Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A fővárosi plázákban is így van, tehát nem hiszem, hogy nagyon más lenne a marketing, csak a legtöbbünk már felnőtt 1999 óta, így a matricás albumok, kifestők stb. kevésbé jutnak a látókörünkbe.

Én már 1999 -ben is bőven felnőtt voltam, de ahogy Zééé is írta ezersuer nagyobb volt a hype, sok film anyaggal. A játékok most is hozzák a szintet csak a többi marad el attól.

 

Szóval az értesülésük szerint október 19-én jön a trailer. Mivel ez a jegyeladások kezdete is, nem tűnik logikátlannak. Meglátjuk.

Szerintem ez tökéletes lenne, főleg így a tali előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így utoljára az Avatar jut eszembe, amikor is kijöttek október végén a végső 3 és fél perces előzetessel, és onnantól kezdve nem volt megállás, elindult az úthenger. A csapból is az Avatar folyt. Megannyi kisfilm, werkfilm, tv spot jött. Mindenféle változatban. A premier előtti 6 hét elképesztő volt marketing szempontból.

A Disneynél is erre számítok, ezt fogják tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így utoljára az Avatar jut eszembe, amikor is kijöttek október végén a végső 3 és fél perces előzetessel, és onnantól kezdve nem volt megállás, elindult az úthenger. A csapból is az Avatar folyt. Megannyi kisfilm, werkfilm, tv spot jött. Mindenféle változatban. A premier előtti 6 hét elképesztő volt marketing szempontból.

A Disneynél is erre számítok, ezt fogják tenni.

 

Szerintem a trailer után megint csönd lesz, és majd csak a bemutató után árasztanak el minket nagyobb anyaggal. Nem véletlen, hogy még a filmzene vagy az art of köny sem jelenhet meg a bemutató előtt (a making of könyv meg jövő tavasszal), mindenáron kerülni akarják a spoilereket. Röhej, hogy még a Star Wars Insider sem közöl új bennfentes anyagokat. Nagyon insider, mondhatom.

A spoileres fórum látogatói pedig az utolsó 2 hétben fogják megkapni azt a mennyiségű szivárgást, aminek az elmúlt 2 évben kellett volna - folyamatosan, kis adagokban - kikerülnie. Akkor ugyanis jönnek a scannek a könyvekből, mp3 a filmzenéről, részletes történet, párbeszédek, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a trailer után megint csönd lesz, és majd csak a bemutató után árasztanak el minket nagyobb anyaggal.

Én is erre számítok. Majd lesznek TV-spotok meg ehhez hasonlók, de a trailer után már semmi igazán komoly. Verni fogják a tamtamot, hogy jön a film de nem adnak több komoly izelitőt. Az Avatar az más volt: az nem adaptáció meg nem egy híres franchise folytatása. Muszáj volt hónapokon át súlykolni, hogy most jön az évszázad filmje különben a kutya nem lett volna rá kiváncsi. Valszeg az Avatar 2-nek már messze nem lesz ilyen nyomulós a marketingje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az október 16 is szóba jött mint lehetséges trélermegjelenési időpont.

Most október 19 esett szóba

 

Tibur55, jobban belegondolva, elképzelhető, hogy a te verziód fog megvalósulni.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most október 19 esett szóba

Ma olyat is olvastam hogy a bejelentés talán 15-re várható míg a tréler valamikor 16 és 19 között jön. Unom már ezeket a spelulációkat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőn jön az új előzetes, és még új filmes logonk is lesz.

Jason Ward szerint a trailer megtekintése után nagyon boldogok leszünk.

http://makingstarwars.net/2015/10/star-wars-the-force-awakens-trailer-and-logo-coming-this-monday/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.