Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Nem tűnt fel. Azt kell mondjam beleférne. Nem vagyok benne biztos. A mozifilmek világában még mindig jobb, mintha Zsigmond Tamara lenne.

az is tetszett, hogy a "Jedi"-t, "Jedi-rend"nek fordították, mert mindig is megvolt a többeszám érzetem a monológ kapcsán. Olyan általánosságban beszél Han szerintem.

Jól megfogták.

Nem úgy mint az első teaserben az "ősi erő" meg a "sötét oldal és a fény"..-na az rossz. Ez meg egész jó.

A Jedi Rend nekem is tetszett. Kanata borzalmas volt, Rey hangja szódával elmegy, de Finné abszolút karakteridegen. Kylo nem rossz, de az eredeti ott is sokkal jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor rájöttem, hogy Kylo-nak is ilyen torzított, "darthvaderes" hangja lesz, egyből legyintettem, hogy oké, ezt a filmet sem fogom szinkronnal nézni (az EP4-5-6-t többek között Darth Vader szinkronja miatt vagyok képtelen megnézni magyarul) - most viszont örülök, felőlem ez a torzítás és mélység maradhat, mert kicsit még babrálnak vele és premierre borul az egész :rock: Csernák kivételével a többi viszont gyenge, de szerintem ez kiforrja magát a végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért nem úgy tűnik, mintha Molnár Ilona lenne Rey hangja.

Mivel nem az Rey hangja Földes Eszter (Katniss Az éhezők viadala) Finn hangja pedig Szatory Dávid (Peeta, Az éhezők viadala) lehet hogy a szomszéd szobába az új Az éhezők viadala filmet szinkronizáltak :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem az Rey hangja Földes Eszter (Katniss Az éhezők viadala) Finn hangja pedig Szatory Dávid (Peeta, Az éhezők viadala) lehet hogy a szomszéd szobába az új Az éhezők viadala filmet szinkronizáltak :D :D

Lehet

Különben nekem tetszik a szinkron. Nem azt mondom, hogy csodás, de lehetett volna rosszabb is. Meg persze jobb is. De nekem így bejön. :)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi Rend nekem is tetszett. Kanata borzalmas volt, Rey hangja szódával elmegy, de Finné abszolút karakteridegen. Kylo nem rossz, de az eredeti ott is sokkal jobb.

Jólvan, James Earl Jones is jobb Hollósy Frigyesnél pl. De jó, hogy nem nagyon rossz.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ez a szinkronos előzetes, kíváncsi leszek rá majd a moziban. ;)

 

Nekem kifejezetten bejön, főleg Rey szinkronja :)

Nekem is tetszett, Csernák meg Csernák. Sose fog megöregedni a hangja. :D Olyan mint '84 -ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

komoly? Azért ez leeshetett volna. Hányszor láttad eredetiben? 1x? :P

 

Örömmel látom, mekkora figyelmet öveznek a hozzászólásaim. :)

Ezt múlt pénteken írtam:

 

Egyébként lehet, hogy amatőr kérdés (a hangfelismerés sose volt az erősségem), de... a theatrical trailerben Rey vagy Lupita mondja, hogy "The Force, it's calling to you... just let it in."?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel látom, mekkora figyelmet öveznek a hozzászólásaim. :)

Ezt múlt pénteken írtam:

Sky! A spoileres topicban volt róla szó, hogy a Lucasfilm megerősítette, hogy Maz Kanata a női hang az elején és a végén. Vagy spoilermentes vagy? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! A spoileres topicban volt róla szó, hogy a Lucasfilm megerősítette, hogy Maz Kanata a női hang az elején és a végén. Vagy spoilermentes vagy? :)

Nap végén igyekszem mindent visszaolvasni, de előfordul, hogy átsiklok 1-2 dolog felett. Ez is ilyen lehetett.

Gondoltam, egyszerűbb megkérdezni, mint visszaolvasni 18 oldalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nap végén igyekszem mindent visszaolvasni, de előfordul, hogy átsiklok 1-2 dolog felett. Ez is ilyen lehetett.

Gondoltam, egyszerűbb megkérdezni, mint visszaolvasni 18 oldalt.

"Átsiklottál"pár hsz-en? 3-mal lejjebb, meg ezt kérted számon rajtunk! Hogy van ez? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Átsiklottál"pár hsz-en? 3-mal lejjebb, meg ezt kérted számon rajtunk! Hogy van ez? :evil:

Lehet, hogy velem van a baj, amiért meló után, fáradtan már nem 100%-os a figyelmem. Teljesen ugyanaz a dolog, mintha 1 komment felett egyszerre siklana el egy egész fórum. ;)

 

Touché! :)

De várhattál már egy ilyen lehetőségre. :roll:

 

Részemről OFF vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De várhattál már egy ilyen lehetőségre. :roll:

Rettenetesen, el sem tudom mondani, mennyire. Tíz éve ezen görcsölök, ezt vártam, csak ezért jöttem ide, csak ezért lettem Star Wars rajongó. Most viszont olyan üresnek érzem az életem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez se semmi. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=5_6IFtC40vE

 

 

 

Valakinek van már infója arról, hogy mely mozifilmek előtt lesz leadva az előzetes? :)

Hivatalos infó nemigen van róla. Úgy hírlik hogy a Spectre alcímű Bond múvi előtt fog a mozikban debütálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos infó nemigen van róla. Úgy hírlik hogy a Spectre alcímű Bond múvi előtt fog a mozikban debütálni.

Angliában ahol már megy a Spectre ott a film előtt debütált már. Mivel mind a 2 filmet a Forum Hungary forgalmazza valószínűleg ott fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.