Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Én mindjárt lefekszem...nagyon álmos vagyok, most megettem egy pizzás chipset, megittam 1 liter teát, kimentem pisilni 5x és még mindig semmi.

 

szerk.: egyszerre 25 fórumot nézek, el fog füstölni a routerem. :D

 

szerk2.: Jedinews FB oldalát 6 perce frissítették utoljára, de legalább frissítik.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MEGVOOOOOOLT!!!!!!!!!!!!!

 

Nem bírtam ki és már fél órával előbb felkeltem minthogy beállítottam az órát, pont akkor kapcsoltam a Sport 2-re, mikor lejátszották az NFL meccs szünetében, ráadásul kétszer is, azóta is nézem a youtube-on. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi jóság van benne, hogy azt nehéz is összeszedni. Amit rögtön kiszúrtam, az Boba Fett mandallori emblémája Kanata kastélyánál a zászlók között középen.

Jó észrevétel Zééé, én még annyira eufóriában vagyok, hogy nem is tudok figyelni az ilyen apróságokra. :D Ami viszont szembetűnő a narrációs-kép viszony alapján, hogy Finn valószínűleg jedi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És igaz lett a spoiler, hogy Rey a film elején a lezuhant rombólóban akrobatikázik. Viszont a Ren lovagoknál nem látszik az égő kastély, csak a romok. Az utolsó trailer leírás szerint az égő romok között bukkant volna fel Luke. Azt hiszem, utólag módosítottak a traileren, mert a leírás többi része stimmel. Kár, hogy nem látjuk Lukeot, de nem lepődnék meg, ha ennek a trailernek lenne majd egy másik, némileg bővebb verziója is. Most már egyértelmű (számomra), hogy Luke csak cameozni fog, az egész történet az ő misztikusságára épül. A Ren lovagok jelenete tehát a látomásból van (akkor ez a spoiler is meg lett végre erősítve). Ahogy az is, hogy Maz Kanata kastélyához Han vezeti elő a hősöket. Tehát Han tudja, hogy ott bujkál Maz, aki ismeri (ismerheti) Luke tartózkodási helyét.

 

szerk.: Most az jutott eszembe, hogy a kardban van egy üzenet és ezért szereli szét a kardot Kanata. De ez csak egy kósza ötlet, máskülönben minek szerelné szét....

 

szerk 2.: úgy áll a dolog, hogy Luke épített egy akadémiát, amit a Ren lovagok szétkaptak. Maz Kanata, mint túlélő, elmenekült és kalóz lett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik Ren lovag mintha ugyanolyan pálcikát tartana, mint amilyen Reynek is van.

Amúgy a korábbi Rey felnéz az égre jelenet nincs benne, se az, amikor Poe az X-szárnyújával a háttérben áll és les valamit. Szóval lehet, hogy tényleg lesz még pár, kibővített változat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ott tuti maszk nélkül van.

Viszont most elbizonytalanodtam Rey Skywalker-utód mivoltával kapcsolatban. Talán tényleg Kylo Hanék gyereke? :hmm:

Azt hiszem, a havas bolygóról most már nem mondhatjuk, hogy Hoth 2.0. Az a bazi nagy hasadék elég jellegzetes motívum. És Jakku is kezd formálódni.

Rey és Finn nagyon úgy tűnik, hogy abban a kis jakkui faluban fut majd össze.

Az erőd bolygónak (Yavin?) meg úgy tűnik, harangoznak, legalábbis valami nagyon felszántja a tájat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik Ren lovag mintha ugyanolyan pálcikát tartana, mint amilyen Reynek is van.

Amúgy a korábbi Rey felnéz az égre jelenet nincs benne, se az, amikor Poe az X-szárnyújával a háttérben áll és les valamit. Szóval lehet, hogy tényleg lesz még pár, kibővített változat.

 

Meg van ott egy nagy pallós is! :D

 

A trailer trükkösen van vágva, de pár dolgot azért össze lehet rakni belőle.

 

1:27-nél jönnek velünk szembe a vízen Poe Dameronék, egyvonalban egy rakás X szárnyú. Előtérben pedig Maz kastélyának a romjai. Tehát Han elmegy Maz Kanatához, a First Order viszont követi és megtámadja a kastélyt, közben pedig megérkezik Poe a felmentősereggel. 1:28-nál szépen le is dől az egyik torony, szegény Maz menekülni kényszerül....és innét jön a kiegészítés: Han, Maz, Rey, Finn elfurikázzák Mazt a Yavini bázisra, lévén, már nincs otthona szegénynek, így a jelenet, amikor a fénykardot Leiának átadja (nála van, mert Ő szedte szét), a film végén kap helyet, az utolsó harmadban. Ha jól számolok, Leiát nem is látjuk, csak a film utolsó harmadában, amikor a yavini bázisról irányítja az eseményeket.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo tényleg egyre inkább Skywalker utódnak tűnik, de szerintem Rey is az lesz.

