Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Geeks írta: :D

Han? Kylo Ren? Ugyan! Nekünk már most a rejtélyes, repülő rohamosztagos a kedvencünk az új STAR WARSból - akrobatikus mutatványokkal tér ki az űrhajók lövései elől.

10849032_871379832911504_40015343626746628_o.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért érzem kínosnak az olyan emberek reakciót, akik ennyire túljátsszák a dolgot, miközben ismerik a filmet? :hmm:

Nálunk jobban ugyan de a filmet ettől még nem ismerik. Emlékszem az első X-men egyik werkjében volt egy tök jó jelenet, ahol az egyik szinész mondta, hogy a forgatáson egy ekkora volumenű filmnél pláne ha effektek is dögivel vannak annyira nehéz rálátni hogy ez hogy áll össze -pláne hogy nem is idősorrendben veszik plusz a jelenetek jó részénél nincsenek ott-, hogy igazából csak nagyon reménykednek hogy a vágóasztalon ez valami normális film lesz és nem valami marhaság. Ott egész lehidaltak a szinészek mert korábban a képregényfilmek nagyon sután néztek ki.

Daisey egyébként konkrétan elsírta magát az ep.7 trailertől :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk jobban ugyan de a filmet ettől még nem ismerik. Emlékszem az első X-men egyik werkjében volt egy tök jó jelenet, ahol az egyik szinész mondta, hogy a forgatáson egy ekkora volumenű filmnél pláne ha effektek is dögivel vannak annyira nehéz rálátni hogy ez hogy áll össze -pláne hogy nem is idősorrendben veszik plusz a jelenetek jó részénél nincsenek ott-, hogy igazából csak nagyon reménykednek hogy a vágóasztalon ez valami normális film lesz és nem valami marhaság. Ott egész lehidaltak a szinészek mert korábban a képregényfilmek nagyon sután néztek ki.

Daisey egyébként konkrétan elsírta magát az ep.7 trailertől :)

Jó, tény, ez igaz, a készterméket ők sem látják, amíg nincs kész. De én akkor is szánalmasnak találom, hogy az egyik főszereplő sikítva veti be magát a kanapé mögé a trailer látványára. Bár megjegyzem, ezt bárkitől szánalmasnak találnám, pláne, hogy rögzíti és nyilvánosságra hozza. Ott van bennem a gondolat, hogy csak produkálja magát. Sajnos Daisy elsírásánál is az egyik gondolatom az volt, hogy színész, nem kerül neki semmibe színészkedni a kamera előtt. De az még szolid volt. Viszont Boyega nekem már sok. Persze lehetnek ezek valódi reakciók is, nem vonom kétségbe a lehetőségét, csak nekem valahogy ez már idegen, erőltetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem az lehet, hogy Chewbacca tartja Finnt a kezében. De nem kell mindjárt temetni.

Lehet, hogy valaki megmentette,amennyire tudta, és Rey csak az aggodalomtól sír.

 

 

 

Na iylet viszont nem látok bele....

 

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt ez a trailer, nagyon-nagyon tetszett. Most, hogy már jegy is van, roppantul izgatott vagyok attól, hogy új SW-filmet nézünk hamarosan :rock:

Azért a végén a Tickets now available szövegnél felvontam a szemöldökömet :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, tény, ez igaz, a készterméket ők sem látják, amíg nincs kész. De én akkor is szánalmasnak találom, hogy az egyik főszereplő sikítva veti be magát a kanapé mögé a trailer látványára. Bár megjegyzem, ezt bárkitől szánalmasnak találnám, pláne, hogy rögzíti és nyilvánosságra hozza. Ott van bennem a gondolat, hogy csak produkálja magát. Sajnos Daisy elsírásánál is az egyik gondolatom az volt, hogy színész, nem kerül neki semmibe színészkedni a kamera előtt. De az még szolid volt. Viszont Boyega nekem már sok. Persze lehetnek ezek valódi reakciók is, nem vonom kétségbe a lehetőségét, csak nekem valahogy ez már idegen, erőltetett.

 

Azért ha magadat látnád fénykardozni egy SW-filmben, te is sikítva vetnéd be magad a kanapé mögé. :P Pláne, hogy szerintem a másik fickó Boyega apja és akkor látta ezt először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az a gáz , hogy megtörténik, hanem az hogy közzéteszik.

Ripacskodás. És persze lehet kamu. Sok ember Dynamo-nak is elhiszi, hogy varàzsol a tvben...

Sosem kedveltem a reakcióvideókat. Olyan szemérmetlen, olyan "amerikai"..

Én miért nem sikitoztam? Pedig hardcore fan vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ha magadat látnád fénykardozni egy SW-filmben, te is sikítva vetnéd be magad a kanapé mögé. :P

Hát, ahogy nálunk a kanapé áll, ha átvetem magam rajta és azt levideózom, annak tuti sikere lenne. Mert mögötte az ablak van, aztán az erkély. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már le lehet tölteni 1080p -ben az előzetes, ami apple oldaláról szivárog le. 153 MB-os cuccot szedjétek, csak jobb egér gomb, mentés másként

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a linket.

