Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Ez a trailer nagyon odavágott.... Zseniális, és hihetetlen, amilyen ravasz módon, a káprázatos látványvilág ellenére, a történetből szinte semmi újat nem tudtunk meg.

Megnéztem az ep1-2-3 nagy trailerjeit, hát azok hemzsegnek a párbeszédektől, csomó mindent megtudhattunk a várható cselekményből, itt viszont semmit. Azok úgy csigáztak fel, ez meg így....

Eddig az ep3 trailere volt a kedvencem, de ez most überelte. Az ep3-at csak az húzza le egy kicsit, mármint a nagy előzetest, hogy szerintem hiba volt már az előzetesben felfedni, hogy Palpatine a sith guru. Persze ezt a nézők 95%-a tudta, de ha már az ep2 végén nem fedte fel LUcas, mint csattanót, akkor már megvárhatta volna avele A FILMET, ...NA ZÁRÓJEL BEZÁRVA... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer nagyon odavágott.... Zseniális, és hihetetlen, amilyen ravasz módon, a káprázatos látványvilág ellenére, a történetből szinte semmi újat nem tudtunk meg.

Megnéztem az ep1-2-3 nagy trailerjeit, hát azok hemzsegnek a párbeszédektől, csomó mindent megtudhattunk a várható cselekményből, itt viszont semmit. Azok úgy csigáztak fel, ez meg így....

Eddig az ep3 trailere volt a kedvencem, de ez most überelte. Az ep3-at csak az húzza le egy kicsit, mármint a nagy előzetest, hogy szerintem hiba volt már az előzetesben felfedni, hogy Palpatine a sith guru. Persze ezt a nézők 95%-a tudta, de ha már az ep2 végén nem fedte fel LUcas, mint csattanót, akkor már megvárhatta volna avele A FILMET, ...NA ZÁRÓJEL BEZÁRVA... :P

off:

Ha Lucas egy picit is akarta volna titkolni Palpit, akkor nem vitte volna rá a kamerát, amint Winduék a sith nagyúrról beszélnek az Ep I-ben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

off:

Ha Lucas egy picit is akarta volna titkolni Palpit, akkor nem vitte volna rá a kamerát, amint Winduék a sith nagyúrról beszélnek az Ep I-ben.

 

OFF Tudok olyat, akinek az egyáltalán nem esett le, és tökre meglepődött a 3. rész megnézésekor..... :) ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han Solo's Flashback

 

Ez nagyon tetszett!

 

Más:

A "Finn ne legyen jedi anti fan klub vezetőjeként" egy észrevétel:

Talán a trailerben nem minden mondat vonatkozik arra aki a képernyőn van. Szinte elfogadtuk, hogy mikor Han a "Jedi"-t említí a kamera épp Boyega-n van és következésképp az új Jedi Ő lesz.

Egyrészt Han a múltról beszél..Másrészt a trailer végén Mikor Kanata azt mondja, hogy a "Téged szólít az erő" akkor meg éppen Poe van a képen, de érzésem szerint ezt Rey-nek mondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így pár nappal a trailer után számomra bebizonyosodott, hogy a hangulat terén nem várható OT copy. Hiába a hasonló helyszínek és az űrhajók, már ennek a trailernek is annyira más a hangulata mint az OT -nek, hogy ihaj. Biztos vagyok benne, hogy az új filmek valamilyen szinten szakítani fognak a Lucas -i úttal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így pár nappal a trailer után számomra bebizonyosodott, hogy a hangulat terén nem várható OT copy. Hiába a hasonló helyszínek és az űrhajók, már ennek a trailernek is annyira más a hangulata mint az OT -nek, hogy ihaj. Biztos vagyok benne, hogy az új filmek valamilyen szinten szakítani fognak a Lucas -i úttal.

Ez így is van jól. Számomra ez elvárás volt. És az új trailer engem is meggyőzött. Eszméletlen lesz a sok légi-csata.

Számomra ettől lett nagyon más a hangulat egyelőre, hogy légtérben röpködnek a klasszik hajók illetve azok új változatai! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Köszi, de ezeknél nem talált valaki nagyobbakat? Nem egy csúcs minőség..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Űrcsata is jó lenne. ;) Egyébként észrevettétek, hogy volt a trailerben jócskán lensflare?

Nem figyeltem. De mindjárt!

szerk: hát gy 3-4 van ja. Phasma, Kylo a hídon.. csak nem lesz tele vele..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis űrütközet jöhet, de a nagyszabású űrharc lehetne az ep.8 vagy az ep.9 nagy dobása. Ha jól látom ebben a részben már legalább két csatát kapunk: az egyiket az erdős a másikat a havas bolygón. Három nagy csata már lehet hogy sok lenne. Inkább ez a kettő legyen emberesen kidolgozva minthogy hármat beleszuszakoljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért lesz benne hangulatos űrjelenet is, anélkül ugyanis nem SW az SW.

Engem az űrjelenetek közül az, ahogy a Falcon bevágja magát a hipertérbe a kamera után, az kilóra megvett! Ez a fajta vizuális újítás az, amit Abramstől elvárok. Hiperűrbe lépés ilyen faszányos még nem volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, az fantasztikus volt! :clap:

 

A robbanás ahogy a bolygón végig söpör az téged nem emlékeztet a Nemzedékek azon jelentére amiben az Enterprise és a bolygó ahova lezuhan megsemmisül? Soren plazma örvénye által...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.