ilyenforma döntetlen.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sohasem értettem..Aúgy valóban nagyszerű kép. Persze, ha ott 3-an nyomták volna,abból nem jött ki volna ilyenforma döntetlen.. ;)

 

Ja, lezúzták volna Maul-t, Qui-gon életben marad és a helyes úton tartja Anakint, aki Palpinak csap oda nem Windunak és bumm instant egyensúly az Erőben röpke 23 évvel korábban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt tervben, hogy Obi-Wan a Tatuinon harcolt volna Maullal. A kép a Vanity Fair EP1-hez készült fotósorozatából van, ahol még Amidala is tatuini hátteret kapott, biztos ez volt a koncepció.

 

vf-big2.jpg

 

54cbfa1c0a5930502f5eb5be_image.jpg

 

Az első erdős kép nekem is új volt, de a második benne volt a Cinemában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 7 hónappal később...

Ezek hamisítványok. Sehol egy kék vagy zöld háttér, olyan meg nem létezik, hogy az ep1-ben van egy megépített díszlet.

Szerintem is! :evil: hú de utálom a sok vakon fikázó rohadékot!

Muszáj volt eszembe juttatni? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.