 

Ma reggel felkelve gondoltam milyen jó lesz majd munkából hazajövet a trailert megnézni. Lassan ment az idő. Kb 11-kor egy kolléga megnézte a telefonján a trailert én csak a zenét hallottam. Már az is borzongató volt. Természetseen először a nagy monitoromon akartam látni full hd-ban. Az első megnézés annyira mellbevágott, annyi érzelmet szabadított fel bennem hogy egy épeszü gondolatom sem maradt. Azt már a délelötti zenét halva fogtam hogy érzelmes lesz, de erre a lórúgásszerü drámára nem számítottam. Iszonyatosan jó a trailer egy olyan érzelemdús palinak mint nekem. Kilóra megvett.

Anno sokáig úgy voltam vele hogy minek 7.rész(tulajdonképpen a mai napig), de most már minden világos.

Nagyon profi az egész folytatás.

Hogy mi tetszett a trailerben? Minden.

De nézzük sorjában. Abban én is biztos vagyok hogy Rey nem Skywalker-gyerek. Szinte biztos vagyok benne hogy az elején Leia kérdezi meg tőle hogy ki vagy. Csak ismerné ha a lánya vagy Luke-é lenne.

Most már biztos hogy a Ren Lovagjai a Sith-ek "utódai".

Han már elfogadja az Erő létezését és minden ami ezzel jár(Jedik, Sith-ek).

Mivel ezek Rey számára ismeretlen fogalmak ezért szinte biztos hogy Luke Jediképző Akadémiája befuccsolt azaz egy deka új Jedi nincs a Galaxisban. Hogy ez Kylo miatt volt-e vagy másért ez majd kiderül.

A trailert nézve szerintem az új trilógia egy ívet fog leírni. A totális sötétségből szerintem az EP IX-ben lesz világosság a Jedik újra felemelkedésével.

Apropó sötétség. A trailerből kitünik hogy a Galaxis még talán sötétebb állapotban van mint a Birodalom idején. Minden szürke, katonás, ködös, vagy lepusztult. Gyakorlatilag hőseink is rosszabb helyzetben vannak mint az endori győzelemnél.

Ezért árad dráma az előzetesből.

Egyszóval minden ok lesz a filmmel, sikerült egy teljesen új hangulatot teremteni, nincs prequel- vagy ot-érzésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos vagyok benne hogy az elején Leia kérdezi meg tőle hogy ki vagy.

 

 

A Disney megerősítette, hogy a trailerben lévő női hang az elején Lupita N'yongo karakteré.

 

“Who are you?” Maz Kanata (Lupita N’yongo), off-screen, asks Rey. “I’m no one,” she replies.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A Disney megerősítette, hogy a trailerben lévő női hang az elején Lupita N'yongo karakteré.

 

“Who are you?” Maz Kanata (Lupita N’yongo), off-screen, asks Rey. “I’m no one,” she replies.

 

 

 

Akkor mégis lehet Skywalker. Köszi az infot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy SW film szerep után nem biztos hogy ott laknál ahol most :D

Mondasz valami. :D

 

Mivel ezek Rey számára ismeretlen fogalmak ezért szinte biztos hogy Luke Jediképző Akadémiája befuccsolt azaz egy deka új Jedi nincs a Galaxisban. Hogy ez Kylo miatt volt-e vagy másért ez majd kiderül.

Valószínűleg Kylo miatt. Ahogy ott áll a hullák és a Ren lovagok gyűrűjében a szakadó esőben, az biztossá teszi, hogy ő a felelős valami nagy mészárlásért. És szerintem azok a hullák Luke tanítványai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kib*szott jó a trailer! Nem ilyenre számítottam. Ez valami új és mégis SW. Nagyon komolynak néz ki már az első film! Eddig ugye mindig lazábban indultak a trilógiák, de itt ennek nyoma sincs! Full drámának látszik. :o Természetesen már jó párszor megnéztem, pár gondolat kavarog is bennem.

 

Rey: nem tudom miért, és első olvasatra hülyeségnek tűnik, de úgy érzem ő egy Ren lovag csak valamiért ott hagyta őket. Nagyon süt egyes jelenetekből, hogy takargat valamit.

 

Finn: a modern klón. Elejétől birodalminak lett nevelve aki egyszer csak "öntudatra" ébred. A kiképzési metódust talán a régi Köztársaság korszakából vették át. Lehetséges, hogy ezeket a katonákat úgy képezték mint Rex -éket (erre látunk utalást a Rebels -ben is).

 

Ren: totál badass de nem hinném, hogy Skywalker. Ha az lenne tudná, hogy Vader nem kezdett el semmit. Sőt, ő volt aki végül is pusztulásba döntötte a Birodalmat.

