Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Az EW újság főszerkesztője úgy hallotta, csak novemberben lesz a végső előzetes.

Addig is előttünk egy szép hosszú október :)

Jó, mostmár hisztis vagyok. Novemberben már nem kell.

Büszkeség is van a vilàgon! November? Elsejéhez képest is már csak 6 hét a premier.

Kenjék a hajukra màr akkor. Akkor màr fejen àllva is kibírjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elb*szott egy várakozás ez. Remélem nem azért húzzák mert nincs mit mutatni. Ez a szintű titkolózás egy nagy ökörség.

Ahogy mondod! Egy normàlis plakátunk nincs még stàblistàval.

74 nappal a premier előtt a hivatalos poszter egy logó a csillagos égen. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, de megmondtam. Ezek ha tehetnék,még a premier után egy héttel is titkolnának mindent. Mindenesetre megnyugtató, hogy nem csak én nem vagyok nyugodt a történések miatt. Igenis kell theatrical, minden komolyabb movie kap, nehogy már az új SW-nak ne járjon. Én még bízom az október közepében... :45:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már picit reménykedem hogy nem lesz semmi. Ez a 2 és fél hónap röpke idő alatt elmegy. Emiatt a rövid idő miatt már feleslegesnek is érzek egy mozis trailert.

Szerintem se kellene még egy trailer. Most már csak jöjjön a teljes film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem most ezzel úgy felhúztak, hogy ha csak novemberben adnak ki egy trailert, ha ki mernek adni akkor egy trailert, ha van pofájuk csak akkor kiadni egy trailert, akkor én tuti megnézem és úgy fogok örülni itten neki, hogy azt ez az álnok Disney megemlegeti. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. :) Ha másért nem, hát hogy legyen mit nézegetni később az Extrák között, mint a PT esetében. :P No és persze, az a 6 hét sem mindegy azért, hogy teljes bizonytalanságban telik továbbra is, vagy lesz az eddigi haloványnál több sejtelmünk a cselekményről. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegezve tehát az eddig látottakat, bátran kijelenthető, hogy (súlyához képest) az EPVII kapta az év legrosszabb marketingjét. Ha az volt a tervük, hogy a várakozást a csúcsra járassák, jelentem, sikerrel jártak. Egyéb szempontok talán nem is játszottak, de ennyire rossz marketingje még a 77-es Star Wars filmnek sem volt. Ugye, ott mozit sem sikerült találni a filmnek és a forgalmazó sem volt hajlandó bereklámozni a produkciót.

 

Jelenleg a film körüli marketinget a játékokat árusító cégek húzzák felfelé (egyéb marketingről nem is beszélhetünk). Ha nem indult volna el a játékok értékesítése, alig lenne valami a kezünkben. Itt meg kell követnem magamat, ugyanis korábban azt írtam Bomarr-nak, hogy sokat tudunk az EPVII-ről és még idejében minden ki fog derülni, ahogy az történt az EPI esetében is. Nos, bátran jelentem, hogy semmi biztosat nem tudunk és amit tudni vélünk, az is elfér egy közepes méretű poháralátéten. Az EPI idején már javában sugározta az RTLklub az így készült kisfilmket. Ha emlékeztek és bizonyára emlékeztek, futott egy webdoksi széria, amit az RTL is átvett és a Fókusz című műsorba ágyazva vetítette. Ezzel szemben most egy darb making of/webdoksi nem sok, annyi anyag sem jutott nekünk, hogy kettőt pislogjunk alatta.

 

Lehet, hogy felturbózták a várakozást, de az EPIII hypeot meg sem közelíti az esemény. Akkor ment a webkamera, jöttek a csodálatos webdoksik és tényleg élt a közösség.

Csalódott vagyok, hogy a Disney nem érte fel ésszel, mennyire fontos részévé vált a várakozásnak a morzsák csepegtetése. Anno egy tweet, egy Facebook bejegyzés Pablo Hidalgo virtuális tollából elég volt, hogy napokra ellássanak minket pletykával. Volt kapcsolatunk az alkotókkal, élt a közeg és hízott az információkon. Az EPIII hype volt életem legjobb Star Wars élménye. Lucas csapata nagyszerűen vezette a marketinget, ami meg most van, az megtalálható a ló hátsó lábai között is.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegezve tehát az eddig látottakat bátran kijelenthető, hogy (súlyához képest) az EPVII kapta az év legrosszabb marketingjét. Ha az volt a tervük, hogy a várakozást a csúcsra járassák, jelentem, sikerrel jártak. Egyéb szempontok talán nem is játszottak, de ennyire rossz marketingje még a 77-es Star Wars filmnek sem volt. Ugye, ott mozit sem sikerült találni a filmnek és a forgalmazó sem volt hajlandó bereklámozni a produkciót.

 

Jelenleg a film körüli marketinget a játékokat árusító cégek húzzák felfelé (egyéb marketingről nem is beszélhetünk). Ha nem indult volna el a játékok értékesítése, alig lenne valami a kezünkben. Itt meg kell követnem magamat, ugyanis korábban azt írtam Bomarr-nak, hogy sokat tudunk az EPVII-ről és még idejében minden ki fog derülni, ahogy az történt az EPI esetében is. Nos, bátran jelentem, hogy semmi biztosat nem tudunk és amit tudni vélünk, az is elfér egy közepes méretű poháralátéten.

