Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Hát erre kelni...és ...hát még fel sem fogtam annyira sűrű és annyira folyik a könnyen örömömben. Én nem tudom mi van velem, de bekönnyeztem ez annyira szép. A zene, a látvány, Han, és Leia, áhhh ezt még 100x újra kell néznem! :) és akkor tudok majd írni rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát lehet fél óránként írni fogok, de ezt nem tudom megunni...csak nézem, csak nézem, kikockázom, és élvezem a zenét, a látványt és agyalok hogy mi is fog történni a filmben. :D Egy nagyon picivel több fénykardozás lehetett volna benne. Remélem azért több lesz mint hogy Finnt elkalapálják...Bár nem sokan maradtak akik tudnának harcolni KR ellen. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon vagány! Szerencsére túl sokat nem árul el továbbra sem, pont annyit, hogy az ember csettintsen a nyelvével. Még mindig ráz a hideg, milyen kamerakezelések vannak ebben te jó ég. Nekem egyedül Adam Driver hangját kell szoknom, az kicsit fura volt így Ren maszkban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetlen ami nem tetszik, hogy Abrams nem fogta vissza a lance flare mániáját.

Abrams már mondta hogy megbánta hogy korábban annyit használta és ez látszik is a traileren: egy jelenetben van csak ilyen effekt. Nem hinném hogy önmagában a lance flare-el bármi baj lenne. Számtalan rendező használja és néha hangulatos. A túlhasználata az gáz, de itt ennek nyoma sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abrams már mondta hogy megbánta hogy korábban annyit használta és ez látszik is a traileren: egy jelenetben van csak ilyen effekt. Nem hinném hogy önmagában a lance flare-el bármi baj lenne. Számtalan rendező használja és néha hangulatos. A túlhasználata az gáz, de itt ennek nyoma sincs.

Bomarr, miből gondoljátok, hogy Rey nem lehet Solo és Leia lánya? Abból az egy mondatból, amit Han hozzá intéz? Azt simán mondhatja olyas valakinek, aki ugyan a lánya, de a lány erről nem tud. Vagy van más alapja is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, miből gondoljátok, hogy Rey nem lehet Solo és Leia lánya? Abból az egy mondatból, amit Han hozzá intéz? Azt simán mondhatja olyas valakinek, aki ugyan a lánya, de a lány erről nem tud. Vagy van más alapja is?

Annak idején volt egy casting kiírás egy főszereplőnek aki egy árva. Eleve nagyon jól passzol rá az ottani leírás, ráadásul egyre inkább úgy tűnik hogy régóta van a Jakkun: az előzetesben van az a jelenet, ahogy mutatják hogy száll el egy hajó miközben látni egy lépegető lábát, amiről tudjuk hogy Rey otthonának a része. Tipikus olyan pillanatnak tűnik, amikor bemutatják hogy a szereplő szeretne útra kelni és maga is nekivágni a világnak.

Ha ehhez hozzáadjuk azt a jelenetet ahol Rey azt mondja: voltak történetek arról hogy mi történt és ezután Han ősrégi dolgokról kezd magyarázni: hogy a sithek és a jedik valóban léteztek/léteznek, nekem egyértelműnek tűnik a dolog. Ha Rey egy Skywalker gyerek akkor erről nem most hallana először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején volt egy casting kiírás egy főszereplőnek aki egy árva. Eleve nagyon jól passzol rá az ottani leírás, ráadásul egyre inkább úgy tűnik hogy régóta van a Jakkun: az előzetesben van az a jelenet, ahogy mutatják hogy száll el egy hajó miközben látni egy lépegető lábát, amiről tudjuk hogy Rey otthonának a része. Tipikus olyan pillanatnak tűnik, amikor bemutatják hogy a szereplő szeretne útra kelni és maga is nekivágni a világnak.

Ha ehhez hozzáadjuk azt a jelenetet ahol Rey azt mondja: voltak történetek arról hogy mi történt és ezután Han ősrégi dolgokról kezd magyarázni: hogy a sithek és a jedik valóban léteztek/léteznek, nekem egyértelműnek tűnik a dolog. Ha Rey egy Skywalker gyerek akkor erről nem most hallana először.

