Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

azt még sok esetben nem tudni, hogy ki kihez beszél! Te levágtad, hogy Reynek mondja ezt Han?

Mivel Rey kérdezi ezért valószinü. Ahogy a lenti játékfigura szövege is egyértelműen arra mutat hogy nem ismerik egymást. Biztosat nyilván nem lehet mondani, de nagyon úgy tűnik hogy nincs közös múlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Rey kérdezi ezért valószinü. Ahogy a lenti játékfigura szövege is egyértelműen arra mutat hogy nem ismerik egymást. Biztosat nyilván nem lehet mondani, de nagyon úgy tűnik hogy nincs közös múlt.

Nem biztos!

ezer ilyen párbeszéd volt már és lehetne is:

pl.:

Kylo: "-harcolj, küzdj meg velem!"

Rey:"-nem, végeztem azzal az élettel"

Kylo:"-Igaz ez? -Csak egy guberáló vagy?"

Nyissz! :death:

Ha így valósítják meg, akkor van közös múlt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos!

ezer ilyen párbeszéd volt már és lehetne is:

pl.:

Kylo: "-harcolj, küzdj meg velem!"

Rey:"-nem, végeztem azzal az élettel"

Kylo:"-Igaz ez? -Csak egy guberáló vagy?"

Nyissz! :death:

Ha így valósítják meg, akkor van közös múlt..

Na most már csak azt kell megmagyarázni, hogy miért nincs gőze se az Erőről és miért kell neki kiselőadást tartani erről. Vagy hogy ha van hatalma akkor miért a világ legprosztobb környékére ment. Obi-Wan azért bújdosott a Tatooine-on mert ott volt Luke családja aki felnevelte a kissrácot. Rey? Miért lett főguberáló? Egy bolygón ahol csak egy katasztrófa túlélői élnek. Mikor teljesen egyedül van miért kell neki biztositószerelés, hogy ott járkáljon az űrhajó belsejében? Használhatná az Erőt. Nem néz senki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetseen először a nagy monitoromon akartam látni full hd-ban.

Én elqvultam, és a konyhában megnéztem a telefonon :) Az eleje lepett meg legjobban, persze jó értelemben, fantasztikus hangulata van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy gyűjtögető.

Olyan gyűjtögető, aki még gyűjtögetőket is gyűjt (Rey).

 

Mint a Marvel univerzumban a gyüjtő, aki fél birkát hord kiterítve a vállán. :)

 

Egyébként az ilyen apróságokért vagyok odáig, már nem a vállon hordott birkáért, hanem, hogy ügyelnek a részletekre. Ennyi kapcsolat bőven kell a prequel/TCW/Rebels részekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint a Marvel univerzumban a gyüjtő, aki fél birkát hord kiterítve a vállán. :)

 

Egyébként az ilyen apróságokért vagyok odáig, már nem a vállon hordott birkáért, hanem, hogy ügyelnek a részletekre. Ennyi kapcsolat bőven kell a prequel/TCW/Rebels részekkel.

Az tuti, hogy valaki nagyon odatette magàt ezügyben. Azért egy Ziró tetkó motívum?! Ez már törődés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell zászlaja nincs ott???? Ez nem fer....

 

Egyébként továbbra is az a véleményem, hogy komoly hangulatú a trailer. Főleg ha összevetjük, mondjuk az EPI kissé mesésebb bemutatójával. Talán valamivel idősebb korosztályt akarnak megszólítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell zászlaja nincs ott???? Ez nem fer....

 

Egyébként továbbra is az a véleményem, hogy komoly hangulatú a trailer. Főleg ha összevetjük, mondjuk az EPI kissé mesésebb bemutatójával. Talán valamivel idősebb korosztályt akarnak megszólítani?

Nyugi, ott vana az valahol...;)

Igen, az ep I korosztàlya is felnőtt...

Most nem a 8 éves fiúk a célközönség!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell zászlaja nincs ott???? Ez nem fer....

 

Egyébként továbbra is az a véleményem, hogy komoly hangulatú a trailer. Főleg ha összevetjük, mondjuk az EPI kissé mesésebb bemutatójával. Talán valamivel idősebb korosztályt akarnak megszólítani?

 

Azért az EPI teaser továbbra is a legjobb Star Wars trailer ever!

 

Az tuti, hogy valaki nagyon odatette magàt ezügyben. Azért egy Ziró tetkó motívum?! Ez már törődés!

 

Az valójában a Black Sun jele. (Xizor)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zászlók szuperek, egy-kettő még valamennyire ismerős is volt. :) És hát ezek is a prequel tiszteletbentartását jelzik, ez mindenképp jó. :)

 

A trailer alapján szerintem nyomasztó hangulatú film lesz, talán majdnem annyira, mint a Sith-ek bosszúja. A legmeghatóbb jelenet szerintem is Han és Leia összeölelkezése volt. Leia arcán a végtelen szomorúság figyelhető meg. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell zászlaja nincs ott???? Ez nem fer....