 

Ez egyébként nemcsak a szerény marketing következménye, de azoknak a biztonsági intézkedéseknek is, amit Abramsék bevetettek a forgatáson. Tudod, amire azt írtad, hogy hülyeség és túl van misztifikálva a dolog... :P [Kedvencem ezek közül a piros alapon feketén nyomott forgatókönyv, hogy ne lehessen fénymásolni. :)]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyébként nemcsak a szerény marketing következménye, de azoknak a biztonsági intézkedéseknek is, amit Abramsék bevetettek a forgatáson. Tudod, amire azt írtad, hogy hülyeség és túl van misztifikálva a dolog... :P [Kedvencem ezek közül a piros alapon feketén nyomott forgatókönyv, hogy ne lehessen fénymásolni. :)]

 

Az túl is volt misztifikálva, mert minden ami kikerült, a forgatásról került ki. Az összes fénykép, koncepciós rajz, spoiler stb. a csúcsbiztosan örzött forgatás eredménye. Azon túl nincs semmink. Han Solo-ról is egy fali kép volt az első, ami kikerült. Azóta sem kaptunk róla több képet, mint ami a második (első igazi) trailer végén látható. Tehát abban igazam volt, hogy a forgatás biztosítása túl volt hájpolva. Gyakorlatilag az összes képünk olyan rajongoktól és benfentesektől származik, akik dronnal, fapapuccsal, telefonnal felvértezve ott voltak a forgatás helyszínén, vagy ott dolgoztak és egyszerűen befotóztak több tucat képet, amit aztán az indierevolver és a making star wars oldala elosztott nekünk. Azon túl viszont másunk sincs, csak a játékok miatt kiadott képek és plakátok. Azt viszont elismerem, hogy szép felbontású kép 1500 darab is elérhető ugyanarról a 4-5 karakterről. Ezt tekinthetjük pozitívumnak!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jönni fog az a trailer még októberben. Ha mégsem, december 18. már igazán nincsen messze. Az EP3-nál, emlékszem, alig bírtam magammal, számolgattam vissza a napokat, most azért ez nincs így. Talán azért, mert ahogy lentebb írtátok, szinte egyáltalán nem tudunk semmit. Nagyon durva, hogy ha a Hasbro játékok nem lennének, még ennyit se tudnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az túl is volt misztifikálva, mert minden ami kikerült, a forgatásról került ki. Az összes fénykép, koncepciós rajz, spoiler stb. a csúcsbiztosan örzött forgatás eredménye. Azon túl nincs semmink. Han Solo-ról is egy fali kép volt az első, ami kikerült. Azóta sem kaptunk róla több képet, mint ami a második (első igazi) trailer végén látható. Tehát abban igazam volt, hogy a forgatás biztosítása túl volt hájpolva. Gyakorlatilag az összes képünk olyan rajongoktól és benfentesektől származik, akik dronnal, fapapuccsal, telefonnal felvértezve ott voltak a forgatás helyszínén, vagy ott dolgoztak és egyszerűen befotóztak több tucat képet, amit aztán az indierevolver és a making star wars oldala elosztott nekünk. Azon túl viszont másunk sincs, csak a játékok miatt kiadott képek és plakátok. Azt viszont elismerem, hogy szép felbontású kép 1500 darab is elérhető ugyanarról a 4-5 karakterről. Ezt tekinthetjük pozitívumnak!

A fr@ncba! Pedig azt hittem, hogy ha már ilyen megkövetős hangulatban vagy... na de ha nem, hát nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fr@ncba! Pedig azt hittem, hogy ha már ilyen megkövetős hangulatban vagy... na de ha nem, hát nem.

Nem tehetek róla, hogy a szuperbiztos forgatásról ezer fénykép, koncept ideje korán kikerült. Ez legyen a szuperbiztos forgatást biztosító cégek hibája. Csak azért tudom vállalni a felelősséget, amit én tettem vagy amiért közvetlen felelősség terhel.

 

Amikor egy kép ezer szónál is többet ér! :D

 

thumb.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de a légteret nyilván nem lehet lezárni csak azért, mert SW forgatás zajlik. Lopakodókkal vadásszák le a drónokat, vagy mi? :D

 

Több színész is nyilatkozta már, hogy ez volt eddig a legszigorúbban őrzött forgatás, amin részt vett, és hangsúlyozták, hogy milyen komoly biztonsági óvintézkedés övezte az egészet. Érdemi dolog nem is került ki, a concept artok persze "nem szép", hogy kikerültek, de a forgatókönyvből vagy a történetből igazából továbbra is minimális ismereteket tudunk, ami részben ennek a szigorú forgatási rendnek az eredménye. De mondom, érdemes elolvasni a színészek nyilatkozatait ezzel kapcsolatban, eléggé tanulságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de a légteret nyilván nem lehet lezárni csak azért, mert SW forgatás zajlik. Lopakodókkal vadásszák le a drónokat, vagy mi? :D

 

Több színész is nyilatkozta már, hogy ez volt eddig a legszigorúbban őrzött forgatás, amin részt vett, és hangsúlyozták, hogy milyen komoly biztonsági óvintézkedés övezte az egészet. Érdemi dolog nem is került ki, a concept artok persze "nem szép", hogy kikerültek, de a forgatókönyvből vagy a történetből igazából továbbra is minimális ismereteket tudunk, ami részben ennek a szigorú forgatási rendnek az eredménye. De mondom, érdemes elolvasni a színészek nyilatkozatait ezzel kapcsolatban, eléggé tanulságos.