Hát ha sok-sok éve lepasszolták a Jakkura, hogy elrejtsék, és a Jakkun nőtt fel, akkor minden amit írsz, beleillik a képbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletes trailer, féltem, hogy az eddigi spoilereket nélkülöző hivatalos anyagok után most sok minden ki fog derülni, de szerencsére alig mutat többet, mint amit már tudhatnak az átlagos nézők.

 

Az is mekkora már, amikor a romok között sétáló rohamosztagosok észreveszik a vízfelhőben érkező Ellenállás X-Wing-jeit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira tetszik, hogy Han Solo karaktere (legalábbis most a trailer alapján) még mindig alakul, fejlődik - emlékszem még, mikor Obi-Want oktatta ki, hogy ő mennyi mindent látott már, de ez az Erő egy humbug, a spádéról meg már ne is beszéljünk, ha ott van egy stukker... Most pedig ő meséli, hogy minden, amit régről hallottunk, igaz. Imádom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is Rey-t érzem központibb (szép magyar szóval élve) karakternek, mint Finn-t! Szerintem 100%, hogy van valami köze a régi karakterekhez. Érzésem szerint a film egyik nagy csavarja és WTF momentuma Rey-el lesz kapcsolatban. J. J. mesterien tudja takargatni a lényeges infókat és ha kell még be is dob némi félrevezetést, hogy annál nagyobb legyen a 'wattafakk' érzés a moziban. Ez a trailer is csak arra volt jó, hogy mélyítse az érdeklődést és a várakozást. Mellesleg ilyen egy jó trailer. Ma már vannak úgynevezett "történetmesélős" trailerek. Mivan? Nem az lenne a lényege egy trailernek, hogy felcsigázzon? Véletlenül sem az, hogy elmesélje a sztori jelentős részét és még súlyos spoilereket is lelőjön, Khmm... Terminator Salvation, khm khm... Terminator Genisys...

 

Forceuser, remek meglátás. Ugyan ez jutott eszembe és én is hasonlóan érzek! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yes::yes: :yes:

Most láttam a trailert. Nagyon hangulatos és még két hónap!! :cry:

Rey-nél az a jelenet tetszett a legjobban, ahogy olyan vágyakozó képpel felnéz a szerelésből mikor meglátja azt az űrhajót közeledni az égen (olyan reményteljese volt, mintha erre várt volna - mint Luke, hogy elhagyhassa a Tatooine-t). Finn-t mintha egész életében rohamosztagosnak nevelték volna és az ő személyes drámája valami nagy dolog kell legyen, hogy most már megkérdőjelezi az addigi életét és FO ellen fordul. Kíváncsi vagyok mire gondol Kylo Vader tervének befejezésével, de az a jelenet valami fantasztikus volt ahogy mutatták őt aztán a Vader sisakot. A légi csatás képek meg a rohamosztagosok lövöldözése gondolom ugyanazon a planétán van.

Na jó ezt még meg kell párszor nézni, túl szép hogy igaz legyen. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé jók az írásaid, de piszkosul spoileresek, hármat olvastam végig és még kettőbe belepróbálkoztam, de így is több dolgot tudtam meg róluk az eljövendő filmről, mint amennyit az utóbbi 3 előzetesből. Lehetne, azt csinálni, hogy a "mi lett igaz a pletykákból" témát a spoileres topicban fejtenétek ki. :peace:

 

Egyébként a elég jó lett, annak ellenére, hogy nekem még mindig a második a favorit. Attól még most is kiráz a libabőr, ez meg csak simán "aztabüsödúruistenitezmilyencseszettkiráyllesz" kategória

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yes::yes: :yes:

Most láttam a trailert. Nagyon hangulatos és még két hónap!! :cry:

Rey-nél az a jelenet tetszett a legjobban, ahogy olyan vágyakozó képpel felnéz a szerelésből mikor meglátja azt az űrhajót közeledni az égen (olyan reményteljese volt, mintha erre várt volna - mint Luke, hogy elhagyhassa a Tatooine-t). Finn-t mintha egész életében rohamosztagosnak nevelték volna és az ő személyes drámája valami nagy dolog kell legyen, hogy most már megkérdőjelezi az addigi életét és FO ellen fordul. Kíváncsi vagyok mire gondol Kylo Vader tervének befejezésével, de az a jelenet valami fantasztikus volt ahogy mutatták őt aztán a Vader sisakot. A légi csatás képek meg a rohamosztagosok lövöldözése gondolom ugyanazon a planétán van.

