Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A végén az akkora Rey mint ide Nagykáta! Nem is értem miként lehet másnak hallani?

 

Két különböző hang, különböző akcentus. A trailer végén Kanata beszél. Miért is adnának Rey szájába ilyen bölcselkedést? Mintha Luke az EP IV-ben kijelentené; nem halt meg a remény....látom már felragyogni az új csillagot. Ez Kanata bölcselkedése és lehet, hogy benne sem lesz a filmben, csak sima trailer narráció.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két különböző hang, különböző akcentus. A trailer végén Kanata beszél. Miért is adnának Rey szájába ilyen bölcselkedést? Mintha Luke az EP IV-ben kijelentené; nem halt meg a remény....látom már felragyogni az új csillagot. Ez Kanata bölcselkedése és lehet, hogy benne sem lesz a filmben, csak sima trailer narráció.

Ez utóbbinak én pl. örülnék, mert elég szájbarágós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két különböző hang, különböző akcentus. A trailer végén Kanata beszél. Miért is adnának Rey szájába ilyen bölcselkedést? Mintha Luke az EP IV-ben kijelentené; nem halt meg a remény....látom már felragyogni az új csillagot. Ez Kanata bölcselkedése és lehet, hogy benne sem lesz a filmben, csak sima trailer narráció.

Míg a srácok nem írták, eszembe se jutott volna, hogy Rey lehet, aki beszél.

Rémbéna húzás lenne, hogy míg sír a képen, közben önmagát kommentálja.

És tök olyan, mintha Kanata korábbi erő-momológjához tartozna ez a szöveg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Mondjuk pont emiatt nagyon Star Warsos.

 

Igaz, a Star Wars tele van ilyen teátrális (banális) kiszólásokkal.

 

Ön az egyetlen reményünk, ez a fiú minden reményünk, vele van az erő stb. stb.

 

Nincs nagy jelentősége.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nekem egyértelműen a második tetszik jobban. A Tie vadászok a naplementénél nagyon durvák.

Kicsit amúgy olyan érzésem van, mintha az előző trailer-ből kivágták volna az "unalmas" részeket.

P.S. Itt unalmas részen azt értem, hogy 100. megnézésre azt már átugrom:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp egy szép péntek estét töltök el itthon, játszom majd megnézek egy filmet aztán feljövök a fórumra. Gyanús hogy miért született ma 2-3 oldal hozzászólás ezen topicban. Elvileg már nem adnak ki új trailert. Aztán mégis.

Hát ez elképesztő. Az új kameraállások lélegzetelállítóak. A kamera az X-Wing kinyitott szárnyai KÖZÖTT helyezkedik el? Zseniális. Tie-vadászok naplementében? Felülmúlhatatlanul ötletes.

Aztán jön a for my family? Amiből számomra egyértelmüen kiderül hogy Rey Skywalker-sarj? Hisz a nagybetűs család az sw-ben Skywalker névre hallgat. Kylo keresztkardja Rey nyakánál mekkora már? Csak nem azért habozik mert ő a hugicája?

 

Nem tudom elmondani mennyire várom ezt a csodát. Ez már nekem nem film hanem minden idők legjobb folytatása. Újból megírnám. EZÉRT kellett folytatni. EZÉRT volt érdemes. Valószinú marha szerencsés ember vagyok. A tökéletes zárást egy olyan epizóddal folytatják ami nem zárja le az egészet.

A fentieket még nyár elején is ha leírom magam zártam volna be jómagamat elmegyógyintézetbe hogy mi az hogy lehet a tökéletes véget folytatni nagyon jól.

Hát lehet. Így.

Azt is kijelentem hogy áldom azt a nem tudom kit aki George Lucas kezét vezette mikor aláírta azt a szerződést amely tartalmazza a Lucasfilm eladását a Disneynek. Az sw szempontjából a lehető legjobb döntés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó erre haza jönni a részeg péntek estéből. :D

 

Nos ez az előzetes talán többet elárul mint bármely korábbi, azért szerintem az előzőhangulatában magasan veri, de nagyon jó ez is. A végén szerintem is Kanata beszél, Finn feltételezett halála pedig érdekes feltevés én sosem tartottam elképzelhetetlennek, habár még mindig úgy vélem, hogy Han fog meghalni a filmben, és két fontos pozitív szereplő halála szinte biztos nem történik meg, de de talán épp ez a nagy csavar, hogy nem a valószínűnek vélt Han halál következik be, hanem az egyik új főszereplőé. Egyébként ahogy Nutenak és Odynak nekem is Kylo Ren a napfényben fénykarddal, ez egy apró ám szembetűnő újítás amit előzetesen szokni kell, de filmben biztos nagyot üt majd. A naplementében érkező TIE-vadászok pedig mindent visznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagyon király az új japán trailer!!!! :clap: Kezdem magam újra gyereknek érezni, amikor elképzeltem, milyen lenne a Millenium Falcon-on Han Solo-ékkal utazni az aszteroida mezőben, olyan "otthonosnak" éreztem akkor az űrhajót, és a trailerekben eddig látott MF-os jelenetekben ugyanezt érzem, mikor bemutatkoznak egymásnak a fiatalok, amikor Han mesél a régi dolgokról... A naplementében futó TIE-ok látványok, és persze az EP IV-ben is simán beleillő, párologtatós Tatooine 2.0 jelenet hidegrázós! :peace: Szerintem az Első Rend a Tatooine közelében kisérletezett a csillagrendszer pusztító fegyverével és véletlenül kilőtte az egyiket a kettőből ami a napját adja a Tatooine-nak és így lett a Jakku :yeah: Kezdek úgy hozzáállni ehhez a témához, hogyha már így alakult, hogy van ez a Jakku, akkor nem érdekel, max. majd magamban másként hívom, de hogy mesés hangulatot fog kölcsönözni az egész filmnek, az biztos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Első Rend a Tatooine közelében kisérletezett a csillagrendszer pusztító fegyverével és véletlenül kilőtte az egyiket a kettőből ami a napját adja a Tatooine-nak és így lett a Jakku :yeah:

 

Én is pont ezen filóztam tegnap. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.