 

Tudod, hogy nem csak dronos felvételek kerültek ki. Helyszínre mentek egyesek és fotózni kezdték a színészeket, jelmezeket, díszleteket. A színészek pedig mondják, amit mondaniuk kell. De mivel nem voltam ott, csak abból tudok építkezni, amit látok. Ez alapján a forgatás egyáltalán nem volt úgy biztosítva, ahogy és amennyire hájpolták. A "nem szép, hogy kikerült" miatt biztos vagyok benne, hogy pár ember meg is kapta a magáét. A szigort meg úgy kell érteni, hogy Star Wars filmek esetében a teljes forgatókönyvet nem, csak a vonatkozó részek számozott lapjait szokták kiosztani. Ez a rendszer a most debütáló "színészeknek" ismeretlenül hatott. Ők még nem játszottak ilyen kaliberü filmben, lévén, csupa ismeretlen emberről van szó. Számukra az EPIII forgatása is szuperbiztonságos lett volna. Nyilván ahhoz képest, hogy a "Heightful eight" forgatókönyvét egy az egyben kiteték a netre, ahhoz képest az EPVII legalább olyan jól volt őrizve, mint az USA nukleáris indítókódjai. Minden egyéb réteg csak marketing bullshit.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összegezve tehát az eddig látottakat, bátran kijelenthető, hogy (súlyához képest) az EPVII kapta az év legrosszabb marketingjét. Ha az volt a tervük, hogy a várakozást a csúcsra járassák, jelentem, sikerrel jártak. Egyéb szempontok talán nem is játszottak, de ennyire rossz marketingje még a 77-es Star Wars filmnek sem volt. Ugye, ott mozit sem sikerült találni a filmnek és a forgalmazó sem volt hajlandó bereklámozni a produkciót.

 

Jelenleg a film körüli marketinget a játékokat árusító cégek húzzák felfelé (egyéb marketingről nem is beszélhetünk). Ha nem indult volna el a játékok értékesítése, alig lenne valami a kezünkben. Itt meg kell követnem magamat, ugyanis korábban azt írtam Bomarr-nak, hogy sokat tudunk az EPVII-ről és még idejében minden ki fog derülni, ahogy az történt az EPI esetében is. Nos, bátran jelentem, hogy semmi biztosat nem tudunk és amit tudni vélünk, az is elfér egy közepes méretű poháralátéten. Az EPI idején már javában sugározta az RTLklub az így készült kisfilmket. Ha emlékeztek és bizonyára emlékeztek, futott egy webdoksi széria, amit az RTL is átvett és a Fókusz című műsorba ágyazva vetítette. Ezzel szemben most egy darb making of/webdoksi nem sok, annyi anyag sem jutott nekünk, hogy kettőt pislogjunk alatta.

 

Lehet, hogy felturbózták a várakozást, de az EPIII hypeot meg sem közelíti az esemény. Akkor ment a webkamera, jöttek a csodálatos webdoksik és tényleg élt a közösség.

Csalódott vagyok, hogy a Disney nem érte fel ésszel, mennyire fontos részévé vált a várakozásnak a morzsák csepegtetése. Anno egy tweet, egy Facebook bejegyzés Pablo Hidalgo virtuális tollából elég volt, hogy napokra ellássanak minket pletykával. Volt kapcsolatunk az alkotókkal, élt a közeg és hízott az információkon. Az EPIII hype volt életem legjobb Star Wars élménye. Lucas csapata nagyszerűen vezette a marketinget, ami meg most van, az megtalálható a ló hátsó lábai között is.

Minden szavaddal egyetértek! Végre. :D Kicsit frusztráló ez a helyzet, de persze ne adjuk fel a reményt egy októberi előzetesre, amivel eldördülhet a startpisztoly!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden szavaddal egyetértek! Végre. :D Kicsit frusztráló ez a helyzet, de persze ne adjuk fel a reményt egy októberi előzetesre, amivel eldördülhet a startpisztoly!

Igen, még csak október eleje van.

Még felpöröghet a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden szavaddal egyetértek! Végre. :D Kicsit frusztráló ez a helyzet, de persze ne adjuk fel a reményt egy októberi előzetesre, amivel eldördülhet a startpisztoly!

 

Megtisztelő! :D

 

Nagyon várom a filmet, nem titkolom az OT iránti érzelmeimet, így a várakozás csak még nagyobb, de az EPIII.....az volt az igazi!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.