Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mivel korábban Abrams már közölte, hogy nem a filmbe lesznek beollózva, és lentebb is úgy szól a fáma, hogy "7 kivágott jelenet lesz", nem pedig úgy, hogy "7 jelenet lesz visszatéve" vagy "7 jelenettel bővül a film", így szerintem evidens, hogy külön lesz 7 kivágott jelenet a lemezen. Azért kivágott. ;)

Azt azért hozzátenném, hogy a hír a film egyik vágójától, Maryann Brandon származik, és 7-8-at mondanak, mert nem biztosak benne. A hetet tartja esélyesebbnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel korábban Abrams már közölte, hogy nem a filmbe lesznek beollózva, és lentebb is úgy szól a fáma, hogy "7 kivágott jelenet lesz", nem pedig úgy, hogy "7 jelenet lesz visszatéve" vagy "7 jelenettel bővül a film", így szerintem evidens, hogy külön lesz 7 kivágott jelenet a lemezen. Azért kivágott. ;)

Azt azért hozzátenném, hogy a hír a film egyik vágójától, Maryann Brandon származik, és 7-8-at mondanak, mert nem biztosak benne. A hetet tartja esélyesebbnek.

Oké főnök, bocs főnök! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BD, extra lemez:

 

Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey

• The Story Awakens: The Table Read

• Building BB-8

• Crafting Creatures

• Blueprint of a Battle: The Snow Fight

• The Visual Magic Of The Force

• John Williams: The Seventh Symphony

• Deleted Scenes

• Force For Change

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem is lenne rossz a reaper által berakott sem.

Főleg, hogy nekem ez egy papírfekninek tűnik. A borító még így is lehet más alatta!

 

De szerintem is többféle változat lesz. Biztosra veszem, hogy Steelbook is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a magabiztos, messzemenő következtetést hogy sikerült levonnod egyetlen, még csak hivatalosnak sem minősített borítóból? :roll:

 

Gondolom ha lenne 3D-s kiadás is, akkor azt is forgalmazná.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még korán van. Én az április 5-öt is nagyon optimistának tartom.

És mivel még semmi hivatalos nem érkezett, alig van miről beszélni..

Pedig annyi helyről van már infó, hogy egyre biztosabb az április megjelenés. Ne feledjük R2 infóját se. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig annyi helyről van már infó, hogy egyre biztosabb az április megjelenés. Ne feledjük R2 infóját se. ;)

 

 

:D Azért arra ne építs házat....

 

De simán lehet az április 5, szerintem a nagy áruházak, forgalmazók már tudják, csak gondolom nem mondhatják ki a Disney nélkül. És ez talán vonatkozik a hazai kiadásra is: hiába tudja a forgalmazó, hogy megegyezett a Disneyvel, nem kiabálhatja világgá, amíg nincs hivatalos dátum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót. Én reálisabbnak érzem a dátumot. Így pont 4 hónap a premiertől számított megjelenés.

Szokott ennél kevesebb lenni? Ritkán veszek BD-t.

Ez a fotó viszont külön jegyzi a dvd-t és BD-t, ráadásul a boritó a moziplakát, ami nekem csalódás, mert valamiért mást várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli téged a DVD ennyire érdekel vagy minek izgulsz rajta ennyit? Ez a dátum nagy csalódás lenne... Így is alig lehet kivárni erre eltolják még három hetet. :roll: Egyébként még nincs hivatalos anyag, így szerintem a borítót se adhatták ki egy duracell reklámhoz. Sajnos valószínű ez lesz a hivatalos időpont. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.