Na jó ezt még meg kell párszor nézni, túl szép hogy igaz legyen. :clap2:

 

Az az űrhajó nem épp távolodik? :)

 

Van egy ötletem. Az Erő ébredésétől valami nagy dolgot várunk, pedig nekem gyanúsan egybecseng Finn Jedivé válásával. Finn Jedinek kezd el tanulni, az Erő meg hirtelen felébred? Szerintem logikusabb, ha pont azt jelenti az Erő ébredése, hogy érkezik egy új játékos a palettára, aki felborítja a rendet - ez lehet Finn is akár. A "Dark side... and the light"-ra magyarázatként esetleg az szolgálhat, hogy Finn sorsa még bizonytalan, megvan benne a mag a sötét oldalra csábulásra is, ahogyan a világos oldali ténykedésre is persze.

 

Zééé! Szerkesztettem a hsz-eidet a spoilerek miatt, itt próbáljunk meg szorosan a trailerből kiderült infókra hagyatkozni. A spoileres teóriák mehetnek a spoiler topikba (egyébként kimondottan logikus az, amit írtál alább).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah::rock:

Itt van hát, megérkezett, és teljes pompájában tündököl az előzetes. Én leteszem a kalapom J. J. előtt, mert még mindig úgy tud előzetesre való anyagot összerakni, hogy ne fedjen fel annyit, mint manapság divat. Az, amit enged látni, elejétől végéig brilliáns, külön kedvenceim a légicsaták, viszont ami most valahogy igazán megfogott, az Han arca volt, amikor kimondta, hogy minden igaz, amit regéltek a múltról. Látni, ahogy a "mindentlátott" nagyvagány bevallja, hogy itt biza nagyobb erők vannak játszmában, fergeteges. Ugyanakkor a többi rész sem szégyenkezhet, hipertérben száguldó Falcon, a Ren-lovagok csapata, miegymás, engem biztosan maga alá temetett ez az előzetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epic trailer, nehéz rá kifejező szavakat találni! :yeah::clap::yes: Jó erre felkelni, meló előtt. :D

 

Bár a 2. teaser valamivel jobban bejött hangulatában, ez is rendesen odavág! Informatív, látványos, nagybetűs SW feeling. Ha a film is olyan zseniális lesz, mint az eddigi előzetesek, nem lesz itt gond a minőséget illetően.

 

Kylo, mint Han fia annyiból ésszerű lehetőség, hogy Skywalker leszármazott révén magyarázatot kaphatunk nem hétköznapi Erő-érzékenységére (hogy fenyegető ellenség legyen), és a motivációjára, hogy nagyapja nyomdokaiba lépjen. Plusz minden téren drámaibb a történet, ha a rokoni kapcsolatot is beleviszik.

 

Viszont:

Nekem egyáltalán nem tetszene, ha kiderülne, hogy Rey nem Skywalker/Solo gyermek. Miért választottak volna egy Padméra ilyen szinten hajazó lányt, ha csak egy mezei ismeretlen, aki a filmben fog felemelkedni?

Arra számítottam, hogy Rey, mint Leia lánya viszi tovább a Jedi-vonalat. Erre kiderül, hogy talán nem is Skywalker, és Anakin fénykardját (ezáltal a Jedi-vonalat) is Finnel ábrázolják.

Igen, és Luke... hova tűnt Luke? Egy dekagramm új jelenete, vagy szövege nincs, pedig kíváncsi lettem volna akár a legapróbb morzsára is. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááááát szerintem ez elég gyenge egy trailer lett. Sajnálom, de az egyetlen ok, ami miatt elmosolyodtam rajta, az Williams zenéje. A két teasert sokkal hangulatosabbnak és magával ragadóbbnak találtam.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.