 

A többi szereplő is nagyon jó, és én főleg Han -on lepődtem meg, hogy mennyit szerepel. Benne lesz a sűrűjében. Az a jelenet pedig önmagáért beszél, amikor Leia aggodalmas arccal Han keblére hajtja a fejét! Eltelt 30 év és megint sz*rban vannak! Bár lehet, hogy ebben benne van a közös gyermek miatti aggódás is.

 

A látvánnyal meg vagyok elégedve, a bolygók kezdenek alakot ölteni és az akciók pedig SW -hez méltók lesznek. Szerintem nagyon nagyot fog ütni a film a moziban, mert még mindig alig tudunk valamit róla. Nehéz két hónap lesz ez. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey: nem tudom miért, és első olvasatra hülyeségnek tűnik, de úgy érzem ő egy Ren lovag csak valamiért ott hagyta őket. Nagyon süt egyes jelenetekből, hogy takargat valamit.

Ebben lehet valami. Korábban írtam, hogy a Kylo körül álló Renek egyike mintha ugyanolyan botot tartana, mint amivel ő rohangászik. Lehet ezért? Rey Ren volt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben lehet valami. Korábban írtam, hogy a Kylo körül álló Renek egyike mintha ugyanolyan botot tartana, mint amivel ő rohangászik. Lehet ezért? Rey Ren volt? :)

 

Lehet, most lőtted el a 9. rész "én vagyok az apád" jelenetét! :cool:

 

Rey: Sosem mondtam el, miért menekültem a Jakkura.

Finn: Azt hittem, guberálni...

Rey: Nem...én is REN vagyok.

Finn: Neeeeeeeee!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben lehet valami. Korábban írtam, hogy a Kylo körül álló Renek egyike mintha ugyanolyan botot tartana, mint amivel ő rohangászik. Lehet ezért? Rey Ren volt? :)

És így lehetnek testvérek is Kylo -val. Így akkor már lenne értelme Rey bujkálásnak is a Jakku -n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már le lehet tölteni 1080p -ben az előzetes, ami apple oldaláról szivárog le. 153 MB-os cuccot szedjétek, csak jobb egér gomb, mentés másként

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

Eltelik fél év és ugyanúgy nem megy. Most megoldottam amúgy, de egész máshogy! ;)

 

Kib*szott jó a trailer! Nem ilyenre számítottam. Ez valami új és mégis SW. Nagyon komolynak néz ki már az első film! Eddig ugye mindig lazábban indultak a trilógiák, de itt ennek nyoma sincs! Full drámának látszik. :o Természetesen már jó párszor megnéztem, pár gondolat kavarog is bennem.

 

Rey: nem tudom miért, és első olvasatra hülyeségnek tűnik, de úgy érzem ő egy Ren lovag csak valamiért ott hagyta őket. Nagyon süt egyes jelenetekből, hogy takargat valamit.

 

Finn: a modern klón. Elejétől birodalminak lett nevelve aki egyszer csak "öntudatra" ébred. A kiképzési metódust talán a régi Köztársaság korszakából vették át. Lehetséges, hogy ezeket a katonákat úgy képezték mint Rex -éket (erre látunk utalást a Rebels -ben is).

 

Ren: totál badass de nem hinném, hogy Skywalker. Ha az lenne tudná, hogy Vader nem kezdett el semmit. Sőt, ő volt aki végül is pusztulásba döntötte a Birodalmat.

 

A többi szereplő is nagyon jó, és én főleg Han -on lepődtem meg, hogy mennyit szerepel. Benne lesz a sűrűjében. Az a jelenet pedig önmagáért beszél, amikor Leia aggodalmas arccal Han keblére hajtja a fejét! Eltelt 30 év és megint sz*rban vannak! Bár lehet, hogy ebben benne van a közös gyermek miatti aggódás is.

 

A látvánnyal meg vagyok elégedve, a bolygók kezdenek alakot ölteni és az akciók pedig SW -hez méltók lesznek. Szerintem nagyon nagyot fog ütni a film a moziban, mert még mindig alig tudunk valamit róla. Nehéz két hónap lesz ez. :D

Mindennel egyetértek, örülök, hogy Kylo-val kapcsolatban ugyanúgy vélekedünk. Kicsit nehéz így, hogy jelenleg 2 topicban megy a diskurzus a trailer miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És így lehetnek testvérek is Kylo -val. Így akkor már lenne értelme Rey bujkálásnak is a Jakku -n.

A beszélő Kylo Ren figura(a játék), hogy is faggatja Reyt?

"..You are scavenger?" Ez előtt mond mást is?

Nem emlékszem tisztán, de lehet, hogy ebből kiderül, hogy ismerhette-e korábbról?

 

Szerk.: nem Ismeri korábbról!

"Is it true? You are just a scavenger?"

Habár ez mindkettő lehet. attól függ mennyi benne a gúny.. :hmm:

http://www.youtube.com/watch?v=Y4D0wnze6ZI

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.