 

Egyébként továbbra is az a véleményem, hogy komoly hangulatú a trailer. Főleg ha összevetjük, mondjuk az EPI kissé mesésebb bemutatójával. Talán valamivel idősebb korosztályt akarnak megszólítani?

 

 

Ugyanezt érzem én is. Szerintem drámaibb lesz mint az EP3. Olyan a Galaxis mintha a Pokol legmélyebb bugyra lenne. Jól mutatja ezt a rengeteg lemészárolt hulla a Ren-ek körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az EPI teaser továbbra is a legjobb Star Wars trailer ever!

 

 

Igen, ezzel én is így vagyok. Annak, abban a közegben, abban az évben valahogy sokkal nagyobb hatása volt.

Ma már valahogy túl könnyű minden: előzetes infók, kémjelentések, találgatások, imdb, stb... akkor, az ott maga volt a megdöbbenés. Gyakorlatilag a semmiből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezzel én is így vagyok. Annak, abban a közegben, abban az évben valahogy sokkal nagyobb hatása volt.

Ma már valahogy túl könnyű minden: előzetes infók, kémjelentések, találgatások, imdb, stb... akkor, az ott maga volt a megdöbbenés. Gyakorlatilag a semmiből...

 

Nem volt internet, legalábbis nem volt ilyen mértékben elterjedt, ami azt is jelentette, hogy visszafogottabb volt a híráram. A világ minden téren lasabb volt, kevésbé felfokozott. Jobban értékeltük a keveset, ma meg már annyira telítődött az ember, hogy képtelen értéket tulajdonítani bárminek is. Ez a trailer is szuper, de élményszámba sem megy az EPI teaser mellett. ÉS persze 2005 óta folyamatosan kapjuk a Star Warst, tehát nincs az a 20 éves űr, amit anno hirtelen kitöltött az EPI teaser megjelenése. Persze a felfokozott várakozás is felelős az EPI "bukásáért". Az EPVII -el szemben már nincsenek akkora elvárások, hiszen az mégsem Vader és Obi Wan, meg a jedik ténykedéséről szól. Kisebb a súlya, kevesebb a tétje. Palpatine már halott és akármilyen hatalmas főgonoszt is hoznak be, Vader és a császár kettőse mellett labdába sem rúghat, ha csak nem öntik nyakon valami akkor drámával, ami még az én vagyok az apádat is képes lesz felülmúlni.

Azt elismerem, hogy ha netán kiderülne, hogy a háttérben végig R2-D2 mozgatta a szálakat, na az felérne egy lórúgással. Vagy kiderülne, hogy Csubakka nőnemű. hahaha :) Itt a legnagyobb dráma az ismert szereplők elhalálozása lesz, illetve kell az apa - fia kapcsolat, ami ugye (szerintem és a spoilerek szerint) adott is lesz Han és tudjukki személyében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutottam el csak oda, hogy én is megcsodálhassan a trailert és mondanom se kell, engem is teljesen lenyűgözött! :) Azt hiszem, nehéz most szavakat találnom, de még párszor megnézem, aztán hátha... :)

 

 

Azért az EPI teaser továbbra is a legjobb Star Wars trailer ever!

 

 

Ezzel tökéletesen egyetértek ;)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a három ep.7 előzetes közül toronymagasan ez, a harmadik a legjobb. A második végén Han feltűnése kicsit amolyan fanservice volt. Pont úgy viselkedik mint régen, csibészesen mosolyog és beköszön, hogy örüljenek a rajongók.

Viszont látni, hogy Han mennyire megváltozott, hogy ő az aki továbbadja a fáklyát és elkezd a következő generációnak magyarázni az Erőről és a régi eseményekről, mint valami sequel trilógiás Obi-Wan Kenobi... na ez hátborzongató.

 

Az ep.1 várás nyilván teljesen más volt, de nekem főleg azért mert sokkal fiatalabb voltam. Addig a pontig az SW csak VHS-en létezett számomra. Új SW filmet nézni egy moziban szürreális élmény volt. Viszont akkor már hónapokkal a magyarországi bemutató előtt kint volt a könyv. Nem csak minden jelenet ismert volt, de egy rakás kivágott is. Amellett, hogy óriási élmény volt az ep.1 közben többször is meglepődtem amikor olyan jelenetek maradtak ki, amiket megkedveltem a könyvben. Nekem az ep.7 lesz az első SW film amit úgy nézek majd meg, hogy nem ismerem töviről hegyire a sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.