Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom,hogy láttátok e már .Na ez már valami. Itt több mindent mutatnak meg :D Csak az nézze meg aki nem akar több dolgot látni a magyar előzeteshez képest.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SdAUiyeJMFQ

 

 

Ody. Töröld ezt a bejegyzésemet . Köszönöm.

Szerkesztve: - RoCSeV
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na korán örültem hogy végre berakhattam valami frankó új dolgot amit más tán nem rak be. Letöltöttem és felraktam ezt a videót a youtube-ra majd betettem azt a spoilermentes topikba erre valaki később csak benyomja megint. Köszi Lenci! Hogy nem tudtál szétnézni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne beszélj velem így. Felesleges végig hisztizni a fórumot. A Theatrical trailer topikba egyébként inkább tartozik a cucc, de nem tudom mit panaszkodsz, a diskurzus úgy is abban a topikban folyik, ahol te megosztottad. Ez nem verseny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem tudom hányadjára nézem meg, de fantasztikus ez az előzetes. :yes: Elképesztő felvételek vannak benne. Ahogy Rey áll a gigantikus hajtómű előtt, vagy ahogy a TIE-ok repülnek háttérben a naplementével (ez a kedvencem), de "párologtatók" mögötti naplemente, vagy a lángszórózós rohamosztagosok is remekül festenek. Meg is nézem még néhányszor. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne beszélj velem így.

Te beszélsz aki beszóltál nekem? Amúgy nem hiszem hogy úgy beszéltem ahogy nem kellett volna.

 

 

'A Theatrical trailer topikba egyébként inkább tartozik a cucc,
Az se biztos hogy mozis az a tréler. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem tudom hányadjára nézem meg, de fantasztikus ez az előzetes. :yes: Elképesztő felvételek vannak benne. Ahogy Rey áll a gigantikus hajtómű előtt, vagy ahogy a TIE-ok repülnek háttérben a naplementével (ez a kedvencem),

 

Engem is a naplemente felől érkező Tie-vadászok látképe fogott meg a leginkább. :) Kíváncsi vagyok, a japánon túl lesznek-e még újabb trailer-összeállítások más országok számára is.

 

 

Te beszélsz aki beszóltál nekem? Amúgy nem hiszem hogy úgy beszéltem ahogy nem kellett volna.

A további OFF-ok törlésre kerülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért, de a japán trailer az első amire azt mondom, igen, ez egy meggyőző film trailer. Ütős, velős, hangulatos, ez már mindenkinek szól nem csak a rajongóknak. Persze az eddigieket sem jutna eszembe leszólni, és eddig is sejtettem hogy jó lesz a film, még mielőtt megkérdeznétek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

 

Most kérjek elnézést hogy belinkeltem???

 

On

Nem kell! Inkább többször, mint egyszer sem.

 

Rog! Miért kell személyes sértésnek venni, ha valaki más is belinkeli, amit Te? Nyilván nem szerencsés, de ahogy mostanában letorkolod emiatt a fórumtagokat, az nonszensz! Nyilván mindenkinek csak az jár a fejében, hogy megosszon valami újat a fórumtagokkal, amiket ő maga látott a neten. Magasról le van ejtve, hogy ki volt az "első".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek a nappali erdős részek olyan furcsák, nem tudom megmondani, hogy miért. Talán a kamerakezelés eltérő a többihez képest, de ezt már a korábbi szösszeneteknél is éreztem (amelyek végül aztán nem kerültek be az eredeti trailerbe).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha Kylo azt mondaná, hogy "I will fulfill our destiny..." ez most a Ren lovagokra vonatkozik, vagy mondjuk rá és Vaderre? Ja és feltenném azt a kérdést, ami már az előző trailernél is felmerült :D, itt most az elején meg a végén ugyanaz beszél (Kanata)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki beszél a végén (bár először Reyre tippeltem), minden egyes mondat, amit a csajok mondanak a trailerben, teljesen másképpen hangzik, szóval fene tudja. Mondjuk a fülem nem a legjobb.

 

Bomarr megjegyzésére reagálva szerintem a filmtől is eldobjuk majd az agyunkat, az már most biztos :rock:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Megint besz*rtam." :clap:

Ugyan a Jakkúról a párologtatók megjelenésével már sosem mossuk le, hogy Tatooine v2.0, de legyen ez a film leggyengébb pontja. A látvány pazar, a feeling feel good, az operatőrnek én már most odaadnám az Oscart (TIE vadászok a napfelkeltében, már az ötlet olyan gyönyörű, hogy könnyekbe lábad a szemem, hát még a megjelenése). Nagyon baba ez az egész így egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Rey. Vajon hogy menekül meg ebből a szorult helyzetből?

Számomra az egyik legspoileresebb kép ami valaha is kikerült!

Nagyon kemény!

 

Én hülye! Még a topicot is eltévesztettem. szóval ez egy új trailer része? Áhh állllat!!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.