Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Tele van kifejezetten igényes felvételekkel a trailer, most nézem már sokadjára és kb. 1:06-nál mikor ott a Jakkun a sötétben robban valami BB-8 mögött az is milyen jól néz ki. :)

Egyébként most, hogy kaptunk egy közelit Kylo fénykardjáról, jobban szemügyre vettem a fegyvert és egyre jobban tetszik. Ahogy kijön a főpenge és mintha az a "láng/lézer" így osztódva kifújna keresztvasként ez nagyon vagány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen micsoda hangulata van ennek a trailernek! :yes: És ezek a képek....! Atyám! Az x-wing kívülről filmezve mekkora már? Csubakka meg nagyon kemény. :D Jó látni végre jelenetet az ellenállás bázisáról is. Na megyek és megnézem még vagy százszor. :D

 

Nekem ezek a nappali erdős részek olyan furcsák, nem tudom megmondani, hogy miért.

Nekem is furák, nem igazán illik a napsütötte erdő hangulata a cselekményhez. Talán nálad is ez lehet a baj. Filmben valószínűleg jól lesz megoldva.

 

A vaporatorok eléggé Tatooine-osak, viszont a trailertől eldobtam az agyam. A látvány elképesztő.

No igen...az a fránya Tatooine. :P Egyébként is egyetértek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C3PO is kellett már. :D A legérdekesebb Rey szövege a végén, miszerint nem a remény halt meg hanem inkább megtalálták. Szerintem ezt Finn -re érthette, mert bár meghalt valaki de Fionn -ről meg kiderül, hogy jó lesz Jedinek. Vagy valami hasonló. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C3PO is kellett már. :D A legérdekesebb Rey szövege a végén, miszerint nem a remény halt meg hanem inkább megtalálták. Szerintem ezt Finn -re érthette, mert bár meghalt valaki de Fionn -ről meg kiderül, hogy jó lesz Jedinek. Vagy valami hasonló. :D

ez jól bekombináltad! ;) És ki lehet aki meghalt? De ezt Rey mondja? Nem Kanata és épp Reyre vonatkozik? eddig is Ő monologizált az erőről és ez is olyan mintha ahhoz tartozna..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nyilván tévedek, bocsi, de olyan pátoszos megjegyzés és mivel Ő van képen, azthittem ,hogy "őt kommentálják".

Kanatanak tulajdonítottam..

Az elején egyébként mit mond a családról Rey?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először megkérdezi BB-8-at, hogy honnan jött, utána azt mondja, hogy mindent tud a várakozásról, ezután BB valószínűleg rákérdez, hogy kire vár, és erre mondja Rey, hogy a családjára.

Ponotsabban:

-Bi bu bi.

-Where do you come from?

-Bi bu bu.

-I know all about waiting.

-Bi bi bu

-For my family

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is furák, nem igazán illik a napsütötte erdő hangulata a cselekményhez. Talán nálad is ez lehet a baj. Filmben valószínűleg jól lesz megoldva.

Igen, talán ez lehet. Kicsit olyan Éhezők viadala-hangulata van, de ez a filmben egyáltalán nem lesz zavaró, csak olyan fura. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a spoileres topicban ezt már kibeszéltétek, de mint teljesen anti spoileres-nek, most szöget ütött a fejemben, hogy mi van, ha "hope is lost" igazából Luke halálát takarja :para:

Nekem meg az jutott eszembe, hogy mi van, ha Finn meghal, de felbukkan a film végén Luke? Az elég kegyetlen lenne Finnre nézve ezzel a szöveggel kombinálva, de akár még ez is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először megkérdezi BB-8-at, hogy honnan jött, utána azt mondja, hogy mindent tud a várakozásról, ezután BB valószínűleg rákérdez, hogy kire vár, és erre mondja Rey, hogy a családjára.

Ponotsabban:

-Bi bu bi.

-Where do you come from?

-Bi bu bu.

-I know all about waiting.

-Bi bi bu

-For my family

 

Azért ez bíztató! :yeah: Bár jelnthet még egyet s mást.

 

Amúgy nekem ez nem külön trailer. Inkább Az előző alternatív változata. Nagyon bejött, főleg így derült égből..stílusban, de az előző jobban egyben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először megkérdezi BB-8-at, hogy honnan jött, utána azt mondja, hogy mindent tud a várakozásról, ezután BB valószínűleg rákérdez, hogy kire vár, és erre mondja Rey, hogy a családjára.

Ponotsabban:

-Bi bu bi.

-Where do you come from?

-Bi bu bu.

-I know all about waiting.

-Bi bi bu

-For my family

Szinte 100 százalék biztos vagyok benne, hogy az "I know all about waiting" az Brienne... vagyis akarom mondani Phasma hangja. A többi válasz az Rey.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte 100 százalék biztos vagyok benne, hogy az "I know all about waiting" az Brienne... vagyis akarom mondani Phasma hangja. A többi az Rey.

És a végén? Kanata, vagy Rey? Eddig biztos voltam benne, hogy Rey, de Zééé szokásos magabiztossága elbizonytalanított.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.