Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Force awakens stílusában készült előzetes az eredeti trilógiához

 

Köszi! Ez a szösszenet mutatja talán a legjobban, ami már eddig is elég durván szembetűnő volt: az új részben elképesztő, mennyire dinamikus lesz a kameramozgás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt megint ki-ki úgy értelmezi, ahogy akarja. Én pozitívan!

Én úgy értelmezem, hogy Chewbacca megerőszakolta Padmét, és ebből a frigyből lett J. J. Abrams, aki megrendezte az ep21-et. Helyes? :evil: Ha már mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja.... :D:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Messzemenő következtetéseket hiba lenne levonni ebből. Szerintem itt egy dolog biztos. Csernék János. Egyébként csak egy sima trailer szinkron, ami sokszor marhára nem fedi a véglegest!

Hozzátenném, hogy számomra így is működik! Bár tudható, hogy én azon kisebbség tagja vagyok, akit nem zavar a szinkron. :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hallom, hogy Reyt Ahsoka szinkronizálja? :)

Szerintem annyira nem rossz - hallottam én ennél már sokkal rosszabb szinkronos előzetest is, lásd a b*zi Ultront. Most is attól féltem, hogy Kylo mondjuk egy kislány hangján szólal majd meg, de nem, egész jól eltalálták. Rey hangja is jó, Finné is jónak tűnik ennyi után, Csernák meg... Na, Han Solo valódi hangja Csernák János, csak Lucas újraszinkronizáltatta Harrison Forddal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hallom, hogy Reyt Ahsoka szinkronizálja? :)

Nem tűnt fel. Azt kell mondjam beleférne. Nem vagyok benne biztos. A mozifilmek világában még mindig jobb, mintha Zsigmond Tamara lenne.

az is tetszett, hogy a "Jedi"-t, "Jedi-rend"nek fordították, mert mindig is megvolt a többeszám érzetem a monológ kapcsán. Olyan általánosságban beszél Han szerintem.

Jól megfogták.

Nem úgy mint az első teaserben az "ősi erő" meg a "sötét oldal és a fény"..-na az rossz. Ez meg egész jó.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.