Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Slashfilm úgy hallotta, hogy jövőhéten nem lesz új előzetes

 

 

Hétfőn jön az új előzetes, és még új filmes logonk is lesz.

Jason Ward szerint a trailer megtekintése után nagyon boldogok leszünk.

http://makingstarwars.net/2015/10/star-wars-the-force-awakens-trailer-and-logo-coming-this-monday/

 

Rá a hideget! Rá a meleget! Megszoktuk már.. :45:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök közel vagyunk már, én bőven megvagyok trailer nélkül is. :) Mindjárt jön a Rebels is szóval nem lesz elvonási tünetem.

Nézd csak milyen türelmes valaki! :o

egyébként milyen új logó?

csak nem ez a stílus:

SW%2BE7%2BTFA.jpg

Jó lenne!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jani Boy a következőt üzente egy skacnak a twitteren:

"So connected with JJ and told him to hurry up with a trailer. Fingers crossed! That's all I can do."

Biztos ő is nagyon várja már hogy láthassa a trélert. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hangzik rosszul. A lényeget megértettem. :yes:

(trailer topic?)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Rolling Stone lap is megkereste az ESPN-t (állitólag itt lesz a trailer) az előzetes hírével és nem tagadták csak annyit mondtak, hogy nem kommentálják az értesülést. Na most tekintve hogy milyen elképesztő széles körben lett már beharangozva a hétfői trailer ezután óriási trollkodás lenne ha nem lenne semmi (az ESPN ugyebár a Disney kezében van... ha nem lesz trailer akkor azt ezen a ponton egyértelművé kellene tenniük)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Rolling Stone lap is megkereste az ESPN-t (állitólag itt lesz a trailer) az előzetes hírével és nem tagadták csak annyit mondtak, hogy nem kommentálják az értesülést. Na most tekintve hogy milyen elképesztő széles körben lett már beharangozva a hétfői trailer ezután óriási trollkodás lenne ha nem lenne semmi (az ESPN ugyebár a Disney kezében van... ha nem lesz trailer akkor azt ezen a ponton egyértelművé kellene tenniük)

Monday Night Football alatt lesz elvileg levetítve? Mert akkor nagyon szép kedd regglre fogunk ébredni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Rolling Stone lap is megkereste az ESPN-t (állitólag itt lesz a trailer) az előzetes hírével és nem tagadták csak annyit mondtak, hogy nem kommentálják az értesülést. Na most tekintve hogy milyen elképesztő széles körben lett már beharangozva a hétfői trailer ezután óriási trollkodás lenne ha nem lenne semmi (az ESPN ugyebár a Disney kezében van... ha nem lesz trailer akkor azt ezen a ponton egyértelművé kellene tenniük)

Szerintem sem merik meghúzni, hogy nem lesz semmi hétfőn. Nagyon remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor alkalmazott fogás az USA-ban hogy a trailert vagy csak közel a bemutatóhoz vagy egyáltalán nem jelentik be. Így kaptuk meg az ep.7 második teaserét is. Amig nem adták le a Celebration-ön addig csak pletyka volt a létezése.

Hogy mi e mögött a logika azt én se értem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg pöpec a plakát. Várható volt, hogy mindenkit ráraknak,aki számít, bár én Huxot nem látom. És a háttérben csak nem a Halálcsillag 3.0 virít? :)

Bocs, ezt a spoileresbe szántam.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.