Ugrás a kommentre

Korabeli forgatási képek


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Az egyik Mandi doksiban egyszerre vágják rá a trükkmesterek, hogy biz a baljós árnyak tartalmazza legtöbb makettes trükköt minden sw film közül! 

Lefizették őket. Minden okos ember tudja hogy minde CGI volt. Valójában még Liam Neeson sem volt soha ott a forgatáson, a virtuális mását látjuk a filmben. Ejj csoli hogy bedölsz holmi szakmabeliek trükkjének.:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvakult rajongó vagyok. Azoknak a trendeknek ülök fel amik a legkapósabbak. 99-ben nem lehetett cgi semmi.

Pont. A rossznyelvek beszélték. Jar-Jar és Watto a bizonyíték. Ott nagyon kilógott a lóláb. 

Legrosszabb makettek ever! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 07. 02. - 17:32, csoli1138 írta:

Az egyik Mandi doksiban egyszerre vágják rá a trükkmesterek, hogy biz a baljós árnyak tartalmazza legtöbb makettes trükköt minden sw film közül! 

Én egyszer egy "sz*raprequelmertmindecgi" ismerősömnek írtam meg ugyanezt, és még számszerűsített bizonyítékot is hoztam (már lehet, nem találnám meg, de egy fórumon egy trükkmester összeszedte, hogy az ep1-2-3-ban hány effektek van, és abból mennyi valós és mennyi számítógépes). A válasz erre az volt: neki hiába írom ezt le, mert ő ezt nem látja a filmben. A beszélgetést én onnantól kezdve lezártnak tekintettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én egyszer egy "sz*raprequelmertmindecgi" ismerősömnek írtam meg ugyanezt, és még számszerűsített bizonyítékot is hoztam (már lehet, nem találnám meg, de egy fórumon egy trükkmester összeszedte, hogy az ep1-2-3-ban hány effektek van, és abból mennyi valós és mennyi számítógépes). A válasz erre az volt: neki hiába írom ezt le, mert ő ezt nem látja a filmben. A beszélgetést én onnantól kezdve lezártnak tekintettem.

Na ennyi. Nem látja. Ez kib@szott lényeg. Akkor sikerült a trükk lényege. A bűvészeket is batyogatják az ilyen emberek? Ha működik a varázslat kit érdekel a módja? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 5 héttel később...

Bár a forgatásokon találtam volna őket. :D

 

Valamikor képet kerestem és a Gugli képkeresője előhozott egy forgatásit ami egy első hat részes Star Wars fotókat tároló IMDb-s galériához vezetett. Aztán átnéztem a galériát és a filmek forgatásához köthetőeket lementettem.

Később egy imgur-os galériát is találtam és onnan is mentettem le forgatásokhoz köthető fotókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.