 

Amikor Kylo vallatja Poe Dameront az szép átfedés a Rebels azon jelenetével mikor Kanan fogságba van és az Inkvizítor hasonló módon próbál kiszedni belőle dolgokat.

 

A kedvenc részem a trailerből, ahogy a Ren lovagjai felsorakoznak Kyloval az élen. A párbajra nagyon kíváncsi vagyok, Finn elég aggodalmasan és remegve áll Kylo Ren előtt, aki határozottan lesújt rá. A This Christmas felirat előtti részeknél kissé Star Trek beütésű a zene. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo tényleg egyre inkább Skywalker utódnak tűnik, de szerintem Rey is az lesz.

Han úgy beszél Rey-el mint egy vadidegennel akit először lát. Szerintem ezután a trailer után óriási meglepetés lenne ha Rey-t bármelyik korábbi főszereplőhöz családi szálak kötnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen nekem is úgy tűnik hogy ha valaki itt Skywalker sarjadék akkor az Kylo Ren lesz.

 

Rey nem Solo és nem is Skywalker, a Falcon sem az övé, egyszerűen ellopja. 1:37-nél fut a saját hajójához, amit a Tie vadász felrobbant. Ezután felfut a Falcon rámpáján, ami ott áll a kikötőben (erről láttunk képet).

Han és Csubi ott lehet a kikötőben, mégpedig a csehóban, ugyanis egy spoiler szerint Csubi keze megsérül. Namost a trailerben látszik, hogy Csubi keze be van kötözve, tehát Han és Csubi éppen a csehóban vannak, amikor szerencsétlenségükre Rey elköti a hajót. A spoiler szerint Csubi verekedni fog a csehóban és ezért megsérül a keze. A kikerült koncepteken ugye még a robotkéz is felmerült, ami gondolom a film elején helyet kapó verekedés eredménye lett volna. Szerencsére ez nem lett megvalósítva, hiszen ha igaz a teória, akkor nem lett volna elég idejük, hogy Csubira a sérülése után robotkezet rakjanak. Tehát Rey és Finn ellopják a Falcont, Hant és Csubit felveszik a lázadók és a Falcon után mennek. A film első harmadában utol is érik és ekkor mondja Han a fedélzetre lépve, hogy otthon vagyunk. Rey csak egy tolvaj, semmi más. Elcsórja a Falcont és azzal menekülnek el.

 

 

Szerk.: így már teljes a kép, hogy az első spoilerek szerint

Han miért nem a Falconnal, hanem egy rombolóval közlekedik. Azért, mert a Falcont a film elején ellopják tőle, így kénytelen a felkelők egyik hajójával (ami történetesen egy ellopott romboló) a Falcon után menni. Beszívja a Falcont a hajó, Han és Csubi pedig újra birtokba veszi a masinát.

 

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han úgy beszél Rey-el mint egy vadidegennel akit először lát. Szerintem ezután a trailer után óriási meglepetés lenne ha Rey-t bármelyik korábbi főszereplőhöz családi szálak kötnék.

Akkor ez tényleg megfontolandó, megmondom őszintén a szövegekre még mindig elég nehezen tudok koncentrálni, annyira extázisba hozott a trailer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez tényleg megfontolandó, megmondom őszintén a szövegekre még mindig elég nehezen tudok koncentrálni, annyira extázisba hozott a trailer. :)

 

Az egész egy becsapás....Kylo Ren Han és Leia fia, Luke egykori tanítványa (ez nem tőlem van, spoiler). Rey csak egy tolvaj, semmi más, a Falcon eltulajdonítója.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer legdurvább része 1:45-nél látható. Először nem értettem, mi van a képen és mi a környezet, de csak kitaláltam (remélhetőleg).

 

Látjuk, hogy Rey nagyon sír egy tetem felett.

Hátul esik a hó és látszanak a fák is. Ha megnézitek, jól kivehető Finn bőrdzsekije, pontosabban a válla. Úgy néz ki, itt is igaz a spoiler, miszerint Kylo Ren levágja Finn kezét. Finn nem képzett kardforgató, látszik, hogy bénán is tartja a kardot, esetlenül. Kylo Ren egyszerűen lekaszabolja. Bezony...övé a tetem a földön.

 

 

Látjátok, ez itt Finn kabátjának a válla! Igaz a spoiler,

hogy Kylo Ren levágja Finnt (a spiler szerint csak a kezét)!

 

finn_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

1:56-nál a nagy robbanás az film elején a hangárban történik. Elsőre nem vettem észre, de kikockázva látszik az oldalsó ablakokon keresztül a hangár azon része, ahol a TIE vadászok parkolnak.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.